N.Novgorod – Jokerit 3:4 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Riga – Čerepovec 2:0 (kon.)
SKA Petrohrad
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
CSKA Moskva
Úterý 13.01.2015, 17:30 • Ice Palace • KHL

59:40
    Dadonov v leže netrefil prázdnou branku a druhý pokus chytil v prázdné brance dokonce Něměc.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, CSKA v šesti!

54:14
    A další možnost pro CSKA, za držení obdržel dvě minuty domácí Chafizullin.

51:10
    Radulov míchal, míchal a hledal ideální řešení a nakonec krásnou žabičkou nabil Engqivstovi ten vypálil přesně, nicméně Koskinen vytáhl perfektní zákrok a vyrazil kotouč nad branku.

48:59
    A vynutili si alespoň přesilovou hru, dvě minuty pro Čudinova za vražení na hrazení (PET).

45:35
    Další šance na hattrick pro Panarina! Vyražený kotouč Galimovem nedokázal vrátit do polo odkryté branky.

45:22
    Vyloučení na straně SKA. Dvě minuty pro Arťuchina za držení.

40:00
    Se sirénou ukončující druhou třetinu avizovaný faul domácích. Dvě minuty za hákování pro Maxima Čudinova (SKA)

37:55
    Další přesilovka pro domácí SKA. Dvě minuty inkasuje za hákování Igor Grigorenko (MOS).
    Andrej KUTĚJKIN - 3:1

35:16
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    SKA využívá přesilovou hru již po 26 vteřinách a zvyšuje své vedení. Artěmij Panarin doslova nabil na ránu z první ANDREJI KUTĚJKINOVI, který trefil horní roh Galimovovi branky. Asistence: Artěmij Panarin, Vadim Šipačjov.

34:50
    Obrovský tlak lajny Thoresen, Červenka, Martenson a je z toho nakonec vyloučení pro Da Costu (MOS), který vyhodil kotouč mimo hrací plochu.
    Michael NAUMENKOV - 2:1

32:37
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Teď už ale hosté snižují. Smolná branka pro domácího brankáře, který neviděl ránu po zemi od modré čáry, kterou vyslal MICHAEL NAUMENKOV, kterému nabil Alexandr Radulov. Asistence: Alexandr Radulov.

27:32
    Rozhodčí ještě jednou potvrdil, že se o branku nejednalo, kotouč skončil na břevně branky Koskinena.

23:45
    Radulov teď zvedal ruce po střele od modré, ale rozhodčí rozpažil.

21:30
    Artěmij Panarin je ve velké pohodě, snažil se z poza branky o ''grandlundovské'' nabrání kotouče na hůl, ale Panin jen tak tak zastavil tuto fintu domácího šikuly.

19:19
    První přesilová hra utkání. Dvě minuty pro Ondřeje Němce (MOS) za podražení.
    Artěmij PANARIN - 2:0

13:58
    ARTĚMIJ PANARIN dokonale trestá faul Korotkova a přidává svou druhou brankou v dnešním utkání. Šikovnou bekhendovou kličkou nedal Galimovovi vůbec šanci a zavěsil pod horní tyč.

13:58
    Samostatný nájezd pro SKA! Korotkov sekl Panarina v samostatném úniku a rozhodčí nařizuje trestné střílení.

13:41
    První vyloučení v utkání a hned vzájemné. Dvě minuty za hrubost pro Stase (MOS) a Ketova (PET).

11:12
    Obrovská šance hostů, po střele Andronova z kruhu se kotouč odrazil stejně jako při první brance SKA od zadního mantinelu před osamoceného Stase, ten ale poskakující kotouč nedoklepl do prázdné branky.

08:53
    A další tyčka! Ranou přes obránce mohl přidat druhý gól v utkání Artěmij Panarin, ale branková konstrukce byla proti.

07:15
    Andreas Engqvist projel téměr celé hřiště a nenápadnou ranou ihned za modrou orazítkoval pravou tyč!
    Artěmij PANARIN - 1:0

03:20
    Domácí SKA jde do vedení. Dlouhé obléhání branky končí prvním gólem ARTĚMIJE PANARINA, který ze vzduchu dorazil kotouč, který se po střele od modré odrazil od zadního hrazení. Asistence: Andrej Kutějkin, Danir Chafizullin

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 4. Panarin (Kutějkin, Chafizullin), 14. Panarin (TS), 36. Kutějkin (Panarin, Šipačjov) – 33. Naumenkov (Radulov)

SKA Petrohrad: Koskinen (Šestjorkin) – Kalinin, Rukavišnikov, Kutějkin, Chafizullin, Čudinov, Bělov, Judin – Kovalčuk (C), Ericsson, Chochrjakov – Panarin, Šipačjov (A), Dadonov – Červenka, Martensson, Thoresen (A) – Ketov, Kablukov, Burdasov – Barabanov. Trenér: Bykov.
    CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Zajcev (C), Kiselevič, Němec, Bondarev, Panin, Jergošev, Naumenkov – Radulov, Engqvist, Grigorenko (A) – Muršak (A), Da Costa, Hjalmarsson – Arťuchin, Stas, Andronov – Žafjarov, Korotkov, Mamin – Makarov. Trenér: Kvartalnov.

Rozhodčí: Gofman, Ronn – Lazarev, Otmachov

Diváci: 12414