Benfica – Guimarães 3:0 (kon.) | Coimbra – FC Ferreira 2:2 (kon.) | Porto – Belenenses 3:0 (kon.)
FC Porto
3:0 (1:0)
CF OS Belenenses
Sobota 10.01.2015, 21:15 • Estádio do Dragão, Porto • Portugalská Primeira Liga

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám hezký zbytek dne. (23:12:30)

Dnešní utkání sledovalo 40 000 diváků.

Je dobojováno. Porto potvrdilo roli favorita a zaslouženě vyhrálo. Na začátku druhého poločasu navyšoval skóre na 2:0 Torres a v posledních vteřinkách upravil na konečných 3:0 Evandro. Domácí ale měli spoustu šancí a hosté tak mohou být rádi za toto skóre, nicméně mohou velmi litovat neproměněné šance v třetí minutě nastavení v druhém poločase, takovéto šance se musí proměňovat. Body tak zůstávají v Portu.

90+3
    EVANDRO - 3:0

90+3
    Porto právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Nedáš dostaneš. Po obří šanci hostů se dostal k odraženému míči EVANDRO a dalekonosnou ránou zvýšil na rozdíl tří branek.
    Obří šance hostů

90+3
    Veliká smůla! Camará netrefil prázdnou klec, fantasticky zasáhl jeden z domácích obránců'

90+2
    Za nepěkný zákrok si Camará odnáší žluté napomenutí.

90+1
    Byly nastaveny ještě tři minutky.

90
    Camará to v závěru ještě zkoušel, kontaktní gól ale nevstřelil.

90
    Tella ve velké šanci zastavil ofsajd.

89
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Tiago Silva, přichází Pelé.

88
    Po rohovém kopu se k míči dostal Tello, ale ani ten nedokázal navýšit skóre.

87
    Utkání se již spíše dohrává, Porto kombinuje na vlastní půlce a nikam nespěchá, pár diváků se již dokonce zvedá ze sedaček a odchází domů.