Kladno – Jihlava 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Kadaň 3:4 (kon.)
Prostějov – Most 4:1 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 3:5 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:5 (kon.)
Rytíři Kladno
2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 24.01.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

54:02
    Petr Tenkrát (KLA) hloupě dohrál Čachotského a dostává dvě minuty za hrubost. Zbytečný faul, který oslabuje domácí.

51:59
    Hosté se dostávají do problémů, dva góly vlily domácím novou krev do žil. Petr Šidlík (JIH) dostává dvě minuty za krosček.

40:07
    Tomáš Klouček (KLA) u střídačky dohrál Koríma a dostává trest ve hře. Rytíři budou bránit pětiminutové oslabení.

25:17
    Jan Rudovský (KLA) dotíral na Ritticha po odpískání, což se nelíbilo Petru Šidlíkovi (JIH). Oba dva dostávají dvě minuty za hrubost.

19:49
    Místo tlaku hostů se bude opět vylučovat na jejich straně. Zbytečným útočným faulem se provinil Richard Diviš (JIH).

16:04
    Znovu se bude vylučovat. Dvě minuty za sekání dostává Martin Kuřítko (JIH).

13:48
    Jan Dalecký (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

12:44
    Tomáš Pitule (KLA) navíc dostává dvě minuty za vysokou hůl a za 26 sekund si početní výhodu vyzkouší také Jihlava.

11:10
    Jakub Matai (JIH) dostává dvě minuty za sekání. Zastavil tak příležitost Rudovského.

05:00
    Roman Čermák (JIH) dostává dvě minuty za držení.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 51. Pitule (Kolářík, Eberle), 51. Stach (Jaroměřský) – 14. Čáp (Prokš, Semorád), 33. Malec (Šidlík, Čermák), 37. Melenovský (Dobrovolný, Čáp), 56. Čachotský (Šidlík, Diviš)

Rytíři Kladno: Chábera (Lukáš) – Klouček, Kaberle, Kolářík, J. Zeman, Lukáč, Jaroměřský – Horna, Dragoun, Rudovský – Hořava, Pitule, Eberle – Tenkrát, Stach, Kindl – Redlich, Dalecký, Strnad.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Korím, Schejbal, Čáp, Dobrovolný, Šidlík, Čermák – Čachotský, A. Zeman, Diviš – Matula, Semorád, Matai – Prokš, Melenovský, Seman – Březina, Malec, Kuřítko.

Rozhodčí: Čech, Trombík – Lukš, Novák