Omsk – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Barys – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Magnitogorsk – Minsk 3:2 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 0:6 (kon.) | Jaroslavl – Viťaz 2:1 (1:0 po s.n.)
Kazaň – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 3:0 (kon.) | Jokerit – Záhřeb 1:4 (kon.)
Petrohrad – HC Slovan 1:2 (1:2 po s.n.) | Riga – Atlant 3:1 (kon.)
Barys Nur-Sultan
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Severstal Čerepovec
Středa 28.01.2015, 14:00 • Sport Complex • KHL

57:15
    Šance domácího celku na vyrovnání rapidně poklesly. Dmitrij Upper se dopustil nedovoleného zákroku v útočném pásmu a už putuje za katr na dvě minuty za napadení.

46:40
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Po nešetrném zákroku na Stasenka, který rozhodčí "odměnil" dvěma trestnýma minutami, zamířil za katr Roman Savčenko.

39:00
    Nigel Dawes si vykoledoval v útočném pásmu faul. Na trestnou lavici míří za držení Logen Pyett. Obránce Čerepovce se nachází za katrem už podruhé v zápase.

31:29
    Hosté si zahrají druhou přesilovku, dvě minuty za podražení obdržel Nikolaj Antropov.

24:33
    Hosté si vytvořili tlak, který vyústil v jejich první přesilovou hru, dvě minuty za faul loktem obdržel domácí Kevin Dallman.

12:14
    Domácí si zahrají první přesilovou hru, Logen Pyett podrazil pronikajícího Dustina Boyda a na dvě minuty usedl za katr.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 11. Lundin (Boyd, Bochenski), 60. Starčenko (Dawes), 62. Dawes (Upper) – 16. Černov (Pyett, Kagarlickij), 35. Trunjov

Barys Nur-Sultan: Poluektov (Laco) – Dallman, Lundin, Savčenko, Semjonov, Bartulis, Blochin, Ryspajev – Dawes, Bochenski, Boyd – Starčenko, Ruděnko, Antropov – Upper, Žajlauov, Romanov – Poliščuk, Michailis, Kvaša
    Severstal Čerepovec: Magarilov (Smirjagin)– Koněv, Arzamascev, Urbom, Stasenko, Pyett, Chochlov, Antropov – Trubačjov, Trunjov, Kvapil – Kazakovcev, Bučněvič, Kovyršin – Kagarlickij, Thuresson, Černov – Berdnikov, Mons, Nikoncev, Monachov

Rozhodčí: Gofman, Cyplakov – Balodis, Lazarev