Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (po pr.) | Záhřeb – Novosibirsk 2:0 (kon.)
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Úterý 28.10.2014, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji dobrou noc. (21:51:36)

Je za námi zápas mezi Medveščakem Záhřeb a Sibirem Novosibirsk a domácí si připisují tři body za vítězství 2:0. Ve třetí třetině byla k vidění jen jedna branka, kterou si připsal James Wright a v poslední minutě pečetil výhru svého týmu.

60:00
    WRIGHT - 2:0

59:23
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Teď už to však gól je a domácí rozhodují tento zápas. JAMES WRIGHT byl dobře zaparkovaný před Koskinenem, tečoval nahození Mathieu Carla a přidává druhou branku svého týmu. Mikko Koskinen opravdu neměl šanci zareagovat. Asistence: Mathieu Carle, Andrew Hutchinson

58:45
    Matt Anderson zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale rozhodující branku nepřidal.

57:55
    Novosibirsk se vlastní hloupostí pravděpodobně připravuje o možnost vyrovnání. Alexej Kopejkin (ZAG) jde odsedět trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

57:31
    Takhle se hostům rozhodně vyrovnat nepodaří. Puk poslali na icing a vhazovat se bude u Koskinena.

57:18
    Wright se snažil prokličkovat do útočného pásma, ale zastavil ho hvizd čárového rozhodčího, který viděl těsný ofsajd.

56:45
    Zdá se, že v Záhřebu vyřešili technické problémy a my se tak můžeme plně věnovat závěru zápasu.

56:09
    Gólman Záhřebu špatně rozehrál na hůl Enlunda, ale hosté se nedokázali udržet v pásmu Medveščaku Záhřeb.

55:45
    Závar před domácí bránou opět řeší Brust.

55:40
    Barry Brust likviduje šanci hostujícího celku a drží tak svému týmu těsné vedení.

52:18
    Martin St.Pierre (ZAG) dlouho na ledové ploše nepobyl a jde znovu ven. Tentokrát však na 2+10 minut za hrubost. Na druhé straně ho následuje Viktor Bobrov (SIB), který dostal jen dvě minuty.

51:00
    Domácí šli dva na jednoho, ale přihrávku na Hedberga stačil srazit hostující obránce.

50:16
    Nyní se domácí na chvíli usadili v pásmu Novosibirsku, ale hostující obránci se rychle dostali k puku a čekají na vystřídání kolegů z útoku.

50:00
    Hra se nyní odehrává především ve středním pásmu.

48:42
    Martin St.Pierre (ZAG) a Igor Ožiganov (SIB) jsou shodně vyloučeni za hrubost a hrát se bude ve čtyřech.

48:29
    Hosté se provinili zakázaným uvolněním a hra je nyní hodně kouskovaná.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 23. Hedberg (Carle), 60. Wright (Carle, Hutchinson)

Medveščak Záhřeb: Brust (Dekanich) – Martinovič, Flood, Carle, Morrisson, Hutchinson, Kinrade – Segal, Pelletier, St.Pierre – Thomas, Anderson, Trotter – Perkovich, Murray, Glumac – Polušaj, Wright, Bjorkstrand – Hedberg
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Mamašev, Ožiganov, Koněv, Gimajev – Monja, Thuresson, Enlund – Koskiranta, Kugryšev, Kopejkin – Šumakov, Gubin, Sannikov – Jefimenko, Vorošilo, Bobrov – Butuzov

Rozhodčí: Michail Buturlin, Alexander Zacharenkov – Alexander Sojin, Alexander Sadovnikov