Přerov – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – SK Karviná 7:2 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Kobra – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Břeclav – Opava 5:3 (kon.)
Trutnov – Nymburk 5:6 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 3:4 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Bílina 6:8 (kon.)
Mor. Budějovice – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 2:4 (kon.) | Kolín – Klášterec nO 4:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 17.12.2014, 18:002. liga skupina Západ

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u příštího přenosu na shledanou. (20:43:31)

Hosté vítězí na samostatné nájezdy, jediným úspěšným exekutorem byl Daniel Vlach.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Vrchlabí.
    Autorem vítězné branky je VLACH.

3. série
    0:1
    Brokeš na gólmana hostí nevyzrál.

2. série
    0:1
    Vlach provedl bekhendový blafák perfektně a hosté se ujímají vedení.

0:0
    Lukáš Tondr přízemní střelou Neužila neprostřelil.

Samostatné nájezdy začínají.

Jelikož nerozhodlo ani pětiminutové nastavení, rozhodovat budou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:20
    Odpískán pro změnu ofsajd domácích, dokonce úmyslný jelikož se bude vhazovat před Stejskalem.

62:11
    Šťastného střelu Stejskal zastavil lapačkou.

61:44
    Icing domácích.

60:26
    Výbornou defenzivní práci odvedl Pilař, který dojel unikajícího Šťasného a vypíchl mu kotouč, připravil tak hosty o velkou příležitost ke skórování.

60:01

Jelikož základní hrací doba nerozhodla, uvidíme pětiminutové prodloužení případně samostatné nájezdy.

60:00

59:17
    Zakázané uvolnění domácích.

58:48
    Oba týmy již vyčkávají na prodloužení, které jim zajistí minimálně bodový zisk.

56:49
    Kapitán Vrchlabí na hrací ploše, uvidíme hru v pěti.

56:20
    Petrmichlovi přeskočil u modré čáry kotouč a domácí se tak sami připravili o pásmo.

55:04
    V době kdy Kadavý opouštěl trestnou lavici vypálil Čechura i s jeho dělovkou si však dokázal Neužil poradit.

54:49
    Vlci si vyžádali oddechový čas.

54:49
    Stejný trest jako před chvílí Kadavý obdržel kapitán Stadionu Jiří Jakubec (VRC).

53:29
    Hosté hrají ve čtyřech ani jedna z tří Petrmichlových střel nebyla pro gólmana hostí nebezpečná.

53:03
    Uvidíme přesilovku 5 na 3, dvě minuty za zdržování hry – vyhození kotouče mimo hrací plochu, obdržel Jan Kadavý (VRC).

52:37
    Střelu Hamerského Stejskal zkrotil s ledovým klidem na tváři.

52:33
    Teď si naopak hvizd sudího vynutili domácí, kteří poslali kotouč přes všechny čáry.

51:29
    Velká příležitost pro domácí ke skórování. Dvě minuty za držení dostává Patrik Lenoch (VRC).

51:19
    Projektil Michala Pavlů doplachtil pouze do připravené Neužilovy lapačky.

50:35
    Další icing hráčů v modrých dresech.

50:12
    Odpískáno zakázané uvolnění Vrchlabí.

48:38
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Stejskal vůbec nevěděl kde má kotouč, a proto se ho snažil zalehnout, nevšiml si však dojíždějícího MARTINA FILIPA, který za něj předmět z černé pryže dorazil. Asistence: Jiří Jakubec.

48:06
    Nyní se však nepřesnou přihrávkou připravili o šanci, kvůli odpískanému zakázanému uvolnění se hra vrací zpět před Neužila.

47:36
    Iniciativu nad vývojem utkání začínají přebírat hosté, kteří Vlky svírají v obranném pásmu.

45:29
    Jelikož ztratil rozhodčí při jednom z hromadných soubojů kotouč z dohledu, raději přerušil hru a nařídil vhazování.

44:45
    Icing hostí, hra se vrací před gólmana Stadionu.

43:14
    Vlci právě vstřelili branku!
    Tak jsem to přivolal. Co se děje v Jablonci je neskutečné, nejprve nastřelil Skočovský z mezikruží břevno, poté unikl hostující obraně KAMIL BŘÍŠKA, který i přestože byl faulován bekhendovým blafákem překonal Neužila. Asistence: Jan Šulc.

42:43
    Jablonečtí jsou po vstřeleném gólu mnohem aktivnější, prozatím se však do větší šance nedostali.

40:31
    Domácí využívají početní výhodu a skóre je opět vyrovnané. Pokyn ze střídačky před začátkem poslední dvacetiminutovky zněl jasně: "víc střílet", což Vlci dodrželi a již po 31 vteřinách se prosazují. Petrmichlovo nahození od modré čáry se odrazilo k volnému LUKÁŠI TONDROVI, který puk poslal neomylně za Neužila. Asistence: Jan Šulce, Jan Petrmichl.

