Jekatěrinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – Atlant 3:4 (po pr.)
Jaroslavl – Toljatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhřeb – Jokerit 1:3 (kon.)
Dinamo Riga
4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
SKA Petrohrad
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Arena Riga • KHL

50:05
    Džerinš oslabuje Dinamo, když dostává dvě minuty za sekání. Záhy půjdou hosté do početní převahy.

48:04
    Na trestné již sedí Roman Červenka (sekání).

42:59
    Panarin osekával Sedláčka, který neměl puk ve své moci, tak dlouho, až si to s ním jel Džerinš vyřídit. Oba po potyčce sedí na trestné s čtyřminutovým trestem.

42:32
    Početní výhoda Dinama končí. Rozhořčený Jurčina musí na trestnou, i když s výrokem muže v pruhovaném jednoznačně nesouhlasí.

41:16
    Jermakov bude dvě minuty pykat na trestné za držení. SKA jde do čtyř.

38:09
    Ve stejném čase je navíc vyloučen Burdasov za hákování a Riga má další šanci zaútočit.

34:04
    Šipačjov si vytvořil slušnou šanci, kterou zakončil střelou bekhendem do připraveného Sedláčka. Rozhodčí však ukazují, že si ruský borec počínal nedovoleně a musí na trestnou lavici (nedovolené bránění).

31:38
    Sotnijeks a Ketov míří na trestnou lavici, první jmenovaný za hákování a druhý za nafilmovaný pád. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

13:15
    Jerofejevs si odsedí dvě minuty za podražení, a Petrohrad má tak šanci udeřit v přesilovce.

01:44
    První přesilovku zápasu si zahraje domácí Dinamo. Thoresen putuje na trestnou na dvě minuty za podražení.

David Soumar

Branky a nahrávky: 21. Redlihs (Darzinš), 24. Redlihs (Videll, Darzinš), 27. Džerinš (Cibulksis, Skvorcovs), 60. Wilson – 20. Burdasov, 53. Kutějkin (Panarin)

Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnijeks, Jerofejevs, Augstkalns – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Wilson, Hossa, Mejja – Džerinš, Indrašis, Burakts – Skvorcovs, Cipulis, Bičevskis.
    SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Alexandrov, Kutějkin, Rukavišnikov, Kalinin, Rjasenskij, Jermakov, Grišin – Kovalčuk, Ericsson, Tichonov – Červenka, Martensson, Thoresen – Ketov, Panarin, Šipačjov – Ponikarovskij, Burdasov, Kadějkin.

Rozhodčí: Bondar, Rogačjov – Dědjulja, Sazonov