SK Karviná – Technika Brno 4:5 (po pr.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 4:3 (po pr.) | Přerov – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 5:2 (kon.) | Sokolov – Kolín 2:3 (1:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Klatovy 2:0 (kon.)
Jablonec n/N – Děčín 6:2 (kon.) | Trutnov – Řisuty 3:2 (kon.) | Kobra – Tábor 3:2 (po pr.)
Nymburk – Klášterec nO 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Žďár n/S 3:7 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:3 (po pr.)
Nový Jičín – Vsetín 6:4 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
3:7 (1:1, 1:4, 1:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Úterý 28.10.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. Do třetí třetiny vlétly Plameny ze Žďáru a dvěma rychlými brankami utekly do šestibrankového náskoku. Domácí měli možnost trestného střílení, kterého se zhostil Tomáš Jirků a ten si poradil na výbornou. Další branka již nepadla a hosté jsou tedy prvním týmem, který dokázal porazit Vrchlabí v základní hrací době. S konstatováním, že Žďár vítězí ve Vrchlabí 7:3, se s Vámi loučím. (20:14:52)

60:00

59:32
    Hosté jsou v útočném pásmu a snaží se vstřelit ještě jednu branku.

58:59
    Martin Pleva vypálil od modré čáry a Martin Abrahám vykopl kotouč pravým betonem.

58:40
    Ovšem ne na dlouho. Patrik Lenoch dostává 2+10 za naražení zezadu. Dvouminutový trest za něj odpyká Patrik Urban.

58:22
    Domácí jsou v plném počtu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Skvěle zasáhl Abrahám po střele Padělka z vrcholu kruhů.

56:55
    Domácí vyhazují kotouč ven z pásma.

56:22
    Hra se na ledě přiostřuje. Ondřej Hamerský je vyloučen za podražení. Emoce obou mužstev jsou více, než viditelné.

55:49
    Domácí přesilovou hru nevyužili a hráči Žďáru hrají opět v plném počtu.

55:05
    Domácí jsou v pásmu a kombinují. Od modré čáry vypálil Martin Klement, jehož pokus zlikvidoval lapačkou Sláma.

54:34
    Domácí jsou v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilová hra.

53:49
    Síly na ledě se vyrovnají. Hostující Kunstmüller je vyloučen na dvě minuty za držení.

53:43
    Kotouč je ve středním pásmu, hostům se přesilová hra příliš nedaří.

53:06
    Domácí hrají ve čtyřech.

52:34
    Dvaatřicet vteřin budou domácí ve třech! Vyloučen je Klement na dvě minuty za nedovolené bránění.

51:53
    Hosté pokračují v přesilovce 5 na 4.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 9. Bláha (Jirků), 35. Jirků (Urban), 49. Jirků – 7. Padělek (Kaňka), 28. Krupka (Kaňka), 32. Padělek (Benes), 35. Kolda (Kunstmüller), 38. Beneš (Padělek, Kaňka), 41. Staněk (Padělek, Kaňka), 43. Staněk (Padělek, Beneš)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (41. Abrahám) – Hamerský, Lenoch, Petráček, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec (C), Filip, Fořt, Vlach, Bláha, Šťastný, Půlpán, Urban, Jirků, Marks, Krsek
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vlach) – Beneš, Staněk, Pleva, Pilný, Smejkal (C), Kolda, Vítek M., Krupka, Kaňka, Padělek, Kunstmüller, Zídek, Gregar, Vítek D., Hron, Man

Rozhodčí: Batěk – Hurita, Doležal