Chabarovsk – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Ufa 0:0 (12:30) | Novosibirsk – Čeljabinsk 0:0 (12:30) | Omsk – Barys 0:0 (12:30)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 0:0 (15:00) | Kazaň – Minsk 2:1 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 3:2 (kon.) | Jokerit – Atlant 2:0 (kon.)
Soči – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Lada Toljatti
6:2 (0:1, 5:0, 1:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 01.02.2015, 14:00 • Arena Lada • KHL

Hosté byli lepší pouze v první třetině, kterou vyhráli, ale v dalších dvou třetinách dominovali domácí, kteří svého soka přeskočili také v tabulce a přiblížili se osmé pozici. (16:51:06)

60:00
    BĚLOUSOV - 6:2

47:49
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je Georgij BĚLOUSOV. Asistence: Šenfeld a Nikitěnko.
    Maxim RYBIN - 5:2

46:53
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Od modré čáry vystřelil Nikulin, jehož pokus tečoval MAXIM RYBIN, který poslal puk mezi betony brankáře.. Asistence: Alexander Nikulin, Michael Žukov.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:42
    Trest na dvě minuty dostává hostující brankář, který vyhodil černou gumu do hlediště.

37:42
    Na trestnou lavici putuje Romanov.
    Peter PODHRADSKÝ - 5:1

33:30
    Zpoza branky dostal kotouč PETER PODHRADSKÝ, jehož rána z první končí v síti. Asistence: Andrej Nikitěnko a Anton Šenfeld.
    Vitalij ŠULAKOV - 4:1

31:12
    VITALIJ ŠULAKOV dostal černou gumu na hranici kruhu pro vhazování a propálil brankáře, jenž měl zakrytý výhled.. Asistence: Dmitrij Vorobjov.

30:21
    Dochází ke změně brankáře, ze hry odstupuje Sudnicin, kterého nahradí Koppanen.
    Georgij BĚLOUSOV - 3:1

30:21
    GEORGIJ BĚLOUSOV nahodil puk do útočné třetiny, ten se odrazil do kruhu pro vhazování, kde byl první domácí útočník, jenž propálil gólmana.. Asistence: Dmitrij Ogurcov.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 23. Zaťovič (Šarov), 27. Šenfeld (Nikitěnko), 31. Bělousov (Ogurcov), 32. Šulakov (Vorobjov), 34. Podhradský (Nikitěnko, Šenfeld), 48. Bělousov (Šenfeld, Nikitěnko) – 1. Grigorenko, 47. Rybin (Nikulin, Žukov)

Lada Toljatti: Ivannikov (Glass) – Hunkes, Romanov, Podhradský, Ogurcov, Šulakov, Vorobjov, Barancev – Golubev, Petrov, Černikov – Šefenfeld, Nikitěnko, Bělousov – V. Strelcov, Fedorov, A. Strelcov – Zaťovič, Valujskij, Bočarov – Šarov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Koppanen) – Berezin, Rjasenskij, Eronen, Pujacs, Brynčev, Jevsejenkov, Kosmačov – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Grigorenko, Anderson, Sexton – Nikulin, Žukov, Rybin – Michovič, S. Alševskij, Kulikov – J. Alševskij.

Rozhodčí: Buturlin, Tsyplakov – Tomilov, Parfjonov