Chabarovsk – Kazaň 1:8 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:4 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 2:1 (po pr.)
Barys – Omsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 7:0 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 2:4 (kon.)
Viťaz – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Riga – Minsk 4:1 (kon.) | Záhřeb – Atlant 4:1 (kon.)

Marek Kvapil (Čerepovec) – do utkání nezasáhl

Na straně Novgorodu nefiguruje v soupisce týmu nikdo z českých, ani slovenských hráčů. (19:23:35)

Je dobojováno. Ve třetí třetině byli jasně lepší hráči Severstalu, kterým se podařilo v první minutě třetí třetiny vstřelit třetí branku z trestného střílení, které proměnil bezpečně Buchnevič. Místo toho, aby domácí přidali, tak to byli hosté, kteří znovu udeřili. Na 4:2 zvyšoval Kagarlitskij v devětačtyřicáté minutě. Domácí se na závěrečný tlak nezmohli a tak zaslouženě prohrávají na svém ledě Severstalu Čerepovci 2:4.

60:00

59:38
    Berdnikov mohl přidat další branku, ale netrefil prázdnou branku.

59:11
    Zraněného Štěpánka nahrazuje na poslední necelou minutu Smirjagin.

59:11
    Po odpískání dohrál Štěpánka domácí Wojtek Wolski, který je vyloučen. Domácí hráč dostal ihned důrazně domluveno na ledě od hostujících obránců.

58:37
    Po střele jednoho z domácích hráčů vypadl Štěpánkovi kotouč z lapačky a vykutálel se kolem tyčky mimo branku.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Kovyršin pálil bekhendem z otočky, ale jeho slabý pokus nemohl ohrozit Jachina.

56:48
    Severstal hraje v naprosté pohodě a na ledě to vypadá, že se domácí nebudou snažit ani o závěrečný tlak.

55:42
    Od modré čáry vystřelil Šefer, jehož pokus byl tečován mimo tři tyče domácí svatyně.

54:21
    Do útoku se hnali opět hosté. Stoljarov ovšem brzy o kotouč přišel.

53:37
    Touš je ve středním pásmu, daleko od branky Severstalu. Hosté se zatím do šancí nedostávají.

52:48
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

52:48
    Bude se vylučovat. Na straně domácích je vyloučen Grigorjev a na straně hostů je to Urbom. Oba hříšníci dostali dvě minuty za hrubost.

51:23
    Wojtek Wolski schoval svůj pokus za obránce, ale jeho pokus mířil mimo hostující klec.

50:48
    Jsou to ovšem zase hosté, kdo drží svého soupeře pod tlakem. Domácí následně vyhazují a osvobozují se.

50:01
    Domácí mají posledních deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali, pomýšlí-li na nějaký bodový zisk.

49:57
    Petteri Nokelainen je dalším domácím hráčem, který nevyzrál na českého gólmana.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 19. Immonen (Wolski), 21. Salminen – 5. Černov (Kagarlitskij), 28. Šefer (Trubačjov), 41. Buchnevič, 49. Kagarlitskij

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (49. Jachin) – Grigorjev, Hietanen, Osipov, Chomitskij, Blažijevskij, Bernatskij, Malevič – Wolski, Galuzin, Filatov, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Iljin, Krasnoslobodcev, Dmitrij Kazionov, Denis Kazionov, Potapov, Kuljomin
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (60. Smirjagin) – Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Urbom, Pyett, Antropov, Arzamascev – Berdnikov, Kagarlickij, Kupcov, Trubačjov, Ullstrom, Černov, Nikoncev, Stoljarov, Monachov, Kovyršin, Buchnevič, Dedunov

Rozhodčí: Belov, Safiullov – Maitak, Pronskich