Vsetín – Technika Brno 6:4 (kon.) | Frýdek-M. – SHK Hodonín 7:4 (kon.) | Břeclav – Poruba 2011 3:4 (0:2 po s.n.)
Opava – Nový Jičín 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – SK Karviná 4:2 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:10 (kon.)
Klatovy – Mor. Budějovice 4:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 1:5 (kon.) | Řisuty – Jindř. Hradec 9:2 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 4:9 (kon.)
Bílina – Nymburk 3:4 (kon.)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
HC Trutnov
Středa 14.01.2015, 18:00 • Klášterec nad Ohří • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Klášterec nad Ohří:
    Klášterec se po zimní přestávce vrátil stejně jako další kluby do druholigového kolotoče a v Novém roce si zatím připsal ze dvou utkání jediný bod i když na dosah jich měl všech šest. První letošní zápas odehrál Klášterec doma proti Jindřichovu Hradci a i když vedl už v 11.minutě 3:0, musel na konci utkání opouštět led při konečném stavu 3:5. V sobotu se utkal tým Radka Nerada v Jablonci nad Nisou s místním týmem. Dvě minuty před koncem zápasu vedli hosté 2:1, ale pak domácí tým vyrovnal a v prodloužení se pár vteřin před jeho koncem trefil jablonecký Lukáš Tondr a Klášterec si tak odvezl jen bod. Klášterec tak ze dvou "vyhraných" utkání utrpěl dvě porážky.

HC BAK Trutnov:
    Trutnov je nováčkem soutěže a tak se od týmu nic velkého se vší úctou neočekávalo. Trutnovští hokejisté dokázali porazit například Kolín (2:1 pp), Pelhřimov (8:5), Jindřichův Hradec (7:3) nebo lídra soutěže Kobru Praha na jeho ledě (2:1), ale jinak další výsledky už moc slavné nejsou. Tým se opírá hlavně o Petra Chytráčka, který si zatím připsal osm branek a devět asistencí a vede tak klubové kanadské bodování o sedm bodů před druhým Ondřejem Březinou. Trutnov momentálně drží šňůru čtyř proher z toho jedna byla v prodloužení.

Vzájemné zápasy 2014-2015:
    První vzájemné utkání odehráli obě mužstva na trutnovském stadionu 18.10.2014.
    HC BAK Trutnov 2:4 HC Klášterec nad Ohří

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Loučka, Žižka, Benda, Koblitz, Kunrt, Váňa, Hrdlička, Jáchym, Mála, Diviš, Bečvář, Boušek, Tatár, Nguyen, Vlastník

HC BAK Trutnov: Jeschke (Kukin) – Souček, Škvor, Dufek, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Svoboda, Perutek, Veselý, Šimoníček, Březina, Poulíček, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Vacek, Zítka

Obě mužstva už jsou na ledě. Trutnov ve svých popravdě velmi pěkných zelených dresech a Klášterec v žluto-modré kombinaci se znakem města uprostřed.

00:01

00:02
    Úvodní buly vyhrál Klášterec a pouští se do útoku.

00:34
    Vyloučen hráč hostí Poulíček, na 2 minuty za podražení.

00:47
    Bečvář vyzkoušel pozornost brankáře Jeschkeho, ale ten byl pozorný.

01:36
    Trutnov se velmi dobře brání a daří se mu vyhazovat puk.

02:13
    Hosté dokonce teď napadají kláštereckou rozehrávku u Kaššáka.

02:39
    Vyloučen hráč hostí Škvor, na 2 minuty za podražení.

02:40
    Trutnov se sice ubránil proti první přesilové hře domácích, ale hned po uplynutí jednoho trestu jde opět do oslabení a Klášterec tak může pokračovat v dobývání hostující branky.

04:24
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Klášterec přesilovou hru nejen nevyužívá ale dokonce v ní inkasuje. Dva trutnovští hráči se vydali na "výlet" a svižnou střelou překonal Kaššáka v brance MARTIN KOUTNÍK.

04:47
    Hned další akci musel hasit Kaššák, když na něj pálil Veselý.