40:01

Druhá třetina již tak pohledná jako ta první nebyla. Viděli jsme pouze jednu branku do sítě Stejskala, tu zaznamenal ve 32. minutě Filip. Jestli dokáží udržet hosté svoje těsné vedení nebo jestli domácí jednogólovou ztrátu doženou se dozvíme již brzy. Poslední dvacetiminutovka začne přibližně v 19:43.

40:00

39:03
    Bude se znovu vylučovat a znovu na straně Vrchlabí, sice již v době kdy opustil Klement trestnou lavici, takže nebudou mít domácí dvojnásobnou početní výhodu, ale přeci jen budou na lavici dva hráči Stadionu. Klementa, který odpykává osobní trest, doplní Ondřej Hamerský (VRC).

38:00
    Vlkům trestuhodně unikla dvojice Šťastný – Skočovský, druhý jmenovaný svůj projektil však nasměroval pouze do zadního mantinelu.

37:31
    Přihrávka rukou – tak zní důvod dalšího přerušení hry.

36:47
    Ne tak nakonec se po domluvě rozhodčích přeci jen vylučuje. Martin Klement (VRC) obdržel 2 + 10 za úder do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká jeho spoluhráč Patrik Urban.

36:40
    Na ledě se ve stejném okamžiku ocitli dvě potyčky ani za jednu však sudí neposílá hráče na trestnou lavici.

34:40
    Brokeš byl ve velké šanci faulován Martinem Klementem (VRC), který tak po právu odsedí dvouminutový trest za držení.

33:33
    Obrovskou minelou se prezentoval Neužil, který se nepohodl s obránci a přihrál kotouč přímo na hůl dojíždějícího Nevyhoštěného, ten však poloodkryté zařízení nedokázal trefit.

32:41
    Vrchlabí se ocitlo v postavení mimo hru.

31:49
    První formace Stadionu působí velmi nebezpečně. MARTIN FILIP si nyní sjel před branku a lehce tečoval do horních pater branky krásnou přihrávku Šťastného, hosté se tedy znovu ujímají vedení. Asistence: Tomáš Šťastný.

30:50
    Domácí přečkali i tuto přesilovou hru a uvidíme opět hru v pěti.

29:57
    Stadionu odpískán ofsajd, hra se znovu přerušuje.

28:58
    Tondr je na ledě, přesila hráčů v modrých dresech však stále trvá.

28:50
    Velmi nepříjemná situace pro Vlky. Na zřejmě nejnepříjemnější místo v útrobách stadionu putuje Jan Šulc (JBL) za podražení a domácí se budou muset osm vteřin bránit dvojnásobné převaze.

27:07
    Hosté jsou kompletní, nyní mají k dispozici převahu jednoho muže v poli oni.

26:58
    Krátce před koncem přesilovky odchází na trestnou lavici za hrubost Martin Tondr (JBL).

26:00
    Neskutečný zákrok Neužila! Hostující gólman tygřím skokem zabránil jisté brance. Šulc byl naprosto osamocený v předbrankovém území a navíc obdržel od Pilaře překrásnou přihrávku. Jenže domácí útočník trefil pouze lapačku brankáře Vrchlabí a stav se tedy nemění.

25:07
    Uvidíme první početní výhodu domácího celku, dvě minuty za hákování dostal Patrik Fořt (VRC).

23:30
    Hra je na začátku druhého dějství velmi často přerušovaná a plná nepřesností, hostům nyní odpískáno zakázané uvolnění.

22:38
    Mulačova střela od modré čáry nebyla pro Neužila vůbec nebezpečná, zkrotil ji do své výstroje.

21:42
    Nevyhoštěného dělovka z pravé strany pouze orazítkovala zadní mantinel.

20:14
    Odpískáno zakázané uvolnění Vlků.

20:01

Velice zajímavá úvodní perioda byla k vidění na jabloneckém stadionu. První půli tempo diktovali jednoznačně hosté, poté se však obraz hry začal vyrovnávat a domácí se dočkali vyrovnání. Druhá třetina začne přibližně v 18:51.

20:00

19:30
    Již to vypadalo, že Stadion ohrozí přečíslením 2 na 1 Stejskalovu branku, nakonec se však hosté nepřesnými pasy o šanci připravili.

17:58
    Domácí jsou kompletní.

17:32
    Hostům následně odpískán i ofsajd, do návratu Abrahama zbývá 26 vteřin.

16:46
    Vrchlabí se přesilovka příliš nedaří, odpískáno zakázané uvolnění, hra se vrací před Neužila.

