Česko – Švédsko | 4:3 (kon.) |
Kladno – Ústí n/L | 6:1 (kon.) | | | Šumperk – Havířov | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Motor ČB | 1:0 (kon.) |
Chomutov – Most | 1:2 (kon.) | | | Kadaň – Benátky n/J | 2:1 (kon.) | | | Třebíč – Prostějov | 5:2 (kon.) |
Jihlava – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
New Jersey – NY Islanders | 2:3 (po pr.) | | | Toronto – Columbus | 5:2 (kon.) | | | Tampa – Buffalo | 2:1 (kon.) |
Calgary – Florida | 5:6 (kon.) | | | Edmonton – Chicago | 5:2 (kon.) | | | Philadelphia – Boston | 1:3 (kon.) |
Minnesota – Nashville | 1:3 (kon.) | | | Colorado – Dallas | 4:3 (kon.) |
Omsk – Kazaň | 3:2 (kon.) | | | Barys – Jekatěrinburg | 4:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Vladivostok | 3:6 (kon.) |
Čeljabinsk – Chabarovsk | 6:4 (kon.) | | | Ufa – Magnitogorsk | 3:2 (kon.) | | | Toljatti – Novokuzněck | 6:3 (kon.) |
Jaroslavl – HC Slovan | 0:2 (kon.) | | | Atlant – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Novosibirsk | 1:2 (kon.) |
Viťaz – Záhřeb | 2:3 (po pr.) | | | Soči – Minsk | 2:3 (kon.) |
SK Karviná – Opava | 5:3 (kon.) | | | Technika Brno – Val. Meziříčí | 4:0 (kon.) | | | Nový Jičín – Břeclav | 3:0 (kon.) |
Poruba 2011 – Frýdek-M. | 6:3 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Děčín | 4:5 (po pr.) | | | Kolín – Klatovy | 9:3 (kon.) |
Vsetín – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Sokolov – Řisuty | 3:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Pelhřimov | 7:4 (kon.) |
Kobra – Bílina | 5:3 (kon.) | | | Trutnov – Žďár n/S | 2:3 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Klášterec nO | 3:2 (po pr.) |
Jindř. Hradec – Tábor | 2:6 (kon.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Chomutov – Zlín | 4:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Vítkovice | 4:1 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 1:7 (kon.) | | | Č. Budějovice – PZ Kladno | 3:2 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 3:4 (po pr.) |
K. Vary – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Havířov – Letňany | 4:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – HC Litvínov | 3:2 (1:0 po s.n.) |
HC Plzeň – Liberec | 6:2 (kon.) | | | Písek – Kladno | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Třinec – Pardubice | 8:0 (kon.) |
Sparta – Liberec | 3:4 (kon.) | | | Slavia – HC Litvínov | 7:1 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 3:2 (po pr.) |
HC Plzeň – Vítkovice | 1:3 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Opava | 4:1 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 3:1 (kon.) |
K. Vary – HK Riga | 3:1 (kon.) |
Žirovnice – Soběslav | 2:6 (kon.) | | | Č. Lípa – Frýdlant | 9:3 (kon.) | | | Třemošná – HC Rokycany | 0:0 (15:30) |
Mar.Lázně – Kadaň | 4:11 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 2:12 (kon.) | | | Stadion Cheb B – Vřesová | 2:12 (kon.) |
Černošice – Příbram | 3:2 (kon.) | | | Milevsko – HC Vimperk | 5:1 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh.Ostroh | 3:4 (kon.) |
Uh.Brod – Uničov | 5:0 (kon.) | | | Rosice – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Kroměříž – HC Šumperk | 4:2 (kon.) |
Kopřivnice – Rožnov p. R. | 9:1 (kon.) | | | Krnov – Bohumín | 5:3 (kon.) | | | H. Benešov – Studénka | 4:5 (po pr.) |
Lev Benešov – Rakovník | 5:7 (kon.) | | | Písek – Strakonice | 5:1 (kon.) | | | David Servis – Č. Krumlov | 10:0 (kon.) |
Blansko – Boskovice | 0:0 (odl.) | | | Lomnice n/P – Bohemians | 5:2 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Mladá Boleslav B | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Letňany – Zbraslav | 13:1 (kon.) | | | Kobra Praha B – Roudnice | 9:0 (kon.) |
