SK Karviná – Vsetín 3:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 4:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 4:3 (2:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
Mor. Budějovice – Kolín 1:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 1:3 (kon.)
Trutnov – Tábor 4:1 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Děčín 4:7 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
HC Draci Bílina
Sobota 17.01.2015, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

59:40
    Domácí hrají opět v šesti.

58:44
    Domácí to zkouší se šesti hráči v poli. Neužil je na střídačce.

58:44
    Je tu další vyloučení, tentokrát na straně hostů. Dvouminutový trest vyfasoval od Baťka hostující Martin Sekerka, který je vyloučen za hrubost.

58:11
    O výsledku utkání je již téměř rozhodnuto, jelikož se bude Stadion bránit. Za krosček si půjde sednou na dvě minuty Martin Klement.

55:46
    Oddechový čas pro HC Stadion Vrchlabí.

55:46
    Hamerský ztratil na modré kotouč, ke kterému se dostal Sekerka, který uháněl sám na branku. Vracející se Hamerský byl faulován Böhmem a tak osamocený Sekerka nemohl ani zakončit. Domácí budou hrát přesilovou hru 4 na 3.

55:17
    Vrchlabí si komplikuje utkání. Na dvě minuty je vyloučen domácí Petr Hlaváč za nedovolené bránění. Hra bude pokračovat se čtyřmi hráči na obou stranách.

54:47
    Domácí mají šanci na snížení. Za sekání je vyloučen hostující Lukáš Zika, který tak oslabuje svůj tým.

53:51
    Dnešní utkání sleduje 944 diváků.

52:48
    Draci právě vstřelili branku!
    Pravidlo nedáš dostaneš opět platí. Hosté z následného protiútoku skórují. Petrák našel na levé straně volného MARTINA SEKERKU, který poslal kotouč tahem přesně do pravého horního rohu domácí branky. Asistence: Zdeněk Petrák, Štěpán Štěpánek.

52:39
    Šťastný si vybruslil zpoza branky až před Michajlova, který výborně zasáhl a zkazil radost domácímu útočníkovi.

50:46
    Zeman vystřelil od modré, Neužil kotouč neviděl, ten vypadl před Petráka, který byl překvapen, že se k němu kotouč dostal a svou šanci zahodil. Kotouč nenasměroval do prázdné branky, ale mimo ní.

48:54
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí rychle odpovídají. Od modré vyslal přízemní střelu Ondřej Hamerský, kterou před Michajlovem tečoval JIŘÍ JAKUBEC. Domácí kapitán dává domácím naději. Asistence: Ondřej Hamerský, Tomáš Šťastný.

47:38
    Na druhé straně udeřili hosté. Z rohu kluziště nahodil kotouč Brettschneider na Neužila, který vyrazil puk pouze před sebe, kde stál volný MILAN BÖHM, který s kotoučem zamíchal a poslal ho do horní poloviny branky. Asistence: Pavel Brettschneider, Jakub Procházka.

43:27
    Šest vteřin budou hrát domácí v dvojnásobné převaze, když je za podražení vyloučen Pavel Brettschneider.

41:33
    Síly na ledě se vyrovnají. Matějka byl v útočné třetině hákován Janem Zemanem, který už sedí na trestné lavici. Hrát se bude se čtyřmi hráči na obou stranách.

41:06
    Tomáš Bláha jde na trestnou lavici. Rozhodčí Batěk ho vyloučil na dvě minuty za sekání.

39:11
    Veliké zmatky v brankovišti Bíliny ukončil hvizd rozhodčího, který se rozhodl vyloučit Zdeňka Petráka na dvě minuty za sekání.

38:37
    Před brankou zůstal zcela volný Zdeněk Petrák, který měl spoustu času na zakončení, ale zvolil střelu z první, která mu nesedla.

33:31
    S vyloučenými se roztrhl pytel. Na dvě minuty je vyloučen Štěpán Štěpánek za hru vysokou holí. Domácí tak mají šanci na vyrovnání v početní převaze.

32:59
    Hosté mačkali domácí a také docílili branky, která není uznána, jelikož kotouč doputoval do branky až po pískání.

29:52
    Je tu další možnost pro hosty, když je opět vyloučen Tomáš Bláha za sekání. Domácí se tak budou muset opět bránit.

26:57
    Nakonec v útočné třetině fauluje Jan Matějka, který si půjde odpočinout na dvě minuty za sekání. Devětadvacet vteřin budou hrát hosté 5 na 3.

25:26
    Bude se opět vylučovat. Vzájemně jsou vyloučeni Zdeněk Petrák a Tomáš Bláha. Oba dostávají dvě minuty za hrubost. Na dvě minuty je ještě vyloučen domácí Tomáš Jirků, který si odsedí taktéž dvě minuty, ovšem tentokrát za sekání. Hosté budou hrát klasickou dvouminutovou přesilovou hru.

23:19
    Mezi kruhy se dostal ke kotouči Šťastný, který zamířil tahem pouze nad břevno hostující branky.

22:45
    Síly na ledě se vyrovnají. Za nedovolené bránění vyfasoval dvouminutový trest hostující Vlastimil Salač.

21:01
    Hosté si zkusí první přesilovou hru v dnešním utkání. David Skočovský putuje na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

17:39
    Přesně s koncem Procházkova trestu je tu další vyloučení. Domácí budou pokračovat v přesilové hře. Na dvě minuty je vyloučen Jan Bittner za krosček.

15:39
    Stadion si zahraje druhou přesilovou hru. Na trestné lavici již sedí Jakub Procházka, který je vyloučen na dvě minuty za hákování.

14:11
    Přečíslení dva na jednoho vyřešil Martin Filip střelou tahem, kterou vyrazil lapačkou Michajlov. Kotouč se dostal opět k domácímu matadorovi, který do kotouče plácl ze vzduchu, ovšem branku Bíliny minul.

11:55
    Hosté měli obrovskou šanci. Draci dostali domácí pod tlak, který vyústil v zakončení jediného dnešního střelce. Ten však minul úplně prázdnou branku.

09:02
    O chvíli později se ovšem dostávají hosté do vedení. Před brankou zůstal nepokrytý ŠTĚPÁN ŠTĚPÁNEK, který lehce přehodil kotouč přes ležícího Neužila. Asistence: Zdeněk Petrák.

07:14
    Urban se dostal do úniku, ale Brettschneider ho trochu rozhodil a domácí útočník upadl těsně před brankou.

00:40
    Je tu první vyloučení. Na trestnou lavici si jde odpočinout hostující Aleš Havlůj za sekání.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 49. Jakubec (Hamerský, Šťastný) – 10. Štěpánek (Petrák), 48. Böhm (Brettschneider, Procházka), 53. Sekerka (Petrák, Štěpánek)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Abrahám) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec "C", Filip, Šťastný, Bláha, Jirků, Vlach, Matějka, Urban, Fořt, Kerekanič, Srnský
    Trenér: Josef Řeháček

HC Draci Bílina: Michajlov (Škubal) – Havlůj "C", Bittner, Brettschneider, Polák, Zeman, Veselý, Fučík, Jirkovský, Kýhos, Přeučil, Salač, Zika, Procházka, Böhm, Štěpánek, Sekerka, Petrák, Piewak, Vrba
    Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Batěk – Kilián, Střelka