Přerov – SHK Hodonín 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 3:4 (kon.) | Břeclav – SK Karviná 1:3 (kon.)
Opava – Technika Brno 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:3 (po pr.) | Děčín – Kolín 3:4 (kon.)
HC Děčín
3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
SC Marimex Kolín
Středa 07.01.2015, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ

55:04
    Malý odsedí trest za hákování. Děčín tak má velkou šanci strhnout vedení na svou stranu v přesilové hře.

51:15
    Kuchynka podrazil protihráče a obdržel tak dvě minuty. Síly na ledě jsou tedy srovnány.

50:04
    Pácal dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Medvědy.

46:56
    Za sekání si jde na dvě minuty odpočinout Hříbal a hosté tak mají k dispozici přesilovou hru. Mají tak šanci své vedení pojistit.

32:39
    Hosté se nyní zbytečně oslabují. Kozák krosčekoval soupeře a putuje na dvě minuty na lavici hanby.

12:21
    Nyní to už ale neplatí. Děčínští si vytvořili před brankou Kolína menší tlak a hosté na to zareagovali faulem. Za sekání dostává dvě minuty Pácal.

09:42
    Síly na ledě se ale vyrovnají. Valášek putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění.

09:00
    Volráb dostává dvě minuty za podražení. Hosté tak mají k dispozici přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 27. Hašek (Filipovský, Volráb), 52. Oliverius (Hašek), 54. Hašek (Volráb, Filipovský) – 4. Zumr (Kozák), 40. Malý (Hlavatý), 49. Hlavatý (Jankovský), 57. Šafránek (Petira, Kulhánek)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Zdvořáček, Kaltenböck, Hříbal, Molnár, Vaněk, Klement – Vacek, Strnad, Volráb – Vondráček, Faigl, Chovanec – Fojt, Kuchynka, Kment – Hašek, Oliverius, Drnec – Chamrád
    SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Barták, Skokan, Nedbal, Hanzl – Semirád, Valášek, Morkes – Jankovský, Šafránek, Zumr – Malý, Hlavatý, Klíma – Kozák, Ježek

Rozhodčí: Bejček – Střelka, Žídek