Ústí n/L – Mělník | 4:3 (1:0 po s.n.) |
SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge | 4:1 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 5:7 (kon.) |
konec
BK Mladá Boleslav
1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
HC Kometa Brno
Zdena Bobková
Branky a nahrávky:
13. Bernad (Šťáva, Pätoprstý) – 20. Dvořák (Král, Garčic), 49. Zohorna (Kusko, Kupčík), 59. Zohorna (Šnajnar, Kusko)
Rozhodčí: Vokřál – Krátký, Svoboda
Diváci:
Neproměněná penalta:
BK Mladá Boleslav:
Růžička – Tůma, Štosek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Poljanyčka, Kotala, Pätoprstý, Podsedníček, Brzák, Pořízek, Ďurač, Sedmík, Motloch, Volf
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Jekel – Vágner, Cívka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Biolek, Nohel, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Jekel – Vágner, Cívka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Biolek, Nohel, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vokřál – Krátký, Svoboda
Diváci:
Děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek dne. (14:47:05)
Všechno marné, prázdnou klec nakonec trefuje RADIM ZOHORNA. Asistence: Rostislav Šnajnar, Silvester Kusko.
Nakonec je veškerá snaha Bruslařů marná, z prostoru mezi kruhy zamířil přesně RADIM ZOHORNA. Asistence: Silvester Kusko, Michal Kupčík.
Boleslav se dokázala prosadit z tlaku, který vyplynul po přesilové hře a Kometa potrestala hrubku v obraně, kde domácí bohužel propadli.
Druhá třetina začne přibližně v 13:18.
Tak tohle byla obrovská hrubka domácí obrany, která propadla a Kometa trestá gólem. Filip Dvořák nejprve ujel společně s Richardem Garčicem v akci dva na jednoho, následně jim přijel na pomoc Tadeáš Král, který se napřahoval ke střele, ale nakonec zvolil přihrávku, kterou Filip DVOŘÁK poslal přesně k tyči.
Asistence: Tadeáš Král, Richard Garčic.
A tlak využívá kapitán týmu David BERNAD, který zachytil puk na modré, lehce si nabruslil a poslal ránu k levé tyči Jekelovy branky.
Asistence: Ondřej Šťáva, Denis Pätoprstý.
BK Mladá Boleslav: Růžička – Tůma, Štosek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Poljanyčka, Kotala, Pätoprstý, Podsedníček, Brzák, Pořízek, Ďurač, Sedmík, Motloch, Volf
HC Kometa Brno: Jekel – Vágner, Cívka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Biolek, Nohel, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald.
Rozhodčí: Vokřál – Krátký, Svoboda.
Bruslaři zatím v nadstavbové části DHL extraligy juniorů ve skupině A sídlí na čtvrté pozici s 63 body, zatímco Kometa je těsně pod nimi na páté pozici s 60 body.
Mladá Boleslav střídá porážky s výhrami a prozatím nelze s určitostí říct, že by šlo o jakousi pravidelnost. Svěřenci Jana Křivohlávka dvakrát udrželi čisté konto, ale několikrát jim soupeř nadělil pěkný "ranec", jako například v posledním kole, kdy podlehli Třinci vysoko 4:6.
Oba týmy v minulém kole padly, Kometa na domácím ledě podlehla po vyrovnaném boji pražské Spartě. Brňané však mají za sebou nelichotivou třízápasovou sérii proher (s Vítkovicemi, Plzní a Spartou), kterou budou chtít zcela jistě utnout právě v Mladé Boleslavi, vždyť rivalita mezi oběma týmy jde napříč všemi kategoriemi.
Velmi specifické by mohlo být střetnutí pro mladoboleslavského gólmana Jana Růžičku, který v pátek nastoupil i v zápase A-týmu na ledě Olomouce, kde střídal svého jmenovce Martina Růžičku. Mladý gólman měl jen 16 hodin na regeneraci a přípravu na další utkání. Uvidíme tedy, zda do zápasu vstoupí i aktivně.