SK Karviná – Technika Brno 4:5 (po pr.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 4:3 (po pr.) | Přerov – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 5:2 (kon.) | Sokolov – Kolín 2:3 (1:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Klatovy 2:0 (kon.)
Jablonec n/N – Děčín 6:2 (kon.) | Trutnov – Řisuty 3:2 (kon.) | Kobra – Tábor 3:2 (po pr.)
Nymburk – Klášterec nO 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Žďár n/S 3:7 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:3 (po pr.)
Nový Jičín – Vsetín 6:4 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
4:3 (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Úterý 28.10.2014, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Západ

Po skončení utkání byl udělen osobní trest hráči hostí Filipu Benešovi za nesportovní chování. (19:30:42)

62:14
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Obrat dokonán !!! Z rychlého protiútoku bekhendovou střelou o tyč zajistil domácím bod navíc MICHAL TELESZ. Asistence: Roman Sechovec.

61:48
    Hraje se opatrně, nikdo nechce udělat chybu

60:35
    Lupač minul branku

60:22

60:01

Domácím se zlepšeným pohybem a důrazem podařilo srovnat skóre, utkání se bude prodlužovat. Hosté mají k dispozici ještě 22 vteřin přesilové hry

58:46

Je vyrovnáno!!! Filip Matějka zavezl puk do útočné třetiny a připravil gólovou přihrávku pro JIŘÍHO PEROUTKU. Asistence: Filip Matějka

58:22
    Martin Sobotka (MBU) 2 min držení hole + 10 minut osobní trest za nesportovní chování

Jan Tesař

Branky a nahrávky: 43. Gottlieb (Trojan, Paták), 47. Paták (Trojan), 59. Peroutka (Matějka), 63. Telesz (Sechovec) – 12. Jeník (Kasalý), 30. Kasalý, 30. Kopic (Votápek, Mečiar)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Jakeš,Sobotka, Randa, Peroutka, Sechovec, Vlašín, Latner, Prkna – Přidal, Vantuch, Trojan "C", Dostál, Matějka "A", Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Telesz, Horký, Kesner. Trenér: Rudolf Cakl.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Svoboda) – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Adam, Šidák, Srdínko, Jeník, Kubát "C", Třetina, Marek Hadrava, Votápek "A", Kopic, F. Kasalý, Kadlec, Martin Hadrava, Beneš, Vysloužil. Trenér: Jakub Kloz.

Rozhodčí: Czubaj V. – Polák O., Rampír L.