Bastia – PSG 4:2 (kon.) | Évian TG – Rennes 1:1 (kon.) | Guingamp – Lens 2:0 (kon.)
Lille – Caen 1:0 (kon.) | Nice – Lorient 3:1 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
1:1 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 10.01.2015, 20:00 • Parc des Sports (Kapacita : 15 660) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště u dalšího onlajnu na shledanou. (21:59:24)

Dnešní zápas končí výsledkem 1:1. První poločas byli lepším týmem hosté, když si vypracovali mnoho velkých šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit a tak první poločas skončil za stavu 0:0. Do druhého poločasu vlítli domácí jako vyměnění, jenomže v 52. minutě zahrál ve vápně rukou Sorlin a hosté měli výhodu pokutového kopu, Toivonen poslal míč k levé tyči, kam ale také skočil Leroy a penaltu zneškodnil. V 63. minutě se dostali domácí do vedení, když se uvnitř vápna prosadil prudkou ranou pod břevno Thomasson. Hosté dokázali v 67. minutě vyrovnat, když se z hranice vápna prosadil na vzdálenější tyč N'Tep. Zápas tak skončil zaslouženou remízou a oba celky si připíšou do tabulky po jednom bodu.

Držení míče : 47% – 53%
    Střely celkem : 9 – 11
    Střely na branku : 4 – 7

90+4

90+4
    Moreira se nedostal přes obránce a v tomto zápase se už nic nestane.

90+3
    Konradsen vyslal jedovatou střelu na branku domácích a míč jen těsně míjí břevno Leroyovi branky.
    Závar před brankou Rennes.

90+2
    Obrovská šance domácích. Sougou se dostal s míčem až do vápna, poté našel svou přihrávkou úplně volného Wasse, ale ten netrefil dobře míč a ten tak končí v rukavicích Costila.

90+1
    Abdallah vyfasoval na samém konci zápasu od rozhodčího žlutou kartu za tvrdý faul.

90+1
    Sougou byl nyní ve vápně stažen, ale rozhodčí pokutový kop nepíská.

90
    Hosté budou potřetí střídat. Hřiště opouští Brüls a místo přenechává Moreirovi.

89
    Právě probíhají poslední 2 minuty zápasu.

88
    Na hřišti nyní působí velké nervy, nyní je tu menší potyčka mezi hráči.

86
    Hosté budou podruhé střídat. Hřiště opouští smolař dnešního zápasu Toivonen a místo přenechává Konradsenovi.

86
    Zatím to nevypadá že by měl jeden z týmů dnes vyhrát a pomalu a jistě se tento zápas schyluje k remízovému výsledku.

84
    Domácí vystřídali potřetí. Hřiště opustil Barbosa a místo přenechal Nielsenovi.

84
    Thomasson se ocitl ve velké šanci, když z hranice vápna poslal hlavičkou míč na branku, ten však byl ještě tečován a Costil měl s tímto pokusem velké potíže.