Přerov – Opava 4:2 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 2:5 (kon.)
SK Karviná – SHK Hodonín 2:7 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:2 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 9:2 (kon.)
Vrchlabí – Řisuty 6:3 (kon.) | Nymburk – Děčín 2:6 (kon.) | Kobra – Klatovy 6:1 (kon.)
Trutnov – Kolín 3:5 (kon.) | Jablonec n/N – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Sokolov 2:7 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:7 (0:3, 1:3, 1:1)
HC Baník Sokolov
Středa 04.02.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Západ

S konstatováním, že Sokolov splnil roli favorita se s vámi loučím a zase někdy nashledanou. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:04:40)

60:00

57:40
    Vajgar právě vstřelil branku!
    ZDENĚK ŠPERGER vlétl do třetiny při vlastním oslabení a zkušeně švihem pod víko pokořil Hrušku. Asistence Tomáš Tržil a Jan Trummer.

57:30
    Ota Lazorišák dvě minuty za podražení v útočné třetině. Trochu přísné.

56:51
    Račanského teč těsně vedle.

56:07
    Aleš Půlpán z jízdy do připraveného brankáře Vajgaru.

55:46
    Potěchin mohl jít sám, čároví signalizují ofsajd.

54:10
    Tentokrát se Tomáš Rohan neprosadil a v tutovce mířil hodně vedle.

53:06
    Baník právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ ROHAN na konci rychlé akce a švihem z mezikruží přidává sedmý gól Sokolova. Asistence Aleš Půlpán.

50:51
    Šperger operoval v útočné třetině, Trummerovo zakončení nebylo razantní, byl dobře střežen hostující obranou.

49:08
    Lazorišákova střela z první trefila jednoho z hostů.

49:01
    Milotinského bekend v mezikruží neměl potřebnou razanci.

48:14
    Špergera zklamala koncovka, Jon zase trefil prvního hráče před sebou. Na druhé straně nemířil přesně Vaněk.

47:24
    Procházkovi nevyšla rozehrávka a je z toho icing Vajgaru.

46:28
    Jonova dalekonosná rána končí v náručí Petra Hrušky.

46:17
    Hosté oprávněně reklamují icing. Sudí jsou neoblomní. Hned po buly pálil domácí Potěchin, Hruška puk udržel a Lazorišák se k dorážce nedostal.

45:50
    Hruška po odraženém puku od zadního plexi přerušuje hru.

45:05
    Vaňkovi střela vůbec nesedla, Kůdela s jeho pokusem neměl problémy.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 29. Macháček, 58. Šperger (Tržil, Trummer) – 10. Švec (Šik, Vrána), 11. T. Rohan (Tvrdek), 18. Přindiš, 26. T. Rohan (Kverka, Šik), 31. Tvrdek (Kuběna, Dobřemysl), 38. Kverka (T. Rohan, Schusser), 54. T. Rohan (Půlpán)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela, Černý – Šanda, Procházka, Potěchin, Jon, Dvořák, Tržil, Trummer, Šperger, Mazanec, Lazorišák, Macháček, Košťál, Jasanský, Milotinský, Voříšek.
    HC Baník Sokolov: Hruška, Fečo – Rohan M., Šik, Přindiš, Novák, Schusser, Gombár, Kvapil, Kuběna, Dobřemysl, Tvrdek, Vaněk, Kverka, Rohan T., Švec, Vrána, Sýkora, Říha, Račanský, Půlpán, Škop.

Rozhodčí: Vokřál – Dančišin, Matějček