Boston – Tampa 4:3 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 0:3 (kon.)
Pittsburgh – Minnesota 7:2 (kon.) | Carolina – Colorado 3:2 (2:0 po s.n.) | St. Louis – Edmonton 4:2 (kon.)
Nashville – Vancouver 5:1 (kon.) | Winnipeg – Florida 8:2 (kon.) | Dallas – Ottawa 5:4 (kon.)
Arizona – San Jose 2:3 (kon.)
St. Louis Blues
4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Edmonton Oilers
Středa 14.01.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Dobrý den, vítám vás u dnešního zápasu NHL, ve kterém se střetnou týmy St. Louis Blues a Edmonton Oilers. Sledujte náš online přenos a buďte s námi ve hře.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

00:01

13:49
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou do vedení! První gól dnešního utkání střílí VLADIMÍR TARASENKO. Asistence: Jori Lehtera, Barret Jackman
    Vladimír TARASENKO - 1:0

16:41
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Lehtera nahrál před branku volnému DAVIDU BACKESOVI a ten se tečí nemýlil. Asistence: Jori Lehtera, T.J. Oshie
    David BACKES - 2:0

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Po první třetině vedou domácí o dvě branky, když se ve 14. minutě trefil Tarasenko a v 17. minutě zvýšil Backes. Další třetina začne přibližně 3:04.

20:01

20:02
    Druhou třetinu začínají hosté přesilovou hrou.

21:14
    Lehtera je na ledě a domácí hrají v plném počtu. Hosté nic při přesilovce nevymysleli.

22:26
    Proti střele Roye skvěle zasáhl Allen lapačkou.

23:10
    Hosté se snaží něco vymyslet, ale zatím je obrana Blues pozorná.

23:28
    Eberle vystřelil z vrcholu kruhu, ale jeho střelu vyrazil Allen bez problémů do bezpečí.

24:07
    Nepřesná rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění.

25:30
    Domácí už vedou 3:0! Tarasenko uvolnil Jackmana na modré čáře a ten vystřelil na bránu. Jeho střelu tečoval JADEN SCHWARTZ a Scrivens neměl šanci. Asistence: Barret Jackman, Vladimír Tarasenko
    Jaden SCHWARTZ - 3:0

26:49
    Hosté jsou teď pod obrovským tlakem a nemohou se z něho vymanit.

27:36
    Postavení mimo hru v podání domácích.

28:51
    Hosté mají kotouč za vlastní brankou a snaží se o rozehrávku.

29:46
    Střela Tarasenka skončila vysoko nad brankou Scrivense.

30:39
    Hosté jsou znovu zatlačeni do své třetiny.

31:21
    Hosté vyhazují za cenu zakázaného uvolnění.

32:36
    Domácí mohli jít do přečíslení dva na jednoho, ale zastavilo je postavení mimo hru.

32:39
    Hned po buly dostal Tarasenko od protihráče hokejkou do obličeje. Hostující Lander dostává dvě minuty za vysokou hůl.

33:40
    Hosté drží kotouč na svých hokejkách a nepouští domácí do nějaké kombinace.

34:07
    Až teď se domácí usadili v útočné třetině.

34:39
    Hosté hrají v plném počtu. Domácím se přesilová hra vůbec nepovedla.

35:18
    Hosté mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

36:40
    Hosté mají velký problém s přechodem středního pásma. Vždy ztratí kotouč ve středním pásmu a domácí jdou do rychlého protiútoku.

37:49
    Střela Pietrangela od modré čáry skončila na betonu Scrivense.

38:37
    Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

39:27
    Hosté mají výhodu. Jeden z domácích bude vyloučen.

39:51
    Dmitrij Jaškin dostává dvě minuty za podražení.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Další třetina začne přibližně v 3:55.

40:01

41:16
    Domácí Pietrangelo má kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

42:34
    Edmontonu se vůbec nic nedaří. Máme třetí třetinu a hosté vystřelili pouze devětkrát na branku domácích, což je hodně špatné.

43:17
    Na zápas dnes dorazil velmi známý hráč. Igor Larionov dnes sedí v hledišti.

45:20
    Hostující Hendricks dostává dvě minuty za držení.

45:54
    Hosté se už po druhé osvobozují. Domácím se přesilová hra nedaří.

46:26
    Domácí zakládají od vlastní branky.

47:00
    Hosté znovu vyhazují až k Allenovi.

47:20
    Hosté jsou v plném počtu. Domácím se přesilová hra vůbec nepovedla.

47:44
    Vyloučen hráč domácích Lehtera na dvě minuty za držení.

48:37
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru! Střelu od modré čáry tečoval BENOIT POULIOT a snižuje na 1:3. Asistence: Jordan Eberle, Justin Schultz
    Benoit POULIOT - 3:1

51:41
    Hosté začali být aktivnější, ale domácí si výsledek hlídají a k ničemu je nepouští.

52:31
    Střela Oshieho z prostoru mezi kruhy byla velmi nepříjemná, ale nakonec jí Scrivens vyrazil do bezpečí.

54:03

54:36
    Steen se řítil sám na Scrivense, ale střelou na lapačku si na něj nepřišel!

55:36
    Hostům nezbývá moc času, ale domácí je k ničemu nepouští.

56:18
    Dovolím si říct, že dnešní utkání je rozhodnuté a domácí si ho pohlídají.

56:26
    Domácí vedou 4:1 a rozhodují o dnešním vítězi. Backes vyhrál buly přímo za sebe, kam udělal dva kroky ALEXANDER STEEN a střelou k tyči nedal Scrivensovi šanci. Asistence: David Backes
    Alexander STEEN - 4:1

58:04
    Hosté snižují a dramatizují konec zápasu. BENOIT POULIOT dostal kotouč přesně mezi kruhy a střelou k tyči nedal brankářovi šanci. Asistence: Derek Roy, Teddy Purcell
    Benoit POULIOT - 4:2

58:55
    Scrivens je venku z branky a hosté hrají v šesti!

59:50
    Domácí drží kotouč v rohu a už se nic nestane.

Dmitrij Jaškin (STL) – 0+0, čas na ledě 11:02

Tímto se s vámi loučím, někdy přístě napočtenou. (04:39:07)

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 14. Tarasenko (Lehtera, Jackman), 17. Backes (Lehtera, Oshie), 26. Schwartz (Jackman, Tarasenko), 57. Steen (Backes) – 49. Pouliot (Eberle, Schultz), 59. Pouliot (Roy, Purcell)

St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Cole, Jackman – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Berglund, Jaškin, Stastny – Reaves, Lapierre, Ott
    Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Petry, Ference, Schultz, Klefborn, Fayne, Nikitin – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Jakupov, Roy, Pouliot – Purcell, Lander, Klinkhammer – Gazdic, Gordon, Hendricks