Chabarovsk – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Ufa 0:0 (12:30) | Novosibirsk – Čeljabinsk 0:0 (12:30) | Omsk – Barys 0:0 (12:30)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 0:0 (15:00) | Kazaň – Minsk 2:1 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 3:2 (kon.) | Jokerit – Atlant 2:0 (kon.)
Soči – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Dynamo Moskva
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 01.02.2015, 15:00 • Lužniki Palace of Sports • KHL

S konstatováním, že Dinamo Moskva vítězí v dnešním zápase nad Viťazem Moskevská oblast těsně 3:2, upevňuje si vedení v Tarasovově divizi a stoupá Západní koferencí na třetí místo, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou u KHL se těší Tomáš Lysý. (17:25:53)

Diváci: 6022.

Nečekalo se, že mač mezi Dinamem Moskva a Viťazem Čechov bude tak dramatický. Hosté během prvních dvou třetin dvakrát vedli. Nejprve v první části, když se prosadil Mario Kempe, jenže ještě do přestávky stihl vyrovnat Hleb Korjagin. Ve druhé třetině šli hosté, jak již bylo řečeno, znovu do vedení díky Dmitriji Cyganovovi. Ani tentokrát však své vedení do přestávky neudrželi, Kaspars Daugaviňš srovnal téměř pět minut před pauzou. V čase 42:06 vstřelil rozhodující gól Denis Kokarev a zajistil svému týmu tři body. Hosté se hodně mohou zlobit na Maxima Afinogenova, který během úvodních osmi minut dostal dva dvouminutové tresty, při tom druhém navíc 10 minut osobní trest a trest do konce utkání.

60:00

59:45
    Dinamo Moskva by to již mělo zvládnout, po oddechovém času jim chybí 15 vteřin k udržení tří bodů.

59:45
    Oddechový čas také na straně domácího týmu.

59:00
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

58:57
    Hosté se odhodlali ke hře bez gólmana.

58:57
    Oddechový čas je u konce, do konce zápasu zbývá 63 vteřin.

58:57
    Viťaz Moskevská oblast si bere oddechový čas.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

56:30
    Domácí jsou aktivnější. Sojin se však neprosadil, stejně jako Jegor Dugin, který si připisuje čtvrtý pokus. Čtyři střely má nyní na svém kontě i Robinsoun s Daugaviňšem. Jeden pokus posledního jmenovaného prošel do sítě.

55:00
    Pět minut dělí Dinamo od pětatřicáté výhry v sezoně a třicáté výhry za plný bodový zisk.

54:30
    Také domácí se pokusili o změnu skóre. Konstantin Glazačev vystřelil na Lisutina vůbec poprvé v zápase, avšak neúspěšně. Také Mat Robinson otestoval pozornost gólmana a stejně jako na druhé straně Koroljov je špolu s Dauvagiňšem nejpilnějším střelcem svého týmu, ale ani jeho čtvrtý pokus do sítě neprošel. Ale narozdíl Koroljova má Robinson podíl na druhém gólu svého týmu, protože jeho střelu tečoval do sítě právě Kaspars Daugaviňš.

53:00
    Neujala se ani Koroljovova druhá střela ve třetí třetině. Celkově je útočník Anton Koroljov vůbec nejčastějším střeleckým "pokušitelem" hostí, ale ani jedna z jeho čtyř střel si cestu do branky nenašla.

52:22
    Domácí jsou v plném počtu, na využití přesilovek by Viťaz měl zapracovat. Sedmá početní výhoda hostů vyšla vniveč.

51:55
    Po špatné rozehrávce hostí vtrhnul do úniku Sojin. Jeho rána zasáhla Lisutina do přilby a hra je přerušena.

51:30
    Kučerjavenkova rána se také neujala, Dinamo je stále ve vedení a Čechovu se nedaří využít přesilovou hru.

50:40
    Je však pravda, že pokud bude Viťaz hrát přesilovky jako doposud, tak se nemá Dinamo ničeho bát. Šest oslabení totiž domácí bez výraznějších potíží ubránili.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 19. Korjagin, 36. Daugaviňš (Robinson, Žerděv), 43. Kokarev (Sojin) – 15. Kempe (Kousal), 28. Cyganov

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Robinson, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Korjagin, Mironov, Osipov, Glazačev – Daugaviňš, Volkov, Žerděv – Karsums, Gorovikov, Karpov – Kokarev, Sojin, Pestuško – Dugin, Brjukvin, Sopin
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Säteri) – Semjonov, Porseland, Vaščenko, Berdjukov, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Vyglazov – Kempe, Horák, Afinogenov – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Cyganov, Kousal, Šitikov – Mamin, Ivanov, Kučerjavenko

Rozhodčí: Olenin, Ronn – Zacharenkov, Šichanov