SK Karviná – Technika Brno 4:5 (po pr.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 4:3 (po pr.) | Přerov – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 5:2 (kon.) | Sokolov – Kolín 2:3 (1:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Klatovy 2:0 (kon.)
Jablonec n/N – Děčín 6:2 (kon.) | Trutnov – Řisuty 3:2 (kon.) | Kobra – Tábor 3:2 (po pr.)
Nymburk – Klášterec nO 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Žďár n/S 3:7 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:3 (po pr.)
Nový Jičín – Vsetín 6:4 (kon.)
HC Trutnov
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HC Řisuty
Úterý 28.10.2014, 18:00 • Pro Hockey Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

No a máme tu konce dnešního utkání, které předčilo všelijaké spekulace a prognózy! Domácí HC BAK Trutnov se stal na konci šťastnějším týmem, když jednu desetinu před koncem vstřelil rozdílovou branku Hemský. Dnes jsme mohli vidět opravdu velmi nádherné utkání a hosté z Řisut prokázali, že jsou právem na druhém místě v tabulce. Já vám děkuji za pozornost a těším se na vás s dalším onlajnem!

Trutnov právě vstřelil branku!

Tak to je luxusní závěr dnešní přehlídky!!! Jednu desetinu sekundy před koncem Trutnov dává branku! Březina napálil kotouč na branku a ten tečoval MAREK HEMSKÝ! Trutnovská Pro Hockey Aréna je v euforii! Trutnov vítězí po velmi kvalitním výkonu a po velmi šťastné brance! Asistence: Březina

59:57
    Vhazuje se znovu v útočné třetině. Střela Hemského byla zblokována.

59:53
    Luštinec byl faulován, sudí Kareš nevylučuje. Vhazuje se v útočné třetině domácích.

59:10
    Hosté se usazují v útočné třetině.

58:40
    Zakázané uvolnění Řisut.

58:27
    Do útočné třetiny se dostal Zítka, upadl a čárový rozhodčí zapískal postavení mimo hru.

57:58
    Dvě minuty do konce a obě mužstva na remízu nepomýšlejí. Vyšín trefil Čápa, vhazuje se v obranném pásmu Trutnova.

57:15
    Pokus Šubrta vyráží Čáp a hosté se dostali do postavení mimo hru.

56:48
    Po dlouhém střídání domácích je tady komplikace v podobě icingu.

55:38
    Hosté mají nyní problém s přechodem do útočné třetiny, Trutnov velmi svědomitě brání.

55:10
    No a teď mohli jít hosté do vedení. Kraus ale svoji šanci spálil...

54:35
    Řisuty vyrobili minelu, ale domácím se ji nepodařilo potrestat. Na druhé straně končí kotouč v ochranné síti.

54:07
    Březina zkoušel překvapit Schwambergera, ale neúspěšně.

53:39
    Nechci se opakovat, ale dnes je to výborný zápas. Obě mužstva předvádí své maximum a hraje se nahoru dolů!

53:13
    Kos vypálil tak tvrdě, že se kotouč odrazil k Landovi a toho vychytal Čáp!

52:47
    Střelu Kastnera vyráží hostující gólman do rohu kluziště.

52:13
    Nahození Tomáše znovu končí v lapačce domácího Čápa.

Ondřej Poul

Branky a nahrávky: 1. Březina (Veselý), 34. Chytráček (Kozák, Karlík), 60. Hemský (Březina) – 14. Landa (Dostál, Kos), 26. Landa (Kos)

HC Trutnov: Čáp (M. Veselý) – Škvor, Souček, Dufek, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka – T. Veselý, Hemský, Březina – Perutek, Kastner, Luštinec – Mašek, Chytráček, Zítka – Janoušek, Vacek, Kozák
    HC Řisuty: Schwamberger (Černý) – Kašák, Dostál, Sedláček, Bílek, Babický, Tomáš, Raclavský – Landa, Kos, Vyšín – Záleský, Kraus, Krpata – Vlček, Šubrt, Náprstek – Šroubek, Brém, Vodička

Rozhodčí: Kareš – Tasch, Potůček