Vítkovice – Vsetín 8:1 (kon.) | Zlín – Poruba 2011 7:1 (kon.) | Slavia – Chomutov 7:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 2:1 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 3:2 (1:0 po s.n.)
Kladno – HC Plzeň 2:3 (kon.) | Sparta – Písek 7:0 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 0:3 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:4 (po pr.) | Jihlava – Hr. Králové 3:6 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Litvínov
Pátek 14.11.2014, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu

Domácí nakonec berou dva body za výhru po samostatných nájezdech, kterou trefil Martin Trapl. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji pěkný zbytek dne! (17:19:43)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
    Autorem vítězné branky je MARTIN TRAPL.

2. série
    2:0
    LIM: Kristian REICHEL neproměňuje – 2:0.

2. série
    2:0
    Michael Čejka (KVA) poslal puk přesně nad levý Sklíbův beton!

1. série
    1:0
    LIM: Marek LETINER neproměňuje – 1:0.

1. série
    1:0
    Martin Trapl (KVA) proměnil perfektně a backhandem trefuje levou šibenici!

Samostatné nájezdy zahájí tým Karlových Varů.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pět minut hrací doby navíc o vítězi nerozhodlo, následují tak samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    Svoboda kouzlil s pukem na holi podél modré čáry tak dlouho, než vystavil své spoluhráče do ofsajdové situace.

63:56
    Přečíslení dvou proti jednomu, Horký ještě hledal volného jednoho ze spoluhráčů, ten ale netrefil brankový prostor!

63:35
    Kuchař si připisuje další zásah a přerušuje hru.

63:00
    Svoboda mohl rozhodnout dnešní duel, měl to ale před Sklíbou těžké, jelikož byl zády k brance a musel se s pukem otáčet.

62:30
    Jícha vystřelil od levého mantinelu, Kuchař ale sklapl své betony včas.

61:45
    ..hosté se ale ke střele nedostali a hra se tak stěhuje na druhou stranu.

61:30
    Havelka kouzlí s kotoučem za domácí brankou..

60:21
    Domácí rychle zavezli kotouč do pásma a Sklíba po jejich střele chytá puk do lapačky.

60:01

Litvínovu se podařilo vyrovnat krátce před koncem a tak budeme svědky prodloužení dnešního utkání.

60:00

59:08
    Oddechový čas pro domácí.

57:05
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Velká smůla pro domácí a naopak velké štěstí pro hosty, kteří necelé tři minuty před koncem vyrovnávají! Nahozený puk od modré čáry pravděpodobně proklouzl Kuchařovi pod rukavicí a skončil až v brance, za autora gólu je označen JAN BÁRDOŠ! Asistence: Jan Bečvář.

56:44
    Litvínovští nastěhováni v útočném pásmu, domácí je ale drží v rohu a čas utíká..

55:40
    Čejka nabruslil s kotoučem do útočné zóny a v prostoru před kruhy vypálil na branku hostů, Sklíba vyrazil do rohu hřiště.

55:05
    Jícha zavezl kotouč z levé strany a následně přihrával před branku, Kuchař dobře zasáhl a drží tak svůj tým.

54:32
    Brejžek pouze nahodil a odchází střídat, na puku jsou domácí.

53:41
    Dobrá šance Varů, jehož hráč zakončoval před Sklíbou, ten ale prostor u levé tyče své branky dobře utěsnil a puk za svá záda nepustil.

53:10
    Prachař nahodil kotouč za hostující klec, hosté chtěli vyhodit puk do středního pásma, ten letěl ale rychleji a tak se píská zakázané uvolnění.

52:33
    Brzek vypálil z levého kruhu, Kuchař ale dobře viděl a v pokleku chytá. Následuje buly před domácí brankou.

52:03

51:32
    Litvínov se osvobozuje, domácí začínají od Kuchaře.

51:10
    Prachař nedokázal propasírovat puk od modré čáry směrem k brance hostí, ti následně posouvají kotouč za modrou čáru.

50:19
    Kuchař si vyjel až takřka mezi kruhy, aby zachytil kotouč směřující k jeho brance.

50:03
    Domácí mohou pojistit své vedení v přesilové hře, vyloučen je Dominik Brzek (LIT), dvě minuty za držení hole.

49:30
    Litvínovští zařadili vyšší rychlostní stupeň a stále častěji se dostávají do domácí obranné zóny, karlovarští ale drží svého soka v bezpečné vzdálenosti od své svatyně.

49:05
    ..domácím hráčům se ale daří posunout touš alespoň do středního pásma.

48:45
    Hosté bojují o puk za domácí brankou..

47:25
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, brankáři ale drží své týmy a skóre je tak stále příznivější pro domácí celek.

45:52
    Domácí nastěhováni před Sklíbou, který skočil po kotouči a přerušil hru.

44:27

43:35
    Další velká šance pro Litvínov, jeden z jeho hráčů mohl zakončovat do odkryté karlovarské branky, i červené světlo bylo opět v permanenci, puk ale v domácí kleci nekončí a domácí tak stále vedou o jeden gól!

