Přerov – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – SK Karviná 7:2 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Kobra – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Břeclav – Opava 5:3 (kon.)
Trutnov – Nymburk 5:6 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 3:4 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Bílina 6:8 (kon.)
Mor. Budějovice – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 2:4 (kon.) | Kolín – Klášterec nO 4:2 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
Technika Hockey Brno
Středa 17.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ

56:42
    Technika právě vstřelila branku!
    Technika dokázala závěrečný tlak přetavit v gól, když se prosadil ONDŘEJ STEHLÍK. Asistence: Martin Zábranský, David Havíř.

56:27
    Vyloučeni jsou Michal Kuba (HOD) a Ondřej Látal (TEC) oba na dvě minuty za sekání. Technika hraje 5 na 4.

56:20
    Jurásek zkoušel přes celé kluziště trefit prázdnou branku Techniky, ale trefil tyčku.

55:48
    Technika bude hrát v šesti hráčích v poli. Chvátal zůstal na střídačce.

55:48
    Oddechový čas pro hosty.

48:29
    Vyloučen Petr Pokorný (HOD) na dvě minuty za držení protihráče.

47:17
    Zdeněk Jurásek chytře přihrával rozjetému Kubovi, který v dobré pozici netrefil branku.

40:01
    Josefa Nováka v brněnské brance vystřídal Jaroslav Chvátal.

38:19
    Vyloučen Petr Jurča (TEC) na dvě minuty za podražení.

37:52
    Michal Kuba chytře sklepnul puk Juráskovi, který jen těsně minul hostující svatyni.

36:33
    Vyloučeni jsou Karel Benýšek (TEC) na dvě minuty za nafilmovaný pád a Martin Špok (HOD) na dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

35:08
    Jakub Sajdl (HOD) dohrál u mantinelu Benýška, který se nezvedá z ledu a je za to vyloučen na dvě minuty plus deset minut za vražení. Ve stejném čase je vyloučen Ondřej Stehlík (TEC) na dvě minuty plus deset minut také za vražení. Hraje se 4 na 4.

32:58
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Drtiči dokázali využít přesilovou hru. Útočníci odvedli výbornou práci a dokázali vybojovat kotouč, který přihráli MARTINU DUFKOVI na modrou čáru a ten propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Petr Pokorný

32:11
    Hodonín teď vyvinul velký tlak na Nováka a je vyloučen Ondřej Stehlík (TEC) na dvě minuty za zdržování hry. Hodonín bude hrát 5 na 3.

30:19
    Vyloučen Ondřej Látal (TEC) na dvě minuty za nedovolené bránění.

26:37
    Ľubomír Škápik společně s Petrem Pešem rozjeli akci a dokázali se dostat až do těsné blízkosti Nováka. Na brankovišti se nejlépe zorientoval JIŘÍ ZAPLETAL a vstřelil tak druhý gól Hodonína. Asistence: Petr Peš, Ľubomír Škápik

26:14
    I na domácí straně se bude vylučovat. Jakub Sajdl (HOD) vyloučen na dvě minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

25:50
    Příliš velkou snahu teď projevil Jiří Čtvrtníček (TEC) a je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

23:53
    Technika chvíli po inkasované brance srovnává stav utkání. Velký důraz na brankovišti ukázal MICHAL BRZOBOHATÝ a svítil tak první gól Brna. Asistence: Karel Benýšek

22:30
    Nedáš dostaneš, tohle pravidlo teď platilo. Martin Dufek našel před brankou JAKUBA SAJDLA, který dokázal protlačit kotouč až za Novákova záda. Asistence: Martin Dufek

17:20
    Charvát teď měl další možnost ke vstřelení gólu, ale byl u toho faulovaný. Domácím fanouškům se tohle samozřejmě nelíbí a chtějí aby byl brněnský hráč potrestán. Jenže tenhle zákrok zůstane bez trestu.

15:10
    Drtiči mohli jít do vedení, kdyby Charvát dokázal zasunout kotouč do branky!

12:46
    Vyloučen Ondřej Látal (TEC) na dvě minuty za hákování.

Adam Krátký

Branky a nahrávky: 23. Sajdl (Dufek), 27. Zapletal (Peš, Škápik), 33. Dufek (Pokorný) – 24. Brzobohatý (Bustin, Benýšek), 57. Stehlík (Zábranský, Havíř)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Rozum) – Dufek, Pokorný (C), Škápik, Zapletal, Vanek, Sedlák, Polesný – Zezula, Špok, Kučera, Tomi, Peš (A), Kuba, Sajdl, Jurásek (A), Vrba L., Charvát, Mika.
    Trenér: Lubomír Oslizlo

Technika Hockey Brno: Novák (Chvátal) – Habrovec, Vrba F., Klimeš, Štindl, Havíř (A), Odehnal L., Koukal – Jurča, Crhák, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek (C), Odehnal V., Bustin, Zábranský, Látal (A), Brzobohatý, Heža.
    Trenér: Roman Kaňkovský

Rozhodčí: Ing. Pavel Obadal – Ing. Petr Blaha, Jaromír Švarc