Motor ČB – Chomutov 2:3 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Havířov 3:0 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 4:2 (kon.) | Šumperk – Kladno 3:2 (kon.) | Třebíč – Most 7:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Banes Motor České Budějovice
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 20.12.2014, 17:00 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.
    Autorem vítězné branky je MAREK HOVORKA, který jako jediný skóroval.

61:45
    Heřman našel před brankou úplně volného Švihálka, který zblízka hostující svatyni přestřelil.

59:32
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Budvar aréna na nohou, je vyrovnáno! Při hře bez brankáře se dostali Jihočeši do obrovského tlaku, od modré čáry vypálil Luboš Rob a jeho střelu tečoval do branky RADEK PROKEŠ. Asistence: Luboš Rob a Roman Vráblík.

59:15
    Motor je v šesti.

52:50
    Tomáš Nouza (CEB) – 2 minuty za hákování. Domácí forvard se tlačil za dorážkou, ale blokoval ho obránce. Za vzájemný souboj pak dostal Nouza dvouminutový trest, kterému se celkem pochopitelně diví.

Dnešní utkání sleduje 6079 diváků!

51:04
    Vladimír Růžička (CHM) – 2 minuty za hákování. Bude se hrát sedmdesát vteřin ve čtyřech, pak začne zkrácená přesilovka Motoru.

51:04
    Rozhodčí signalizoval trest a z branky ujížděl Kopřiva. Jenže trest byl pro hráče hostí, proto musel hostující gólman mazat do branky. Přečíslení Motoru tři na jednoho zakončil Kuchejda střelou mimo.

50:14
    Tomáš Nouza (CEB) – 2 minuty za hákování. Přesilovka pro Chomutov.

44:32
    Po svém návratu z trestné lavice mohl Hovorka skórovat, ale když mu David Květoň připravil šanci, tak se proti němu vytáhl Kůdela.

42:15
    Marek Hovorka (CHM) – 2 minuty za zdržování hry. Hostující forvard vyhodil kotouč do hlediště a nabídl domácím početní výhodu.

38:24
    I když nemá u sebe Josefa Straku, tak si Tomáš Nouza dokáže poradit. Českobudějovický kanonýr se uvolnil v rohu, připravil kotouč na brankoviště pro LUBOŠE ROBA, který poprvé dnes překonal Kopřivu. Asistence: Tomáš Nouza a Martin Heřman.

34:40
    Z protiútoku se sám na Kůdelu řítil Růžička, ale trefil tyč!

34:25
    Domácí už křičeli "góóól," když Švihálek z úhlu prostřelil Kopřivu. Ale hostující obránci stačili odpálit kotouč do bezpečí.

32:54
    Brett Skinner (CHM) – 2 minuty za sekání. Je tu znovu přesilovka 5 na 3 pro Motor, tentokrát osmatřicet vteřin!

32:45
    Domácí byli blízko snížení! Nouza nahodil kotouč do útočné třetiny, puk se ale díky nečekanému odrazu vrátil k domácímu ostrostřelci, kterému do gólové střely skočil brankář Kopřiva, který si původně jel pro kotouč za branku.

31:32
    Martin Kadlec (CHM) – 2 minuty za nedovolené bránění. Další přesilovka Jihočechů.

24:46
    Ján Mucha (CEB) – 2 minuty za podražení. Jihočeši budou pokračovat v přesilovce čtyři na tři.

24:10
    Milan Toman (CHM) – 2 minuty za krosček a Tomas Sinisalo (CHM) – 2 minuty za faul loktem. Motor bude hrát dvě minuty pět na tři!

23:45
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti odskakují Motoru na dvoubrankový rozdíl. Rozhodčí pustili hraniční situaci na modré čáře, Gajovský poslal kotouč před branku na ŠTĚPÁNA HŘEBEJKA, který nadvakrát dostal kotouč do sítě. Asistence: Nikola Gajovský a Marek Hovorka.

18:15
    Robovo nahození od modré tečoval několik centimetrů vedle pravé tyče Pajič.

17:17
    Jan Rutta (CHM) – 2 minuty za podražení. Domácí mají možnost před odchodem do šaten vyrovnat.

13:52
    Martin Semrád (CEB) – 2 minuty za podražení. Záhy po skončení domácí přesilovky si početní výhodu zahrají i Piráti.

11:45
    Vladimír Růžička ml. (CHM) – 2 minuty za držení. První přesilovku dnešního šlágru si zahrají Jihočeši.

03:24
    Hosté se dostávají do vedení. Nahození Davida Květoně ve skrumáži před brankou šikovně tečoval ŠTĚPÁN HŘEBEJK a kapitán Pirátů posílá svůj celek do vedení. Asistence: David Květoň.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 39. Rob (Nouza, Heřman), 60. Prokeš (Rob, Vráblík) – 4. Hřebejk (D. Květoň), 24. Hřebejk (Gajovský, Hovorka), rozh. náj. Hovorka