15:58
    Uvidíme další početní výhodu Stadionu. Dvě minuty za faul loktem obdržel Lukáš Abraham (JBL).

15:02
    Na ledě panují nepřenosnosti, zakázané uvolnění Vrchlabí.

14:48
    Rozhodčí nekompromisně určil úmyslný ofsajd domácího celku. Hra se vrací před Stejskala.

13:26
    KAMIL BŘÍŠKA se k radosti poměrně zaplněného stadionu prosazuje z nenápadné situace schovanou střelou a vyrovnává stav duelu. Asistence: Jan Petrmichl a Lukáš Tondr.

12:15
    Mulač před Neužilovou svatyní nalezl naprosto osamocenéno Pavlů, tomu ale v posledním možném okamžiku kotouč uskočil a jeho následný nepříliš razantní pokus gólman Vrchlabí zlikvidoval.

10:36
    Oba týmy jsou velice aktivní a snaží se, co možná nejvíce potrápit brankáře. Šťastného střela však k tomu jabloneckému ani nedorazila, jelikož ji Zeman svojí holí usměrnil do ochranné sítě.

9:33
    Petrmichlovu střelu od modré čáry tečoval těsně před Neužilem Homolka, hostující gólman ale výborným zákrokem i přesto šanci ke skórování dokázal zneškodnit.

8:23
    Icing hokejistů v modro-bílé kombinaci.

7:40
    Fořt si sjel na přihrávku Jirků do předbrankového prostorů, gólman Vlků i tentokráte bezchybný, v posledních minutách doslova drží domácí celek nad propastí dvougólového náskoku hostí.

5:10
    Autor první dnešní branky Vlach ujížděl po levé straně, zhruba z hranice kruhy vystřelil a nadělal jabloneckému brankáři nemalé problémy, ten však nakonec celou situaci vyřešil reflexivním zákrokem ramenem.

4:40
    Bláha se prodíral útočným pásmem a dokázal i vystřelit, Stejskal i tento pokus však dokázal eliminovat.

3:26
    Hamerského střelu od modré čáry Stejskal viděl, a proto ji bez problému dokázal zachytit do své lapačky.

3:17
    Zeman je na ledě, domácí jsou kompletní.

2:30
    Krásný pas Jebavého na Oppelta byl proti pravidlům, jelikož nedočkavý útočník Stadionu přejel útočnou modrou čáru dříve než kotouč.

1:17
    Smečka Vlků nezažívá zrovna nejlepší okamžiky. Dvě minuty za podražení inkasuje Tomáš Zeman (JBL) a domácí se budou muset bránit početní výhodě Vrchlabí.

1:01
    Nedáš – dostaneš. Přesně tak by se dala definovat situace, kterou mohli vidět diváci v Jablonci. DANIEL VLACH prostřelil Stejskala z bezprostřední blízkosti po Skočovského průniku. Asistence: David Skočovský.

0:30
    Obrovská šance domácích! Bříška ale již ležícího gólmana Neužila nepřekonal.

00:01

Vrchlabí do dnešního zápasu nastoupí v modrých dresech, domácí zvolili kombinace bílé.

HC Vlci Jablonec: Stejskal (Bouška) – Petrmichl (C), Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abraham – Šulc, Bříška, L. Tondr – Mulač, Brokeš, Nevyhoštěný – M. Tondr, Vařecha, Homolka – Pulec, Žďárský, Frk

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec (C), Filip, Šťastný – Vlach, Bláha, Oppelt – Jirků, Urban, Fořt – Srnský, Marks.

Vrchlabí je na tom v tabulce o trochu lépe, nicméně má na svého dnešního soupeře pouze tříbodový náskok, a i proto bude tento duel velice zajímavý. Stadion z dvou posledních duelů vybojoval tři body, když porazil Jindřichův Hradec 9:5 a prohrál se Sokolovem 3:5. Jak toto zajímavé střetnutí dopadne se dozvíme již brzy, úvodní vhazování je naplánováno na 18:00.

HC Vlci Jablonec

Jablonečtí hokejisté oba prosincové zápasy, které odehráli, prohráli. Nejprve podlehli pražské Kobře, poté nestačili na Nymburk i díky těmto nepříznivým výsledkům tedy okupují až sedmou příčku ligové tabulky.

Dobrý den, vítám vás u přenosu z 19. kola 2. ligy, dnes se proti sobě postaví Vlci Jablonec a Stadion Vrchlabí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

RR

Branky a nahrávky: 14. Bříška (Petrmichl, L. Tondr), 41. L. Tondr (Šulc, Petrmichl), 44. Bříška (Šulc) – 2. Vlach (Skočovský), 32. Filip (Šťastný), 49. Filip (Jakubec), rozh. náj. Vlach