New Jersey – Ottawa 2:1 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:4 (kon.) | Washington – Los Angeles 4:0 (kon.)
Columbus – Arizona 1:4 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (kon.) | St. Louis – Tampa 2:1 (po pr.)
Nashville – Toronto 4:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | Dallas – Colorado 2:3 (3:4 po s.n.)
Vancouver – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Anaheim – Carolina 5:4 (po pr.)
St. Louis Blues
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Tampa Bay Lightning
Středa 04.02.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám pohodovou středu.

Dnešní utkání sleduje 17 223 diváků. (04:53:13)

1+0, 5 střel, čas na ledě 19:39

Ještě necelé čtyři minuty před koncem prohrávali hráči St. Louis Blues o jednu branku. Vladimir Tarasenko však na konci sedmapadesáté minuty po vyhraném vhazování přesnou ránou od modré čáry skóre srovnal. V následném prodloužení pak stačilo domácímu celku k druhé trefě pouze něco přes minutu, když se krásnou individuální akcí zaskvěl dvaadvacetiletý kanadský forward Jaden Schwartz.

Jaden SCHWARTZ - 2:1

61:16
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto! Pohlednou individuální akcí se blýskl JADEN SCHWARTZ, který se zhostil kotouče ještě ve vlastním pásmu, přebruslil a přechytračil všechny bránící hráče a forhendovou střelou k pravé tyči uklidil kotouč za Bishopova záda. Asistence: Chris Butler.

60:52
    Paul Stastny udělal v mezikruží kličku navíc, načež byl odstaven od kotouče.

60:29
    Bouwmeester to zkoušel od modré. Jeho projektil byl zblokován do rohu kluziště.

60:21
    Andrej Šustr zblokoval střelu jednoho z domácích hráčů do ochranné sítě.

60:13
    Hedman dobrým postavením ve středním pásmu zpomalil útočnou aktivitu soupeře.

60:01

Přestože po většinu třetí třetiny tahali domácí Bluesmeni za kratší konec provazu, dokázali zásluhou trefy Vladimira Tarasenka z konce sedmapadesáté minuty srovnat a poslat zápas do prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53
    Filppula nicméně nevyhrál vhazování čistým způsobem. Zápas směřuje do prodloužení.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 57. Tarasenko (Stastny), 62. Schwartz (Butler) – 6. Paquette (Killorn, Drouin)

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Cole, Gunnarsson, Butler, Jackman – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Stastny, Schwartz – Rattie, Lidstrom, Jaškin – Reaves, Goc, Ott
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskiy) – Hedman, Šustr, Barberio, Stralman, Garrison, Witrowski – Callahan, Stamkos, Filppula – Kučerov, Johnson, Palát – Drouin, Paquette, Killorn, – Conolly, Boyle, Morrow

Rozhodčí: Tim Peel, Tom Chmielewski – Darren Gibbs, Scott Cherrey

Diváci: 17 223