Sunderland – Liverpool 0:1 (kon.) | Burnley – Queens Park 2:1 (kon.) | Chelsea – Newcastle 2:0 (kon.)
Everton – Manchester City 1:1 (kon.) | Leicester – Aston Villa 1:0 (kon.) | Swansea – West Ham 1:1 (kon.)
West Brom – Hull City 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 2:1 (kon.)
Crystal Palace FC
2:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 10.01.2015, 18:30 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání opravdu vše, já Vám přeji hezký sobotní večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:29:43)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 14:4.
    Rohy: 4:6. Fauly: 9:14.

Utkání je u konce a v Selhurst Parku začíná vítězný karneval. Hráči Crystal Palace totiž ukázali bojovné srdce a dokázali si poradit s nepříznivým stavem. Tottenham totiž od 49. minuty vedl po Kaneově trefě, jenže domácí to nezlomilo. V 60. minutě srovnal z penalty Gayle a v 80. minutě dokonal obrat Puncheon. Ve druhé půli se hrál opravdu povedený fotbal, co se musel líbit všem. Crystal Palace se touto výhrou vyhrabal vzhůru, s dvaceti body je na 15. místě. Tottenham zůstává pátý.
    Ještě se nestalo, aby Tottenham prohrál, když Harry Kane skóroval. Pokud Kane vstřelil v zápase gól, tak většinou Tottenham zvítězil, v horším případě remizoval. Nicméně tato bilance končí.

90+6

90+6
    Na druhé straně mohl výhru pečetit Zaha, dostal se do otevřené obrany, mířil na vzdálenější tyč, Lloris však pohotovým skokem vyrazil.

90+5
    Ze střední vzdálenosti vypálil Capoue, míč nepříjemně zaplaval a Speroni měl tak co dělat, aby si s pokusem poradil. Domácí si ale mohli oddechnout.

90+3
    Žlutou kartu dostal také domácí Adlene Guedioura.

90+2
    ... a hostujícího Federica Fazia.
    Crystal Palace dnes vystřelil čtyřikrát na branku Tottenhamu, z toho dvakrát skóroval.

90+2
    Poté se u Llorise strhla malá roztržka, kterou sudí pořešil žlutou kartou pro domácího Fraizera Campbella...

90+2
    Zaha přesprintoval Fazia a z úhlu se snažil prostřelit Llorise. Ten si prostor u tyče pohlídal a ještě udržel šanci Tottenhamu na případnou remízu.

90+1
    Centr od rohového praporku končí ve Speroniho rukavicích.

90
    Rozhodčí přidá šest minut.

90
    Soldado se dostával za obranu, už si i obhazoval Speroniho, když mu na poslední chvíli ukopl Delaney míč na rohový kop.

89
    Po faulu na Puncheona se navíc bude rozehrávat přímý kop a Crystal Palace opět ušetří několik desítek vteřin.

89
    Domácí tým se drží u pokutového území soupeře a to jim vyhovuje. Čas rychle plyne.

87
    Domácí střídají. Za potlesku odchází Dwight Gayle, závěr odehraje Fraizer Campbell.
    V letošní sezoně je to teprve potřetí, kdy Crystal Palace vstřelil na domácí půdě dva góly do sítě soupeře.