Olomouc – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Zlín 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 4:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 1:7 (kon.) | Č. Budějovice – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Slavia – Sparta 3:4 (po pr.)
K. Vary – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Havířov – Letňany 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – HC Litvínov 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Plzeň – Liberec 6:2 (kon.) | Písek – Kladno 1:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HC Litvínov
Sobota 10.01.2015, 13:30 • Zimní stadion Ostrava-Poruba • Extraliga staršího dorostu

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba.
    Jediným úspěšným střelcem byl LUKÁŠ HORVÁTH a RT TORAX bere v dnešním utkání dva body.

60:51
    Lukáš Horváth přihrával před bránou Davidu Nardellimu, ten ale v rozhodující chvíli netrefil kotouč!

59:11
    Jakub Březák nejprve nahodil puk do brankoviště, kde se jej nikdo neujal, následně pak tentýž hráč zkoušel prostřelit Škodu z levého kruhu, ale neuspěl.

53:24
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté zaslouženě vyrovnávají! V prostoru pravého kruhu se objevil nikým neatakován MARTIN BREJŽEK, který propálil Škodu nad pravý beton. Asistence: Dominik Brzek

51:01
    Poruba opět zahrozila! Dorážka jednoho z domácích hráčů ale nebyla příliš přesná.

47:49
    Vyloučen Filip Helt (LIT) na dvě minuty za napadení.

46:54
    Poruba právě vstřelila branku!
    Domácí otáčejí vývoj utkání a jdou do vedení! Jaromír Široký vystřelil od modré, tuto střelu ale dokázal Havlík vyrazit před brankoviště, kde se nejlépe zorientoval DOMINIK CSABALA, který propálil Havlíka mezi betony. Asistence: Jaromír Široký

44:24
    Filip Helt se ocitl sám před Škodou a vypálil do protipohybu brankáře, jeho střela ale jen těsně míjí pravou tyč branky!

38:26
    Brankář Šimon Havlík podrazil domácího hráče a je vyloučen na dvě minuty za podražení. Trest odpyká Štěpán Urbánek.

36:15
    Filip Boháč pálil od modré, ale nastřelil jen Dominika Brzka, který se vydal do brejku, jeho střelu ale vychytal domácí Škoda.

35:57
    Na druhé straně je vyloučen Štěpán Urbánek (LIT) na dvě minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

35:11
    Vyloučen Marcel Pažický (POR) na dvě minuty za podražení.

34:38
    Hosté zařadili na vyšší rychlostní stupeň a hned má domácí obrana velké problémy. Litvínovští teď netrefili prázdnou branku!

32:09
    Domácí vyrovnávají!!! Poruba vyhrála vhazování a Lukáš Horváth přihrál FILIPU BOHÁČOVI, který z první vystřelil a jeho střela skončila až za Havlíkovými zády. Asistence: Lukáš Horváth

31:31
    Současně vyloučeni Jaromír Široký (POR) na dvě minuty za hrubost a Jakub Březák (LIT) na dvě minuty za hákování.

25:33
    Vyloučen Oliver Najman (LIT) na dvě minuty za podražení.

23:44
    Hosté jdou do vedení! Jan Bárdoš přihrál na modrou JAKUBU BŘEZÁKOVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Bárdoš.

19:07
    Do samostatného úniku se dostal jeden z hostujících útočníků, svůj nájezd ale nevyřešil dobře a skóre se tak stále nemění.

18:45
    Urbánek vypálil z prostoru mezi kruhy, Škoda je ale připraven.

18:00
    Vyloučen Lukáš Prepsl (POR) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením kotouče mimo hřiště.

14:05
    Vyloučen Michal Dang (POR) na dvě minuty za podražení

11:26
    Horváth přihrával před bránu najíždějícímu Csabalovi, ten byl ale na nahrávku příliš krátký!

08:30
    Hostující obrana se teď měla co otáčet, nejprve si málem srazil kotouč do své branky litvínovský obránce, následně pak doráželi porubští, ovšem velmi nepřesně.

07:49
    Chmelař se protáhl mezi dvěma obránci, jeho pokus však zachytil do výstroje Škoda.

05:20
    Jícha ujel domácí obraně, v samostatném úniku byl ale úspěšnější domácí gólman.

René Chyla

Branky a nahrávky: 33. Boháč (Horváth), 47. Csabala (Široký), rozh. náj. Horváth – 24. Březák (Bárdoš), 54. Brejžek (Brzek)