Chabarovsk – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Ufa 0:0 (12:30) | Novosibirsk – Čeljabinsk 0:0 (12:30) | Omsk – Barys 0:0 (12:30)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 0:0 (15:00) | Kazaň – Minsk 2:1 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 3:2 (kon.) | Jokerit – Atlant 2:0 (kon.)
Soči – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Avangard Omsk
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
Severstal Čerepovec
Neděle 01.02.2015, 12:00 • Omsk Arena • KHL

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (14:26:22)

Avangard prohrál doma i počtvrté v řadě, jeho výkon se fanouškům zase nemohl vůbec líbit. Ve třetí třetině totiž vyrovnal prakticky náhodou, Severstal hrál jinak směrem dozadu velmi dobře a bez chyby. Nakonec si hosté odvezli domů dva body díky brance Kagarlického z prodloužení, a to zřejmě zaslouženě.

Dmitrij KAGARLICKIJ - 2:3

60:19
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Stačilo jen devatenáct vteřin a už se Severstal radoval z vítězného zásahu. Autorem branky je DMITRIJ KAGARLICKIJ, který dostal přihrávku z pravé strany od Černova do mezikruží, odkud překvapil Kostina, jehož prostřelil střelou po zemi mezi betony. Domácí gólman asi opět mohl zachytat lépe, stačilo vlastně přiložit jen hokejku na led, jenže tenhle úkon bohužel pro celý Omsk neudělal. Asistence: Pavel Černov.

60:01

Omsk se nakonec v posledním dějství vyhrabal z bahna, dokázal vsítit dvě branky a vyrovnat. Pro Severstal je to velká škoda, mohl si dovézt domů veledůležité a cenné tři body. O vítězi nám nakonec bude muset rozhodnout buď prodloužení, nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20

58:15
    Severstal nyní vyhodil puk do bezpečí. Z přesilovky soupeře zbývá ještě něco kolem minuty.

57:51
    Tenhle útok Avangard nezaložil úplně nejlépe, přihrávka totiž přešla všechny čáry až za branku Magarilova.

57:20
    Kovyršin (ČER) se dopustil nedovoleného bránění a oslabil svůj tým v závěru tohoto zápasu.

57:12
    Kovyršin zachytil rozehrávku soupeře a řítil se sám na brankáře Kostina! Jenže z blízkosti ho nepřekonal a nakonec do soupeřova gólmana vrazil. Uvidíme, jak si s celou situací poradí rozhodčí.

56:33
    Trunjov se snažil překonat z pravé strany Kostina, ten ale dokázal včas zasáhnout. Vhazovat se bude před brankou Avangardu.

55:00
    Tohle je celkem rána pro hostující Severstal. Prakticky dvě větší šance soupeře znamenaly brzké vyrovnání. Přitom hosté do boje o play-off potřebují každý bod.
    Jevgenij KULIK - 2:2

53:49
    Avangard právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JEVGENIJ KULIK, který se na levém kruhu objevil sám, dostal od soupeře příliš prostoru, čehož využil přesnou střelou k tyči. Magarilov na situaci před sebou moc dobře neviděl, takže nedokázal včas zareagovat. Asistence: Alexander Pěrežogin, Alexander Popov.

51:14
    Severstal bojoval o puk u levého mantinelu, nicméně obránce Gustafsson situaci vyřešil naštěstí pro Omsk dobře.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 48. Popov (Kalinin, Kulik), 54. Kulik (Pěrežogin, Popov) – 7. Nikoncev (Berdnikov, Chochlov), 31. Černov (Bučněvič), 61. Kagarlickij (Černov)

Avangard Omsk: Kostin (Rejzvich) – Kulik, Gustafsson, Kuljaš, Ljamin, Gončarov, Chomickij, Pěrvušin, Gluchov – Širokov, Sobotka, Rasskazov – Fiščenko, Popov, Pěrežogin – Semjonov, Kalinin, Paršin – Lauta, Volkov, Něprjajev
    Severstal Čerepovec: Magarilov (Smirjagin) – Koněv, Arzamascev, Chochlov, Urbom, Antropov, Stasenko, Lukin – Trunjov, Trubačjov, Kvapil – Kazakovcev, Kovyršin, Monachov – Bučněvič, Černov, Kagarlickij – Mons, Thuresson, Berdnikov – Nikoncev

Rozhodčí: Gamalej, Gusev – Golovljov, Maťuša