Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Třinec – Pardubice 8:0 (kon.)
Sparta – Liberec 3:4 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 7:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 3:2 (po pr.)
HC Plzeň – Vítkovice 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
HC Kometa Brno
Sobota 10.01.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

59:56
    Podsedníček (MBL) ještě fasuje 2 minuty za zdržování hry a Tůma (MBL) následně 10 minut za protesty.

59:50
    A ještě se to neobejde bez vyloučení. Motloch (MBL) – 2 minuty, sekání.

58:56
    Kometa právě vstřelila branku!
    Všechno marné, prázdnou klec nakonec trefuje RADIM ZOHORNA. Asistence: Rostislav Šnajnar, Silvester Kusko.

58:29
    Bruslaři vybojovali vhazování v útočném pásmu a odvolávají brankáře!

48:53
    Nakonec je veškerá snaha Bruslařů marná, z prostoru mezi kruhy zamířil přesně RADIM ZOHORNA. Asistence: Silvester Kusko, Michal Kupčík.

48:27
    Oddechový čas pro domácí.

47:58
    Kometa je v pěti a hraje dvojnásobnou přesilovku, která bude trvat minimálně 77 sekund.

47:32
    Solidní šance pro Kometu, na trestnou totiž za podražení odchází ještě Podsedníček (MBL).

47:15
    Ovšem ne dlouho, Bernad (MBL) zakročil proti soupeři faulem a dostává 2 minuty.

43:29
    O solidní závar na brankovišti a následné opětovné rozvíření emocí se postaral Brzák!

42:57
    Střela od modré, dorážka na brankovišti a následně je tu solidní mela. Dotírající Bruslaře neunesl Švejda (KOM), který dostává 5 minut plus trest do konce utkání. Poljanyčka (MBL) fasuje 2 + 2 minuty a za následné protesty ještě dostává Vágner (KOM) osobní desetiminutový trest. Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách, následně bude Středočechy čekat jednu minutu dlouhá přesilovka.

38:42
    Lukáš Denk se dostal do samostatného úniku! Růžička si na něj vyjel a dokázal jeho střelu pokrýt.

31:43
    Vyloučen Grünwald (KOM) – 2 minuty, hákování.

21:11
    Vyloučen Ondřej Žalud (MBL) – 2 minuty, hákování.

19:24

Tak tohle byla obrovská hrubka domácí obrany, která propadla a Kometa trestá gólem. Filip Dvořák nejprve ujel společně s Richardem Garčicem v akci dva na jednoho, následně jim přijel na pomoc Tadeáš Král, který se napřahoval ke střele, ale nakonec zvolil přihrávku, kterou Filip DVOŘÁK poslal přesně k tyči.
    Asistence: Tadeáš Král, Richard Garčic.

12:28
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

A tlak využívá kapitán týmu David BERNAD, který zachytil puk na modré, lehce si nabruslil a poslal ránu k levé tyči Jekelovy branky.
    Asistence: Ondřej Šťáva, Denis Pätoprstý.

10:04
    Nyní se ale vylučuje. Filip Dvořák jde na trestnou lavici na 2 minuty za zdržování hry, vyhození kotouče mimo ledovou plochu.

03:16
    Vyloučen hostující Silvester Kusko (KOM) – 2 minuty, nedovolené bránění.

02:06
    Lukáš Denk nejprve ujel po levé straně, Růžička vytěsnil betonem, jenže Denk projel za bránou a stihl ještě dorážet. Růžička se tak tak stihl přemístit.

Zdena Bobková

Branky a nahrávky: 13. Bernad (Šťáva, Pätoprstý) – 20. Dvořák (Král, Garčic), 49. Zohorna (Kusko, Kupčík), 59. Zohorna (Šnajnar, Kusko)

BK Mladá Boleslav: Růžička – Tůma, Štosek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Poljanyčka, Kotala, Pätoprstý, Podsedníček, Brzák, Pořízek, Ďurač, Sedmík, Motloch, Volf
    HC Kometa Brno: Jekel – Vágner, Cívka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Biolek, Nohel, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald.

Rozhodčí: Vokřál – Krátký, Svoboda