Chomutov – Prostějov 9:1 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Kadaň – Kladno 3:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 2:4 (kon.)
Šumperk – Most 2:4 (kon.)
Piráti Chomutov
9:1 (2:1, 3:0, 4:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 04.02.2015, 17:30 • SD ARÉNA • 1. liga (ČR)

To je ode mě pro dnešní večer vše. Přeji příjemný zbytek středečního večera a u dalších onlajnů brzy napočtenou. (19:55:21)

Z Chomutova se Vám opět ozveme až v čtvrtfinále. O soupeři Pirátů nejprve musí rozhodnou předkolo play-off.

V dnešním utkání byla vyrovnaná pouze první třetina, která skončila 2:1 pro domácí. Následné třetiny patřili už pouze domácích Pirátům, když druhou třetinu vyhráli 3:0 a třetí část dokonce 4:0. Jestřábi si tak odváží prohru 1:9. Piráti Chomutov jsou navíc jediným celkem, který v základní části překonal dvouset vstřelených branek.

60:00

59:37
    Chomutov se už nikam nežene a chce zápas spíš jen dohrát.

59:16
    Závar před brankou hostů brankou nekončí. Indra vyváží puk do středního pásma.

58:53
    Matyáš je za doprovodu svých spoluhráčů a potlesku SD ARÉNY odvážen na střídačku.

58:53
    Po vhazování zůstal na ledě ležet Matyáš.

58:50
    Kocián si připisuje úspěšný zákrok po střele jednoho z hráčů domácích. Vhazovat se bude v útočném pásmu Chomutova.

58:18
    David Kämpf se snažil posunout puk na Duška, ten se k puku nedostal, neboť byl hlídán obráncem hostů.

57:41
    Domácí se usadili v útočném v pásmu, kde od modré čáry prověřil Kociána Stehlík, jeho střela byla sražená do rohu kluziště.

57:02
    Piráti rozehrávají své útočné tažení zpoza jejich branky. Zatím oba týmy střídají.

56:46
    Jestřábi opět zahrozili, jejich střelecký pokud však Kopřiva opět chytá.

56:18
    Sražená střela Komy od modré čáry míří do ochranné sítě. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

56:13
    Rutta přichází o puk a hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

56:00
    Jan Rutta zavezl puk do útočného pásma, kde zatím drží puk za brankou hostů.

55:35
    Na druhé straně si připsal úspěšný zákrok Kopřiva, který chytá střelu Venkrbce.

55:24
    Tentokrát už Kocián musel zasahovat. Vhazovat se bude v útočném pásmu Chomutova.

55:05
    Po střele Stehlíka zvoní tyč na brance Kociána. Hra pokračuje.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 5. Ondřej Kaše (Kämpf, Dušek), 18. Chlouba (Bartejs, Stehlík), 24. Růžička (Rutta), 33. Hovorka (Rutta, Hřebejk), 39. Rutta (Gajovský, Hřebejk), 44. Chlouba (Lukáš Květoň), 50. Šagát (David Květoň, Račuk), 50. Hovorka (Gajovský), 54. Gajovský (Hovorka, Hřebejk) – 7. Matyáš (Kňazev)

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Rutta, Toman, Koma, Skinner, Scalzo, Šulák, Stehlík, Bartejs – Hovorka, Gajovský, Hřebejk – Květoň D., Růžička, Šagát – Kaše O., Kämpf, Dušek – Chlouba, Račuk, Květoň L..
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (od 41. Kocián) – Kužel, Látal, Roupec, Husák, Matyáš, Malý, Kaluža – Matuš, Krejčík, Meidl – Kňazev, Venkrbec, Luňák – Indra, Duba, Moučka – Stejskal, Kajaba.

Rozhodčí: Jílek – Rittich, Polák