43:10
    Pajk vypálil z levéjho kruhu tvrdou ránu, ta skončila pouze na zadním mantinelu.

42:47
    Domácí se prokombinovali až k brance hostů, Sklíba ale drží puk na svých chráničích.

42:27
    První početní výhoda pro Karlovy Vary, Marek Leitner (LIT) vyloučen za hákování.

41:33
    Hosté aktivně napadali domácí rozehru a po chvíli i získali kotouč, začít však musí až od Sklíby.

40:50
    Třetí třetina začíná v opatrném tempu a domácí pozvolna rozehrávají od vlastní branky.

40:01

40:00

39:35
    Klika se pěkně dostal skoro až před domácí branku, tam byl ale domácími hráči včas přibržděn.

39:00
    Hra se po domácí šanci trochu uklidnila a tak do konce druhé periody zbývá již jen jedna jediná minuta.

36:59
    Červené světlo se již rozsvítilo za brankou hostí, kotouč v brance Litvínova ale neskončil, neboť Sklíba dokázal puk udržet před brankovou čarou!

35:57
    Hauzr se pokusil zachytit nahozený kotouč do útočného pásma, ten byl ale příliš rychlý a po icingu se hra přesune před Kuchaře.

34:35
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Takřka pětatřicet minut si musela hrstka diváků počkat na úvodní branku utkání, kterou vstřelil MARTIN TRAPL, jenž si našel volný prostor před hostující brankou a prostřelil gólmana hostí! Asistence: Michael Čejka, Milan Davídek.

34:06
    Beer zpět na ledě, domácí se bez potíží ubránili.

33:33
    Touš se znovu nachází až u svatyně Litvínova, nedaří se nedaří, žlutočerným hra v početní převaze.

33:15
    Davídek drží puk v útočném pásmu u mantinelu a šetří cenné vteřinky při hře v oslabení.

32:55
    Opět se daří domácím hokejistům vyhodit kotouč až ke Sklíbovi.

32:37
    Domácím se zatím daří držet hosty daleko od své branky.

32:06
    Početní výhoda pro hosty, Dominik Beer (KVA) potrestán menším trestem za podražení.

32:00
    Poslední minuty jsme svědky velice aktivní hry a to z obou stran, hraje se opravdu nahoru-dolů!

31:19
    Aktivní Leitner vypálil na Kuchaře, ten sice puk pouze vyrazil, poté si ale poradil s dvěmi dorážkami hostů.

30:40
    Janata se tlačil z pravé strany do backhandového zakončení, byl ale natěsno bráněn hráčem hostí, jenž mu střelu znemožnil.

30:32
    Hraje se opět před Kuchařem, Najman ale neudržel pásmo a píská se postavení mimo hru.

30:02
    Po dalším střeleckém pokusu domácích doráželi karlovarští hráči na brankáře hostí, což se pranic nelíbilo hráčům ze severu Čech.

29:30
    Hosté dlouho drželi domácí hráče zamčené v jejich obranné třetině, Kuchař s pomocí svých spoluhráčů ale svoji svatyni ubránil.

28:30
    Najman na druhém konci kluziště taktéž zkusil štěstí od modré čáry, jeho šikovně schovaná střela vylétla až zpoza těl hráčů vedle branky.

27:50
    Vodička vypálil tvrdě bez přípravy od modré čáry, Sklíba jeho střelu neudržel a měl pak plné ruce i nohy práce, aby situaci zachránil.

26:29
    Čejka z pravé strany trefil pouze beton Sklíby, na druhé straně nepropálil hradbu těl před sebou Jícha, branku jsme tak stále neviděli.

25:12
    Davídek se protáhl po pravé straně až k brance hostí, snaha o přihrávku na volného spoluhráče už mu ale nevyšla.

24:39
    Domácí operovali před brankou hostí tak aktivně, až se branková konstrukce vychýlila ze svého postavení a hra musí být přerušena.

23:35
    Perfektní zákrok Kuchaře proti střele Bárdoše z levého kruhu, domácí brankář nyní zachránil své mužstvo!

23:13
    Sražená střela Vodičky skončila mimo branku, puk po odrazu od zadního mantinelu kryje brankář Sklíba.

22:40
    Energetici obléhají pásmo soupeře, zatím se jim ale nepodařilo dostat puk od mantinelu.

21:38
    Další útok domácích nyní zastavuje postavení mimo hru.

21:09
    Skákavá střela Pajka od modré končí na chráničích Sklíby, hraje se dál bez přerušení.

20:40
    Domácí zakládají útočnou akci od vlastní branky, hosté ale dobře napadají a nedávají jim mnoho prostoru.

20:01

20:00

19:25
    Jícha vypálil z levé strany na domácí klec, Kuchař vyráží za branku.

19:07
    Horký s Pastyříkem udělali rozruch před brankou hostí a Sklíba až vleže dokázal zastavit puk nepříjemně poskakující po brankovišti.

18:06

17:50
    Tak tahle přesilovka se hostům nedaří, kotouč se nachází na tradičním místě, tedy daleko od karlovarské branky.