05:03
    Trutnov je nyní velmi nebezpečný a domácí inkasovaná branka velmi zaskočila.

05:43
    Klášterec dneska zrazuje rozehrávka ve středním pásmu a hosté se tak k puku dostávají velmi často.

06:21
    Vyloučená hráčská lavice domácích, na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Nguyen.

06:38
    Trutnov hraje velmi jednoduše, nic nevymýšlí a domácí na tom zatím nemůžou najít recept.

07:05
    Hosté začínají další akci za svou brankou.

07:36
    Hosté kombinují před Kaššákem, ale domácí se ujímají puku a vyhazují ho.

08:30
    Klášterec je už v plném počtu a hraje se tak po dlouhé době opět 5 na 5.

09:10
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

10:05
    Klášterec se dostal na chvilku před hostující branky, ale přišla pouze střela Bendy z ostrého úhlu.

10:44
    Loučka zůstává po střetu na ledě, ale už mu pomáhají spoluhráči a doktor na domácí střídačce už je také v pohotovosti. Jakub Loučka odchází přímo do šatny.

11:27
    Vyloučen hráč domácích Bečvář, na 2 minuty za sekání.

12:00
    Trutnov se usídlil před domácí brankou, ale nyní ho zadržel ofsajd.

12:31
    Po další trutnovské akci se píská opět ofsajd.

12:50
    Krásná akce hostujícího celku končí brankou. Po parádní spolupráci se trefil za Kaššákovo záda JAKUB LUŠTINEC.

13:31
    Vhazuje se po Jeschkeho zákroku po jeho levé ruce.

13:52
    Zakázané uvolnění Trutnova.

14:08
    Jan Kaššák se nyní vyznamenal když vychytal v tutové pozici jednoho z trutnovských hráčů.

14:40
    Hosté jsou mnohem aktivnější a dlouhá cesta se na nich vůbec nepodepsala.

15:00
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Klášterec se z ničeho nic dostává na dostřel Trutnova. Po buly ve vlastním pásmu se vydal na výlet FRANTIŠEK MÁLA a propálil hostujícího brankáře pěknou střelou do růžku.

15:22
    Vyloučen hráč domácích Bečvář, na 2 minuty za úder kolenem.

16:00
    Klášterec se dostal k puku a vyhazuje ho přes všechny čáry do bezpečí.

16:30
    Vacek se pokusil ohrozit domácí branku, ale Kaššák byl na svém místě.

17:18
    Tvrdá střela Karlíka skončila na Kaššákovo betonu.

18:13
    Trutnov si chce nejspíš vzít svoje dvoubrankové vedení opět zpět, protože je velmi aktivní a domácí jeho přechod přes modrou čáru jen těžko brání.

19:03
    Vhazuje se po Kaššákově levici.

20:00

20:46
    Hosté začínají za svou brankou.

21:48
    Klášterec se ujal ve středním pásmu puku a Hrdlička vyzkoušel Jeschkeho.

22:21
    Klášterec přidal na aktivitě, ale nyní ujel Voženílek, kterého vychytal Kaššák.

23:00
    Další pěkná branka hostujícího týmu. PETR CHYTRÁČEK schoval svou střelu za obráncem domácích a puk si pak našel cestu až do domácí branky.

23:40

24:25
    Hosté jsou aktivní a domácí mají problém se dostat vůbec ke střele.

25:29
    Vyloučen hráč hostí Luštinec, na 2 minuty za sekání.

26:14
    Klášterec zahajuje útok za svou brankou, do teď nepředvedl vůbec nic.

27:05
    Trutnov se skvěle brání.

27:50
    Kaššák vychytal z bezprostřední blízkosti Karlíka.

28:15
    Další zákrok Kaššáka.

28:35
    Váňa se dostal nabídku na modrou čáru, ale jeho tvrdá střela skončila na prvním obránci.

29:37
    Velká skrumáž před Jeschkem, ale puk skončil pod jeho tělem.

30:42
    Vyloučen hráč Bečvář, na 2 minuty za podražení.

31:42
    Trutnov se drží před Kaššákem a střílí na něj z každé pozice.

33:20
    Vyloučen hráč hostí Poulíček, na 2 minuty za vysokou hůl.

