New Jersey – Ottawa 2:1 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:4 (kon.) | Washington – Los Angeles 4:0 (kon.)
Columbus – Arizona 1:4 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (kon.) | St. Louis – Tampa 2:1 (po pr.)
Nashville – Toronto 4:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | Dallas – Colorado 2:3 (3:4 po s.n.)
Vancouver – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Anaheim – Carolina 5:4 (po pr.)
New Jersey Devils
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Ottawa Senators
Středa 04.02.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Dnešní zápas je u konce! New Jersey Devils v domácím prostředí poráží Ottawu Senators v poměru 2:1.

První třetina byla víceméně oťukávací, žádné větší šance jsme neviděli a branku také ne.

Druhá třetina už nabídla zajímavější hokej. První branky jsme se dočkali už v 33. minutě, kdy se prosadil po chybě Cammalleriho Curtis Lazar. Devils ale bleskově odpověděli, když se po velmi dlouhém tlaku v útočném pásmu prosadil Adam Henrique po krásné přihrávce Židlického.

Ve třetí třetině se lámal chleba. Šťastnější byli nakonec domácí, kteří zásluhou Mika Cammallerieho dokázali skóre otočit a mají tři body!

Milan Michálek (OTT) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:22

To je z mé strany vše a u dalších hokejových onlajnů se těším brzy nashledanou! (03:35:46)
    Mike Cammalleri proti Ottawě zaznamenal svůj 7. vítězný gól v letošní sezóně NHL.

60:00
    Ryan mohl necelých 5 sekund před koncem poslat zápas do prodloužení, jenže obrovskou příležitost spálil.

59:59
    Turris teď přihrál na brankovišti téměř před prázdnou branku Ryanovi, ten ale nepochopitelně selhal a ještě dlouho si to bude vyčítat.

59:39
    Puk ve středním pásmu a domácí už vítězství pravděpodobně udrží!

59:21
    Jágr se teď dostal před modrou k puku, byl ale tísněn Karlssonem a prázdnou branku netrefil!

59:03
    Ottawa to zkouší v šesti!

59:03
    Odpískáno je zakázané uvolnění, Ottawa si navíc vzala oddechový čas. Poté se bude vhazovat po levici Schneidera.

58:39
    Lehner už byl na půli cesty na střídačku, Havlát ale vystihl puk ve středním pásmu, Lehner se ale stihl vrátit a udržel ještě naději pro Ottawu.

58:21
    Teď už to vypadalo, že by se Ottawa dostat do vápna mohl, na modré je ale zastavil čárový rozhodčí.

57:59
    Hra stále probíhá ve středním pásmu, Ottawa se nemůže dostat do pásma Devils.

57:24
    Zakázané uvolnění se nepíská a Ottawa musí začínat ze svého pásma.

57:03
    Teď Schneider Devils podržel. Od modré tvrdě vypálil Karlsson a na brankovšit velmi nepříjemně dorážel Michálek. Domácí gólman ale puk za svá záda nepustil.

56:34
    Zajac teď vybojoval puk v rohu a poslal ho na hůl Havlátovi, který vypálil z první. O kousek ale branku minul.

56:19
    V Prudential Center teď probíhá komerční přestávka.

55:48
    Ryan teď poslal zpoza branky přihrávku, na tu si najel Turris, který nejdříve svou střelou trefil Schneidera a druhá dorážka se mu vůbec nepovedla, neboť puk vyletěl do ochranné sítě.

55:17
    Henrique ztratil puk v útočném pásmu a Ottawa otáčí hru.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 33. Henrique (Židlický, Greene), 46. Cammalleri (Jágr) – 31. Lazar (Hoffman)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Merrill, Židlický, Fraser, Harrold – Zubrus, Cammalleri, Jágr – Eliáš, Zajac, Havlát – Henrique, Gomez, Bernier – Ruutu, Josefson, Tootoo
    Ottawa Senators: Lehner (Hammond) – Methot, Karlsson, Cowen, Ceci, Wiercioch, Borowiecki – MacArthur, Zibanejad, Ryan – Michálek, Stone, Legwand – Hoffman, Turris, Lazar – Condra, Pageau, Neil

Rozhodčí: Meier, Pochmara – Miller, Nansen