Sunderland – Liverpool 0:1 (kon.) | Burnley – Queens Park 2:1 (kon.) | Chelsea – Newcastle 2:0 (kon.)
Everton – Manchester City 1:1 (kon.) | Leicester – Aston Villa 1:0 (kon.) | Swansea – West Ham 1:1 (kon.)
West Brom – Hull City 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 2:1 (kon.)
Sunderland AFC
0:1 (0:1)
Liverpool FC
Sobota 10.01.2015, 13:45 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Liverpool si veze z větrného Sunderlandu tři body. O jedinou branku utkání se už v 8. minutě postaral Lazar Markovič. Reds mohli ještě před přestávkou přidat několik dalších gólů, ale Costela Pantilimona už ve zbytku zápasu nedokázali ani jednou pokořit. Black Cats navíc v 49. minutě přišli o Liama Bridcutta, jenž byl vyloučen po druhé žluté kartě, a tak dohrávali domácí více než čtyřicet minut o deseti. (15:46:21)

90+4

90+3
    U jedné z posledních šancí Black Cats byl i gólman Pantilimon, který vyběhl na rohový kop. K hlavičce se ovšem nedostal.

90+1
    Mandron se krátce po příchodu na hrací plochu uvedl hlavičkou, kterou z nitra šestnáctky poslal nad Mignoletovu svatyni.

90
    Craig Pawson přidává tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Coutinho střílel z pravé strany, ale jeho rána se až k Pantilimonovi nedostala. Byla zblokována.

88
    Domácí se ještě snaží Reds přitlačit, jenže svěřenci Brendana Rodgerse nedávají Sunderlandu prostor, ani čas.

86
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Adam Johnson, přichází Mikael Mandron.

86
    Balotelli se po průniku Cana dostal až do šestnáctky, kde jej ovšem odstavil Brown.

84
    Tentokrát se Balotelli neskácel k zemi bez cizího zavinění, Brown jej stáhl rukama.

83
    Balotelli mohl sprintovat osamocený na Pantilimona, jenže při zpracování podklouzl. Po posměchu ze strany domácích příznivců útočí Černé kočky.
    Mario Balotelli přišel na hřiště v 67. minutě, do té doby čekal na ligový gól 821 minut. Nicméně jeho čas stále nepřišel, a tak se doba bez ligové trefy prodlužuje.

82
    Henderson po faulu O'Shea střílel z přímého kopu zpoza pokutového území nad Pantilimonovu bránu.