New Jersey – Ottawa 2:1 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:4 (kon.) | Washington – Los Angeles 4:0 (kon.)
Columbus – Arizona 1:4 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (kon.) | St. Louis – Tampa 2:1 (po pr.)
Nashville – Toronto 4:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | Dallas – Colorado 2:3 (3:4 po s.n.)
Vancouver – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Anaheim – Carolina 5:4 (po pr.)
New York Islanders
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Florida Panthers
Středa 04.02.2015, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších zápasů National Hockey League. Na shledanou a dobrou noc, případně dobré ráno. (03:48:50)

Tento duel je již minulostí a skončil poměrně velikým překvapením, když Florida dokázala na ledě Islanders ukořistit velice drahocenné dva body. Skóre otevřel ve druhé minutě Lee. Florida bleskurychle srovnala zásluhou Hayese. Zápas byl velmi dramatický a vyrovnaný do chvíle, kdy Hayes dokázal využít přesilovou hru a získat tak jednobrankový náskok. Do prázdné brány pečetil výhru hostů Pirri.

1. Jimmy Hayes (FLA) 2+0, +1, 3 střely, 15:14
    2. Anders Lee (NYI) 2+0, +0, 4 střely, 19:08
    3. Erik Gudbranson (FLA) 1+0, +2, 3 střely, 20:05

Československá stopa v utkání:

Jaroslav Halák (NYI) 26 zásahů, 89,7% úsp.

Florida právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, BRANDON PIRRI vyvezl kotouč z obranného pásma a měl spoustu času na trefení prázdné branky. Boychukovi se nepodařilo zachytit jeho pokus. Asistence: Jonathan Huberdeau.

58:59
    Puk je v rohu hřiště, kde o něj bojuje Tavares.

58:29
    Islanders jsou v šesti!

58:25
    Nielsen našel dobře postaveného kapitána Tavarese, ten trefil pouze dobře postaveného Montoyu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Oddechový čas pro domácí.

57:50
    MacKenzie zblokoval střelu Boychuka a kotouč se ocitl na střídačce Panterů.

57:12
    Tu však promarnili a Campbell vyhazuje přes všechny čáry.

57:03
    Domácí kombinují a čekají na správnou příležitost.

56:38
    Vzápětí rozhodčí píská nedovolený zákrok a Ostrované si zahrají další přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen Pirri za zdržování hry.

56:33
    Florida vyhazuje na icing.

Radek Francouz

Branky a nahrávky: 2. Lee (Bailey, Tavares), 33. Lee (Hamonic, Leddy) – 5. Hayes (Bjugstad, Jokinen), 31. Gudbranson (Fleischmann), 43. Hayes (Bjugstad, Ekblad), 60. Pirri (Huberdeau)

New York Islanders: Halák (Johnson) – de Haan, Hamonic, Boychuk, Leddy, Višňovský, Hickey – Lee, Tavares, Bailey – Grabovski, Nielsen, Kulemin – Cizikas, Nelson, Grabner – Martin, Strome, Clutterbuck.
    Florida Panthers: Montoya (Luongo) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Gudbranson, Petrovic, Kulikov – Huberdeau, Barkov, Boyes – Hayes, Bjugstad, Pirri – Upshall, Bolland, Jokinen – Kopecký, MacKenzie, Fleischmann.

Rozhodčí: Charron, Lee – Murphy, Cameron

Diváci: 14704