Vsetín – Technika Brno 6:4 (kon.) | Frýdek-M. – SHK Hodonín 7:4 (kon.) | Břeclav – Poruba 2011 3:4 (0:2 po s.n.)
Opava – Nový Jičín 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – SK Karviná 4:2 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:10 (kon.)
Klatovy – Mor. Budějovice 4:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 1:5 (kon.) | Řisuty – Jindř. Hradec 9:2 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 4:9 (kon.)
Bílina – Nymburk 3:4 (kon.)
HC Děčín
1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
HC Baník Sokolov
Středa 14.01.2015, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ

59:02
    Po samostatném úniku Švece zazvonila tyč domácí branky!

53:52
    Další vyloučení na straně Děčína. Hašek půjde pykat na dvě minuty za držení.

51:23
    Filipovský byl poslán na trestnou lavici. Hosté tak mají k dispozici další početní výhodu.

48:48
    Baník právě vstřelil branku!
    To však nyní už neplatí. Hosté svou přesilovou hru dokázali využít, když se ke kotouči dostal ALEŠ PULPÁN a přízemní střelou posílá do děčínské branky již pátý gól. Asistence: Petr Račanský, Tomáš Sýkora.

48:11
    Zdvořáček dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté mají k dispozici přesilovou hru.

47:18
    Kuchynka se ocitl úplně sám před Hruškou, se střelou však příliš dlouho váhal a Hruška tak neměl problém puk pokrýt.

46:34
    Sýkora si ve vlastním oslabení nabruslil až do blízkosti Lavingera, jeho projektil ale domácí ochránce svatyně chytá!

44:50
    Přindiš inkasuje dvě minuty za faul kolenem. Přesilovka pro domácí.

39:53
    Oba aktéři už sedí na trestné lavici a vzájemně si ještě vyměňují názory. Na hostující straně vyloučen za vysokou hůl a dvě minuty hrubost Přindiš a na domácí straně pyká Kaltenböck za sekání a dvě minuty za hrubost. Bude se hrát pět na pět.

39:53
    Hra se přiostřuje a nyní je k vidění bitka.

37:46
    Sýkora dostává dvě minuty za podražení a Děčín tak má k dispozici taktéž přesilovou hru.

35:22
    Vacek inkasuje dvě minuty za hákování.

33:12
    Flek po chybě obrany v pásmu Děčína zavelel ke svému rychlému úniku a nikým neatakován se dostal až před Lavingera. Druhý jmenovaný pohotovým zákrokem chytá!

29:24
    Jan Filipovský dostává dvě minuty za sekání. Hosté mají k dispozici početní výhodu.

28:36
    Další akce, která se naskytla hned po vhazování ve středovém kruhu, končí čtvrtou brankou hostí. Do tříbrankového trháku posílá svůj tým přesnou trefou takřka do odkryté domácí branky PAVEL KUBĚNA. To je pro Medvědy pořádná sprcha. Asistence: Marek Švec.

28:08
    A to se jim vyplatilo. Další útočný manévr Sokolova je potrestán gólem. ALEŠ PULPÁN dostal pohotovu přihrávku, poté si zpracoval puk a v blízkosti děčínské branky pak znovu prostřelil domácího brankáře. Asistence: Martin Gombár.

23:55
    Hostující Přindiš dostává dvě minuty za krosček a v témže čase za stejný přestupek vyloučen také domácí Kuchynka. Hraje se v pěti proti pěti.

23:38
    Děčín právě vstřelil branku!
    Jenže hned po vhazování ve středním pásmu se k puku dostali domácí a ještě stačili dvojnásobnou přesilovou hru využít. JAN KALTENBÖCK se napřáhl k mohutné střele a nedal Hruškovi vůbec žádnou šanci. Asistence: Ondřej Hříbal.

23:28
    JAKUB FLEK svůj nájezd provedl bravurně a nekompromisní střelou poslal puk za záda Lavingera.

23:28
    Byl faulován a je nařízeno trestné střílení!

23:28
    Ve vlastním oslabení zahrozil Flek před Lavingerem.

22:06
    Jeník úplně zbytečně fauloval soupeře a posílá svůj tým do tří. Dvě minuty dostává za podražení. Medvědi mohou hrát celé dvě minuty v pěti proti třem.

19:38
    Nakonec rozhodčí uznali, že šlo o nedovolený zákrok a posílají Trošku na pět minut a do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku. Hostující hráč tak v dnešním utkání dohrál. Trest odpyká Kečkeš.

19:38
    Nešetrně si nyní počínali hosté a jeden z děčínských hráčů leží na ledě a je k vidění i krev. Zatím se ale nevylučuje. Vše řeší sudí u boxu trestoměřičů.

17:32
    Hosté tlak Děčína neustáli a faulují. Na trestnou lavici putuje za držení Jeník.

14:26
    Další domácí hráč dostává dvě minuty. Za podražení si jde odpočinout Zdvořáček.

12:13
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici putuje na dvě minuty Klement za hákování. Hosté tak mají k dispozici přesilovou hru.

08:08
    Hosté svou aktivitu od úvodních minut nyní korunují vedoucím gólem. JAKUB FLEK dostal přesnou přihrávku od Pavla Kuběny a poté svou dobře mířenou střelou překonal jinak vynikajícího Lavingera v domácí brance. Sokolov se tak ujímá vedení. Asistence: Pavel Kuběna.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 24. Kaltenböck (Hříbal) – 9. Flek (Kuběna), 24. Flek (TS), 29. Pulpán (Gombár), 29. Kuběna (Švec), 49. Pulpán (Račanský, Sýkora)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Málek, Kaltenböck, Hříbal, Zdvořáček, Klement, Kvaček – Hašek, Volráb, Kment – Faigl, Oliverius, Kuchynka – Drnec, Vacek, Vondráček – Bačák, Strnad, Fojt – Chovanec
    HC Baník Sokolov: Hruška (Francisco) – Rohan M., Šik, Jeník, Přindiš, Schusser, Troška, Kečkeš, Gombár – Kuběna, Flek, Švec – Vaněk, Vrána, Rohan T. – Sýkora, Račanský, Pulpán – Škop

Rozhodčí: Horinek – Hynčica, Mašek