17:20
    Bernáth zachytil další pokus hostí o zavezení puku do pásma a posílá touš daleko od Kuchaře.

16:50
    Ani teď se nepodařilo hostům udržet se v pásmu soupeře a opět musí začít až od vlastní klece.

16:10
    Domácím se hned po buly daří vyhodit puk až daleko ze své třetiny.

16:06
    První přesilová hra zápasu, vyloučen je Petr Vodička /KVA), dvě minuty za krosček.

15:37
    Poslední minutka se odehrála převážně ve středním pásmu, nyní jsou u kotouče hosté a začínají až od vlastní branky.

14:39
    Domácí okupují pásmo svého soupeře a zůstanou tam ještě chvíli, neboť puk skončil po teči v ochranné síti.

14:26
    Prachař zkouší štěstí od modré čáry, jeho nepříliš prudký pokus ale nemohl Sklíbu překvapit.

14:05
    Svoboda ukryl svojí prudkou střelu za jednoho z hostujících beků, Sklíba si ale puk našel a vestoje chytá.

13:35
    Vápeník vypracoval příležitost pro Horkého, kterému předal puk zadovkou, jeho střela ale taktéž končí mimo tři tyče litvínovské branky.

13:21
    Nahození Vápeníka od modré čáry končí vedle hostující branky.

12:44
    Domácí nyní budou mít možnost vypracovat si šanci v útočné třetině, kam se hra přesune po icingu hostů.

12:00
    Žádný z týmů si zatím nevypracoval vážnější příležitost a tak i na konci dvanácté minuty je skóre stále bezbrankové.

11:09
    Hosté vyhodili puk z vlastní třetiny až na svou vlastní střídačku, hra je přerušena a následuje buly před Sklíbou.

10:20
    Davídek se pokusil protáhnout po pravé straně, byl ale dobře zblokován hostujícím obráncem.

09:41
    Tečovaná střela Kučery od modré čáry končí na chráničích brankáře Kuchaře.

08:32
    Leitner se protáhl po levé straně a pokusil se o rychlou akci hostí, jeden z jeho spoluhráčů byla ale na pravém křídle o něco rychlejší, offside.

07:56
    ..ale ani jim se nepodařilo ohrozit branku soupeře a hosté posílají touš až daleko od své svatyně.

07:30
    Opět se karlovarským hráčům povedlo vybojovat puk za vlastní brankou a rychle přesunuli hru na opačný konec kluziště..

07:11
    Vhazovat se bude po levé ruce brankáře Kuchaře, domácí vyhodili puk na zakázané uvolnění.

06:36
    Ta ale končí o několik chvil později, neboť je domácím hokejistům odpískáno postavení mimo hru.

06:20
    Energetici opět sbírají nahození hostujících hráčů a zakládajíc útočnou akci od vlastní branky.

05:30
    Hosté měli možnost po neodpískaném icingu, který byl posouzený jako hybridní, Kuchař ale pomohl svým bekům a puk zanedlouho opustil obranné pásmo domácích.

05:00
    Domácí mají zatím více ze hry, jejich akce ale končí na brankáři hostí.

04:15
    Horký pálil od modré čáry, jeho nepříliš prudká střela ale skončila vedle hostující branky.

03:25
    Davídek našel mezi kruhy volného Čejku, jeho ránu Sklíba pouze vyrazil. Domácí tlak pokračuje.

02:35
    Domácí mohli jít do přečíslení dvou proti jednomu, vracející se obránci Litvínova ale včas zasáhli a celou akci zastavili.

01:40
    Pastyřík vypálil zpoza modré čáry, Sklíba v rozkleku chytá a přerušuje hru.

01:16
    Litvínovské hráče zastavil offside, hra je přerušena.

00:50
    Nyní mají možnost rozehrávky hosté, taktéž začínají až od vlastní svatyně.

00:23
    Domácí založili první útočnou akci, po jejich nepřesnosti se ale píská icing a hra se tak přesune před domácí klec.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Vodička (A), Bernáth, Pajk, Prachař, Beer. Vápeník – Prošek, Nguyen, Janata (A), Svoboda, Čejka (C), Davídek, Trapl, Horký, Pastyřík, Hauzr.

HC Litvínov: Sklíba (Kovařík) – Březák, Urbánek, Brzek (C), Brejžek, Kučera, Najman – Bárdoš (A), Jícha (A), Bečvář, Havelka, Reichel, Drašar, Chmelař, Klika, Leitner.

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Havelec.

Oba týmy to od sebe nemají co se vzdálenosti příliš daleko, tabulkově tomu je ale jinak. Domácí se nachází na třetí příčce skupiny Západ, hostům se naopak nedaří a okupují až předposlední, devátou pozici.

Příjemné odpoledne z karlovarské KV Areny, kde za necelých čtyřicet minut vypukne další utkání RAKO extraligy staršího dorostu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 35. Trapl (Čejka, Davídek), rozh. náj. Trapl – 58. Bárdoš (Bečvář)