Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 4:3 (2:0 po s.n.) | Novokuzněck – Nižněkamsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Novosibirsk – Toljatti 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | Atlant – Omsk 3:1 (kon.)
N.Novgorod – Viťaz 5:1 (kon.) | Soči – Jaroslavl 2:9 (kon.) | Minsk – Barys 5:2 (kon.)
Atlant Moskevská oblast
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Avangard Omsk
Neděle 14.12.2014, 15:00 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

59:13
    Rovněž domácí si vybírají oddechový čas.

58:42
    Hosté si vybírají oddechový čas.

58:33
    Avangard to zkouší v šesti, Barulin je na střídačce!

56:13
    Kalinin se ocitl v obrovské šanci, ale Engren znovu podržel svůj tým!

45:41
    Avangard právě vstřelil branku!
    Hosté se poprvé prosazují, zbytek zápasu bude ještě hodně zajímavý. Nenápadná střela ROMANA BERDNIKOVA si našla cestu až do branky. Asistence: Arťom Volkov.

39:12
    Atlant právě vstřelil branku!
    Domácím se podařil husarský kousek v podobě druhého gólu těsně před sirénou! NIKITA SOŠNIKOV vystřelil a puk propadl Barulinovi až do branky. Hostující gólman měl zakrytý výhled a vůbec nestihl zareagovat. Asistence: Matt Gilroy, Vsevolod Sorokin.

33:21
    Vladimír Sobotka (OMS) a Igor Levickij (ATL) shodili rukavice a pustili se do pěstní šarvátky! Sudí oběma kohoutům uděluje pětiminutový trest.

26:09
    Za sekání je na dvě minuty vyloučen Petr Vrána (ATL).

19:02
    Gól do šatny! Téměř totožná situace jako u prvního gólu domácích – Němec střílel, ANDREAS ENGQVIST dorážel. Asistence: Ondřej Němec.

16:55
    Domácí přežili pětiminutové oslabení a už v plném počtu hráčů sami udeřili! Gilroyův pokus od modré vyrazil Barulin jen před sebe, kde číhal připravený VJAČESLAV KOZLOV a poslal Atlant do vedení! Asistence: Matt Gilroy.

16:14
    Černov vyzval ke skórování Majorova, ten nastřelil břevno!

09:23
    Konstantin Kolcov (ATL) je vyloučen na 2 minuty za krosček, hosté si zahrají dvojnásobnou přesilovku!

08:57
    Dmitrij Korobov (ATL) je vyloučen na 5+20 minut za faul do oblasti hlavy a krku.

05:47
    Maxim Gončarov (OMS) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

04:49
    Radulov tečoval Kolcovovu ránu z bezprostřední blízkosti, Barulin na poslední chvíli zasáhl!

01:12
    Ondřej Němec (ATL) a Chad Kolarik (OMS) jsou oba vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 17. Kozlov (Gilroy), 20. Engqvist (Němec), 40. Sošnikov (Gilroy, Sorokin) – 46. Berdnikov (Volkov)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Artěmejev) – Korobov, Gilroy, Němec, Novopašin, Ťuljapkin, Jarullin, Baldajev, Sorokin – Engqvist, Majorov, Černov – Vrána, Sošnikov, Šmeljov – Radulov, Bodrov, Kolcov – Kozlov, Taratuchin, Levickij.
    Avangard Omsk: Barulin (Šilin) – Blaťák, Gustafsson, Ljamin, Kuljaš, Gončarov, Pivcakin, Kulik – Sobotka, Paršin, Kalinin – Kurjanov, Mozer, Semjonov – Popov, Pěrežogin, Kolarik – Berdnikov, Lauta, Wandell – Volkov.

Rozhodčí: Odinš, Safijulov – Goljak, Dědulja