Jižní Korea – Omán 1:0 (kon.) | Uzbekistán – KLDR 1:0 (kon.) | Saúdská Arábie – Čína 0:1 (kon.)
Jižní Korea
1:0 (1:0)
Omán
Sobota 10.01.2015, 06:00 • Canberra Stadium, Canberra • Mistrovství Asie

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a vůbec celý den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (08:00:19)

Utkání sledovalo 12 552 diváků.

Hráčem utkání byl vyhlášen Ja-Cheol Koo (Jižní Korea)

Utkání je za námi a z tříbodového zisku se radují Korejci. K výhŕe jim stačil jediný gól, který padl v nastaveném čase prvního poločasu. Druhá půle přinesla několik velice slibných šancí, na obou stranách se ale vyznamenali brankáři. Platilo to zejména o nastavení, kdy jak Jin-Hyeon Kim, tak Al Habsi předvedli výborné zákroky. Utkání tak končí 1:0, Jižní Korea jde za Austrálii na druhé místo ve skupině A.
    Po skončení zápasu se podívejme na rozestavení hráčů Jižní Koreji, kteří skvěle zhušťovali střed hřiště a až na výjimku z nastavení Omán v dnešním zápase k ničemu nepustili. Konečný výsledek. Jižní Korea 1 Omán 0.

90+4

90+4
    Definitivně mohl rozhodnout Gyo-Won Han. Obtočil se kolem svého strážce a z úhlu chtěl prostřelit Al Habsiho Ten vyrazil.
    Al Hosani měl v závěru zápasu obrovskou šanci na vyrovnání.

90+2
    Po centru od rohového praporku hlavičkoval Al Hosani a korejský gólman byl rád, že zvládl reflexivně zareagovat a vytlačit prudký pokus na břevno. Omán byl jen centimetry od vyrovnání!

90+2
    Moc nescházelo a bylo srovnáno! Saleh potáhl volným prostorem, jeho první ránu sice obrana srazila, ta druhá ale prošla a skončila jen těsně mimo. Roh!

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89
    Tohle ale byl hrubě nepovedený centr, míč nedolétl ani k hranici šestnáctky.

88
    Přímý kop pro Omán, před ním ještě sudí uklidňuje kohouty před pokutovým územím.

86
    Poslední střídání Ománu. Mohammeda Al Seyabiho nahradil Said Salim.
    Radost Young-Cheol CHA po vstřelení úvodního gólu zápasu, který se jeví pět minut před koncem jako vítězný.

85
    Korea využívá otevřených okének v obraně Ománu, jenže Gyo-Won Han přehnal svůj centr a v následné akci nepřesně přihrával Jin-Su Kim.