33:50
    Domácí rozehrávají akci ve středu hřiště.

34:55
    Tečovaná střela Žižky skončila mimo branku.

35:44

36:26
    Jeschke si poradil se střelou Šimoníčka.

37:25
    Zdá se, jakoby oběma mužstvům došla síla a na ledě vidíme hodně nepřesností.

38:50
    Hosté opět v tlaku a Kaššák má hodně práce.

40:00

40:01

40:30
    Trutnov začíná poslední dějství aktivně a už stačil prověřit Kaššáka.

41:12
    Perutek se snažil za domácí brankou najít své spoluhráče, ale neuspěl.

41:52
    Benda to zkoušel od modré, ale jeho střela nezamířila mezi tři tyče.

42:13
    Domácí se pokoušejí utkání ještě zvrátit na svou stranu, ale nedaří se jim.

42:40
    Krásná akce hostujícího celku málem skončila brankou, ale puk si našel cestičku těsně kolem pravé tyčky Kaššáka.

43:26
    Březina se chtěl vydat vstříc dobrodružství s názvem "útok na Kaššáka" ale o puk přišel už ve středním pásmu.

44:26
    Bečvář se pokoušel přebruslit obránce, ale ten ho dobře pokryl.

45:11
    Ofsajd Trutnova.

46:12
    Zakázané uvolnění Klášterce.

46:30
    Jednou rukou teď tečoval Chaloupka před Kaššákem, ale puk šel mimo kluziště.

47:23
    Hra je plná nepřesností ve středním pásmu a vůbec to momentálně není hra vhodná této soutěže.

48:22
    Junkova tvrdá střela od modré čáry byla tečována mimo ohrožení domácí branky.

49:10
    Jan Kaššák v domácí brance opravdu čaruje a drží svůj tým ještě na dostřel.

49:37
    Píská se hra vysokou hokejkou.

50:48
    Na kluzišti zůstal ležet hostující Chaloupka, ale sám už se zvedá a vypadá v pořádku.

51:09
    Jeschke chytá opravdu ve velké pohodě a nyní zlikvidoval Jáchymovu střelu.

51:32
    Vyloučen hráč domácích Hrdlička, na 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

52:32
    Jedna tvrdá střela za druhou teď lítala na Kaššáka.

53:33
    Po faulu na Františka Málu se píská trestné střílení.

František Mála zkusil parádičku, která mu nevyšla. Za tohoto stavu opravdu nečekané zakončení.

54:25
    Vyloučen hráč domácích Benda, na 2 minuty za sekání.

54:52
    Vlastník teď zamotal hlavu třem obráncům a vykoledoval si faul. Vyloučen hráč hostí Voženílek, na 2 minuty za faul loktem.

55:18

55:59
    Jeschke opět chytá střelu od Žižky.

56:55
    Domácí hrají v plném počtu.

57:02
    Klášterec je v tlaku, ale nedokáže využít svoje šance.

57:38
    Vyloučen hráč hostí Škvor, na 2.minuty za podražení.

57:38
    Klášterec si vybral time-out a zkusí to bez brankáře.

58:00
    Jeschke chytá další střelu.

58:50
    Střela od Hrdličky zamířila hodně nad hostující branku.

59:24
    Klášterec se v power-play prosazuje. Před Jeschkem se dostal k dorážce JIŘÍ BEČVÁŘ a uklidil puk do branky.

60:00
    Konec zápasu. (20:15:59)

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 15. Mála (Žižka), 60. Bečvář (Hrdlička, Žižka) – 5. Koutník (Junek), 13. Luštinec (Chytráček, Karlík), 23. Chytráček (Luštinec)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Loučka, Žižka, Benda, Koblitz, Kunrt, Váňa, Hrdlička, Jáchym, Mála, Diviš, Bečvář, Boušek, Tatár, Nguyen, Vlastník
    HC Trutnov: Jeschke (Kukin) – Souček, Škvor, Dufek, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Svoboda, Perutek, Veselý, Šimoníček, Březina, Poulíček, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Vacek, Zítka

Rozhodčí: Grech – Koskuba, Šulo