Kladno – Jihlava 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Kadaň 3:4 (kon.)
Prostějov – Most 4:1 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 3:5 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:5 (kon.)
Rytíři Kladno
2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 24.01.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 1. liga (ČR)
    Tomáš ČACHOTSKÝ - 2:4
    Utkání můžete sledovat živě zde.

55:38
    Dukla právě vstřelila branku!
    Kladenští trochu riskovali, chtěli v oslabení zaútočit. Nakonec ale nedokázali ani na třikrát dostat puk z pásma a to se jim vymstilo. Šidlík výborně naznačil střelu, aby našel na kruhu volného TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO, který trefil odkrytou branku. Asistence: Petr Šidlík, Richard Diviš.

54:02
    Petr Tenkrát (KLA) hloupě dohrál Čachotského a dostává dvě minuty za hrubost. Zbytečný faul, který oslabuje domácí.

51:59
    Hosté se dostávají do problémů, dva góly vlily domácím novou krev do žil. Petr Šidlík (JIH) dostává dvě minuty za krosček.
    David STACH - 2:3

50:57
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to je další rychlý úder! Stach nahrál zpoza brány na modrou, odkud vypálil Jaroměřský. Jeho pokus se odrazil od Ritticha znovu před DAVIDA STACHA a ten dopravil puk za záda jihlavského brankáře. Asistence: Jan Jaroměřský.
    Tomáš PITULE - 1:3

50:30
    Že by naděje pro domácí? Koláříkovu střelu od modré šikovně před Rittichem tečoval TOMÁŠ PITULE. Hostující brankář neměl nárok zareagovat. Asistence: Václav Kolářík, Jan Eberle.

Stach sice parádně vykoupal Ritticha, ale nezvedl kotouč. Hostující brankář nechal na ledě položenou hokejku a právě tu kladenský útočník trefil.

47:20
    Kaberle krásně prostrčil na Stacha, který jel sám a při zakončení byl faulován. Nemohlo následovat nic jiného než trestné střílení.

41:13
    Adam Zeman dostal nahrávku na kruh a jeho střela zazvonila o tyč.

40:07
    Tomáš Klouček (KLA) u střídačky dohrál Koríma a dostává trest ve hře. Rytíři budou bránit pětiminutové oslabení.
    Marek MELENOVSKÝ - 0:3

36:37
    Dobrovolný našel přihrávkou MARKA MELENOVSKÉHO, který uprchl sám vstříc Cháberovi. Zkušený útočník poté napřáhl a propálil Cháberu na bližší tyč. Asistence: Jiří Dobrovolný, Zdeněk Čáp.

33:35
    Domácí mohou děkovat jen Cháberovi, protože ten drží Kladno ve hře. Zuby si na něm vylámali Čachotský a následně také Korím.
    Ondřej MALEC - 0:2

32:02
    Tlak hostů pramení v zaslouženou branku. Na tečovanou střelu střelu Šidlíka ještě Chábera zareagoval, jenže ze vzduchu puk za záda kladenského gólmana dopravil ONDŘEJ MALEC. Asistence: Petr Šidlík, Roman Čermák.

25:17
    Jan Rudovský (KLA) dotíral na Ritticha po odpískání, což se nelíbilo Petru Šidlíkovi (JIH). Oba dva dostávají dvě minuty za hrubost.

19:49
    Místo tlaku hostů se bude opět vylučovat na jejich straně. Zbytečným útočným faulem se provinil Richard Diviš (JIH).

16:04
    Znovu se bude vylučovat. Dvě minuty za sekání dostává Martin Kuřítko (JIH).

13:48
    Jan Dalecký (KLA) dostává dvě minuty za sekání.
    Zdeněk ČÁP - 0:1

13:18
    Jaroměřský udělal minelu na vlastní modré. Semorád ještě jeho šanci nevyužil, když Chábera jeho blafák zastavil. Hosté ale na kotouči zůstali, Prokš je posunul na modrou na ZDEŇKA ČÁPA a jeho střelu zastavila až síť v brance. Asistence: Marek Prokš, Jan Semorád.

12:44
    Tomáš Pitule (KLA) navíc dostává dvě minuty za vysokou hůl a za 26 sekund si početní výhodu vyzkouší také Jihlava.

11:10
    Jakub Matai (JIH) dostává dvě minuty za sekání. Zastavil tak příležitost Rudovského.

08:25
    Šidlík dostal rychlou přihrávku mezi obránce a jel sám na Cháberu. Ten ale jeho pokus nadvakrát zkrotil.

07:00
    Zajímavá situace. Domácí natřikrát dostali puk do branky, kde byl kotouč jednoznačně vidět ještě před odpískáním. Rozhodčí ale branku neuznávají! Podle jejich vysvětlení puk čáru nepřešel, přestože svítí červené světlo.

05:00
    Roman Čermák (JIH) dostává dvě minuty za držení.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 51. Pitule (Kolářík, Eberle), 51. Stach (Jaroměřský) – 14. Čáp (Prokš, Semorád), 33. Malec (Šidlík, Čermák), 37. Melenovský (Dobrovolný, Čáp), 56. Čachotský (Šidlík, Diviš)

Rytíři Kladno: Chábera (Lukáš) – Klouček, Kaberle, Kolářík, J. Zeman, Lukáč, Jaroměřský – Horna, Dragoun, Rudovský – Hořava, Pitule, Eberle – Tenkrát, Stach, Kindl – Redlich, Dalecký, Strnad.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Korím, Schejbal, Čáp, Dobrovolný, Šidlík, Čermák – Čachotský, A. Zeman, Diviš – Matula, Semorád, Matai – Prokš, Melenovský, Seman – Březina, Malec, Kuřítko.

Rozhodčí: Čech, Trombík – Lukš, Novák