Vítkovice – Vsetín 8:1 (kon.) | Zlín – Poruba 2011 7:1 (kon.) | Slavia – Chomutov 7:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 2:1 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 3:2 (1:0 po s.n.)
Kladno – HC Plzeň 2:3 (kon.) | Sparta – Písek 7:0 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 0:3 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:4 (po pr.) | Jihlava – Hr. Králové 3:6 (kon.)
HC Motor České Budějovice
3:4 (0:1, 3:0, 0:2 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 14.11.2014, 18:00 • 2. ledová plocha Budvar arény • Extraliga staršího dorostu

Pardubice ve vyrovnaném utkání nakonec zaslouženě vítězí. Domácím patřila pouze druhá třetina, ve které skvěle zvládli začátek, ale první a poslední část opanovali hosté. V prodloužení pak po chybě domácího obránce vystřelil bod navíc Samuel Rudy. Hezký zbytek večera a u hokej zase někdy na shledanou! (20:29:08)

63:01
    Pardubice právě vstřelily branku!
    David Svoboda udělal chybu při rozehrávce v obranném pásmu a Pardubičtí jeho chybu tvrdě trestají. SAMUEL RUDY objel branku a došťouchal kotouč za ležícího Němce. Asistence: Rohlík, Martinec.

61:35
    Jan Farka prokličkoval přes celé hřiště až před Kloučka, pak se ještě snažil přihrát, ale v tom už tak úspěšný nebyl.

60:26
    Ondřej Vála pálil od modré, Němec vyráží betonem a Tintěra vyhazuje na zakázané uvolnění.

60:01

Pardubice ve třetí třetině zabraly a během tří minut vyrovnaly stav utkání. Motor pak měl co dělat, aby udržel alespoň remízu. Nyní nás čeká pětiminutové prodloužení.

60:00

59:20
    Fencl s Maškem ujížděli dva na jednoho ale Fenclovu přihrávku dokázal zblokovat poslední pardubický obránce.

58:58
    Schmidmayer střílí z ostrého úhlu a Klouček raději drží kotouč.

58:08
    Voženílek proklouzl po pravé straně, ale než stačil zakončit vytlačil ho domácí obránce za branku.

56:55
    Teď ale zahrozil i Motor. Fencl se snažil prokličkovat ke Kloučkově bráně.

55:49
    Na Motoru je teď vidět, že spíše brání výsledek, kdežto Pardubice se snaží strhnout výhru na svou stranu ještě v základní části.

54:35
    Tahle přesilovka se Pardubicím nepovedla, přesto jsou i po jejím skončení pořád na puku.

54:26

53:23
    První minuta přesilovky ale hostům nevyšla. Motor dobře brání.

52:26
    Jan Farka (CEB) je po třetí na trestné lavici, tentokrát za sekání. Pardubice jsou v laufu a mají možnost jít do vedení.

52:22
    Pavel Tomaník nebezpečně vypálil, ale Němec nechal vyniknout svojí lapačku a sklidil zasloužený potlesk publika.

51:16
    Zdálo se, že puk dojde na zakázané uvolnění, ale rozhodčí nakonec upažil a Jakub Martinecse málem dostal do šance.

Jakub Musil

Branky a nahrávky: 22. Vráblík (Bárta), 23. Doktor (Tintěra), 27. Bárta (Vráblík) – 7. Voženílek (Dušek, Tomaník), 47. Vála (Boček, Rohlík), 50. Vála (Rohlík), 64. Rudy (Rohlík, Martinec)

HC Motor České Budějovice: Němec – Stehlík, Kadlec, Farka, Kubeš, Klinecký, Tintěra, Dvořák, Svoboda – Bláha, Pánek, Schmidmayer, Vráblík, Bárta, Jiřinec, Bahula, Doktor, Fencl, Mašek.
    HC Dynamo Pardubice: Červený (od 27. Klouček) – Faltys, Rudy, Horyna, Kučera, Vála, Mikuláček, Boček, Budík – Krejčík, Tomaník, Petrus, Cach, Hoskovec, Roubal, Rohlík, Kubišta, Dušek, Voženílek, Martinec.

Rozhodčí: S. Mertl – Jindra, Samuel