Kladno – Liberec 5:0 (kont.) | HC Plzeň – Sparta 7:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 4:6 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
Berani Zlín
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 12.02.2015, 17:30 • ZS Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů

59:57
    Hrazdira mohl jet sám na branku, puk mu ale uskočil.

59:22
    Trenér Brna si ještě vyžádal oddechový čas.

59:22
    Brněnští vyhazují na zakázané uvolnění a ševci jdou do útočné třetiny v pěti, Haloda zůstává na střídačce.

58:36
    Kapitán Zlína Matula je potrestán za napadení, a jelikož si neodpustil hlučné nadávky a rány hokejkou, dostává ještě osobní trest a jde do kabiny.

56:58
    Ani rada z publika "Nežaluj" nezastavila rozhodčího v tom, aby Boltvanovi (KOM) udělil čtyři minuty za vysokou hůl. To je šance na vyrovnání pro domácí. Následně ještě sudí nabádá trenéra Brna, aby na něj při diskutování nesahal.

53:54
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí se odhodlali ke střele a je z toho branka. Stuchlík vystřelil z kruhu, jeho střela byla zblokovaná, ale dostala se na hůl DOMINIKA MATULY, jenž v úhlu snižuje. Asistence: Michal Stuchlík, David Hrazdira.

53:27
    Ševci budou mít 39 sekund přesilovku 5 na 3, za podražení je vyloučen jeden z hostí. To je šance pro Zlín!

52:06
    Další trest pro Kometu, za podražení je vyloučen Grünwald (KOM).

48:41
    Kometa právě vstřelila branku!
    Další využitá početní výhoda! Kubeš přihrál DOMINIKU POKORNÉMU, jenž překonává ležícího Halodu. Asistence: Jakub Kubeš, Roman Dymáček.

48:30
    Domácí jeli v přečíslení dva na jednoho, nahrávka na Hrazdiru ale nevyšla.

48:09
    A domácí jdou opět do čtyř, právě Dalajka poté si onen pád chtěl vyřídit a sekl soupeře, za což dostává dvě minuty.

44:10
    Kubeš (KOM) je vyloučen za podražení.

39:59
    Ale, to je situace! Časoměřič pozdržel časomíru a čas se rozběhl o něco později, mezi tím dal Zlín gól, ale zároveň se sirénou. Sudí posílá oba celky do kabiny a jde se poradit s kolegy, hráči se však na arbitry vrhli jako mouchy na mrtvolu.

39:54
    A hned je tu zase vyloučení, ale na straně Komety. Pokorný (KOM) dostává menší trest za hákování.

39:40
    Boltvan dostal puk před prázdnou bránu, ale kus černé gumy netrefil.

37:53
    Rozhodčí nasadil metr a domácí jdou na 19 sekund do tří, za sekání je potrestán Kobylík (ZLN).

36:12
    Emoce se nám rozvášnili a Kužílek provedl na druhé straně totéž, za což schytal pár ran od Švejdy a navrch dvě minuty od rozhodčích taktéž za nesportovní chování.

35:43
    Po krátké poradě rozhodčích se vylučuje, Boltvan (KOM) atakoval brankáře Zlína ve chvíli, kdy už měl puk, a vysloužil si za to dvě minuty za nesportovní chování.

34:31
    To s nám ale hra ožila, nyní po akci Brna zase sprintoval dopředu útočník domácích, Jekela ani zblízka ani na dvakrát nepřekonal.

33:51
    Žabčíkův pokus se štěstím ramenem vyrazil Jekel jen k Matulovi, jenž ale poskakující puk do prázdné brány neumístil.

29:15
    Kozel (KOM) je vyloučen za podražení.

25:34
    Přesilovku si zahrají i Zlínští, za podražení je vyloučen Vlček.

23:38
    Zvláštní situace vede k další brance Brna při početní výhodě. Boltvan zblízka střílel, ale Haloda vytasil parádní zákrok, poté zůstal zlínský gólman ležet v domnění, že má puk pod kontrolou, což si myslel u sudí, jenž už chtěl pískat. Ale nakonec JAKUB BOLTVAN někde ten puk našel a poslal ho pod horní tyč Halodovy klece. Asistence: Dominik Pokorný.

21:53
    Domácí jdou ale znovu do čtyř, za držení protihráče je vyloučen Werbik.

19:33
    Andrýsek (ZLN) poslal ukázkově k zemi jednoho ze soupeřů, sudí však viděl podražení a Brnu se tak naskytuje přesilová hra.

17:25
    Jeden z hostí tečoval puk, který se otřel o beton Halody a pokračoval dále do brány, kde ale brance zabránil parádním skokem gólu bek ševců.

16:16
    Holala, to se nám ale rozjelo. Před brankou Brna se nám strhla v celku velká bitka, rozhodčí ale potrestal pouze dva aktéry, a to Cívku (KOM) a Kobylíka (ZLN) dvěma minutami za hrubost.

16:05
    Hrazdira se dostal před Jekela, ale zblízka neuspěl.

13:18
    Ale i ševci zužitkovali svou početní výhodu a srovnávají. Dominik Matula našel u tyčky postaveného PATRIKA DALAJKU, jenž z úhlu prostřelil Jekela. Asistence: Dominik Matula, Michal Stuchlík.

12:00
    Autor branky Dymáček zasáhl Andrýska do obličeje a Zlín si tak zahraje početní výhodu.

09:37
    Hosté využívají přesilovou hru a otevírají skóre utkání. Pokorný našel bekhendovou nahrávkou ROMANA DYMÁČKA, jemuž nedělalo problém puk dostat za bezmocného Halodu. Asistence: Dominik Pokorný.

08:24
    Jeden z hostujících hráčů se dostával v oslabení do úniku, ale zahákoval jej Hladiš a bude se tak hrát ve čtyřech.

07:21
    Andrýsek dostával nahrávku před poloprázdnou bránu, ve skórování mu ale zamezil Pokorný, jenž zatáhl za záchranou brzdu a je za to potrestán dvěma minutami.

04:31
    Hosté se hnali do dobré akce tři na dva, zastavil je však ofsajd.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 14. Dalajka (Matula, Stuchlík), 54. Matula (Stuchlík, Hrazdira) – 10. Dymáček (Pokorný), 24. Boltvan (Pokorný), 49. Pokorný (Kubeš, Dymáček)

Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Andrýsek, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Gago, Hrazdira, Matula, Hladiš, Werbik.
    HC Kometa Brno: Jekel (Krček) – Cívka, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Kozel, Pokorný, Denk, Biolek, Nohel, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald, Dymáček, Ondráček.

Rozhodčí: Fiedler – Goňa, Wesley