N.Novgorod – Jokerit 3:4 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Riga – Čerepovec 2:0 (kon.)
SKA Petrohrad
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
CSKA Moskva
Úterý 13.01.2015, 17:30 • Ice Palace • KHL

54:14
    A další možnost pro CSKA, za držení obdržel dvě minuty domácí Chafizullin.

48:59
    A vynutili si alespoň přesilovou hru, dvě minuty pro Čudinova za vražení na hrazení (PET).

45:22
    Vyloučení na straně SKA. Dvě minuty pro Arťuchina za držení.

40:00
    Se sirénou ukončující druhou třetinu avizovaný faul domácích. Dvě minuty za hákování pro Maxima Čudinova (SKA)

37:55
    Další přesilovka pro domácí SKA. Dvě minuty inkasuje za hákování Igor Grigorenko (MOS).

34:50
    Obrovský tlak lajny Thoresen, Červenka, Martenson a je z toho nakonec vyloučení pro Da Costu (MOS), který vyhodil kotouč mimo hrací plochu.

19:19
    První přesilová hra utkání. Dvě minuty pro Ondřeje Němce (MOS) za podražení.

13:58
    Samostatný nájezd pro SKA! Korotkov sekl Panarina v samostatném úniku a rozhodčí nařizuje trestné střílení.

13:41
    První vyloučení v utkání a hned vzájemné. Dvě minuty za hrubost pro Stase (MOS) a Ketova (PET).

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 4. Panarin (Kutějkin, Chafizullin), 14. Panarin (TS), 36. Kutějkin (Panarin, Šipačjov) – 33. Naumenkov (Radulov)

SKA Petrohrad: Koskinen (Šestjorkin) – Kalinin, Rukavišnikov, Kutějkin, Chafizullin, Čudinov, Bělov, Judin – Kovalčuk (C), Ericsson, Chochrjakov – Panarin, Šipačjov (A), Dadonov – Červenka, Martensson, Thoresen (A) – Ketov, Kablukov, Burdasov – Barabanov. Trenér: Bykov.
    CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Zajcev (C), Kiselevič, Němec, Bondarev, Panin, Jergošev, Naumenkov – Radulov, Engqvist, Grigorenko (A) – Muršak (A), Da Costa, Hjalmarsson – Arťuchin, Stas, Andronov – Žafjarov, Korotkov, Mamin – Makarov. Trenér: Kvartalnov.

Rozhodčí: Gofman, Ronn – Lazarev, Otmachov

Diváci: 12414