Toronto – Washington 2:6 (kon.) | Pittsburgh – Boston 2:3 (po pr.) | Calgary – Detroit 2:3 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 1:4 (kon.)
Calgary Flames
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Detroit Red Wings
Čtvrtek 08.01.2015, 03:45 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (06:26:07)

3. Justin Abdelkader (DET) 1 + 1

Je dobojováno! Poslední třetina nám nabídla na každé straně jednu branku a v závěru plno šancí. Ve 43. minutě se z branky mohl radovat Abdelkader, který zvýšil na 1:3. O tři minuty později vrátil domácím naději Backlund, který snížil na 2:3. Domácím se už vyrovnat ale nepodařilo, avšak k tomu měli hodně blízko, když jim hlavní rozhodčí dvě branky v poslední minutě neuznal.

60:00

59:51
    Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.

59:30
    Oddechový čas pro hosty.

59:30
    Smůla? Neuvěřitelné! Mark Giordano se na modré zmocnil puku a ihned vyslal tvrdou střelu,která skončila brankou, ale rozhodčí opět branku neuznává, čárový rozhodčí totiž již hru přerušil. Podle čárových už bral Giordano kotouč za modrou čárou.

59:23
    Oddechový čas pro domácí.

59:23
    Dacjuk zkoušel trefit prázdnou branku, ale o několik metrů minul. Zakázané uvolnění.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Branka tedy neplatí a hráče Calgary popadl vztek. Johnny Gaudreau se pustil do Tatara, rozhodčí je od sebe rozděluje.

58:40
    Domácí se radují z branky na 3:3, ale Mrázek neměl helmu, tím pádem branka nemůže platit. Rozhodčí se ještě jede poradit se svým kolegou u videa.

58:21
    Domácí to zkouší v šesti! Hiller na střídačce.

58:15
    Weiss byl příliš rychlý, postavení mimo hru.

57:42
    Detroit je nyní hodně aktivní a drží se v útočném pásmu, kde kombinuje a hledá vhodnou pozici pro střelbu.

56:46
    Gustav Nyquist obral jednoho z obránců o puk a následně byl zcela sám před Hillerem. Jeho následné bekhendové zakončení mezi betony mu nevyšlo podle představ.

56:16
    Johnny Gaudreau zavezl puk do útočného pásma a ihned po přejetí modré vyslal nebezpečnou střelu, kterou ale nakonec Mrázek likviduje.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 3. Raymond (Jones, Backlund), 46. Backlund (Byron, Brodie) – 8. Sheahan (Helm), 38. Zetterberg (Abdelkader, Nyquist), 43. Abdelkader (Nyquist, Zetterberg)

Calgary Flames: Rämö (30. Hiller) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Glencross, Monahan, Colborne – Gaudreau, Jooris, Jones – Raymond, Backlund, Byron – Bollig, Stajan, Bouma
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Ericsson, Kronwall, Quincey, DeKeyser, Smith, Ouellet – Helm, Dacjuk, Weiss – Abdelkader, Zetterberg, Nyquist – Tatar, Sheahan, Cleary – Miller, Glendening, Andersson

Rozhodčí: McCauley, Hanson – Alphonso, Cameron