Sunderland – Liverpool 0:1 (kon.) | Burnley – Queens Park 2:1 (kon.) | Chelsea – Newcastle 2:0 (kon.)
Everton – Manchester City 1:1 (kon.) | Leicester – Aston Villa 1:0 (kon.) | Swansea – West Ham 1:1 (kon.)
West Brom – Hull City 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 2:1 (kon.)
Burnley FC
2:1 (2:1)
Queens Park Rangers
Sobota 10.01.2015, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Anglická Premier League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:57:42)

Dnešní utkání končí vítězstvím Burnley, nováček sezóny získává další cenné body, k remízám tentokrát přidává tři body v duelu s týmem, který také bojuje o záchranu! Hosté potvrdili, že venku prostě hrát neumí a ani tentokrát nezískají ani bod, byť k němu neměli tak daleko, hlavně v závěru zápasu, kdy domácí podržel Heaton.

90+4

Zákroky brankáře QPR Greena – 4.

Zákroky brankáře Burnley Heatona – 6.

90+4
    Hosté mohli vyrovnat, v poslední minutě nastaveného času vytěsnil Heaton hlavičku jednoho z hráčů QPR těsně nad branku!

90+2
    Nákop hostů míří pouze do ofsajdu, kde zůstal Zamora, domácí tak budou moci rozehrát.

90+1
    Sudí Marriner nastavil čtyři minuty, čas na případné vyrovnání hostům ještě zbývá.

90
    Devadesátá minuta a hosté jsou znovu blízko porážce, což jen potvrdí suverénně nejhorší bilanci z venkovních hřišť, kde zatím QPR v této sezóně nezískal ani bod!

89
    Hlavička Michaela Keana, na zadní tyči, míří mimo branku, Green rozehraje.

88
    QPR již musí riskovat, nic jiného hostům ani nezbývá, nyní získávají domácí roh z pravé strany.

86
    Nákop na Sam Vokese není přesný, míč získávají hosté.

85
    Do otevřené obrany nyní spěchal Boyd, ale Richard Dunne mu nakonec dokázal zkřížit cestu a míč odkopnout, dobrý obranný zákrok!

83
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, ve středu hřiště.
    Legenda Burnley, Paul Fletcher, zatím musí být v hledišti Turf Moor spokojen

82
    Z druhého rohového kopu se již domácí neprosazují, minimálně ne tak, jako z toho prvního, odkop od branky QPR.

81
    Míč směřuje z levé strany na zadní tyč, kde hlavičkuje Sam Vokes, fantastický zákrok Greena, jenž "vyškrábl" těsně nad branku!

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, během které budou chtít hosté minimálně vyrovnat, nejdříve ale budou čelit rohovému kopu soupeře.