Kladno – Hvězda Praha 2:1 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 4:3 (kon.) | Třinec – Vítkovice 3:2 (po pr.)
HC Plzeň – Slavia 1:0 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Kometa Brno – Žďár n/S 9:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 12.02.2015, 17:00 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

62:30
    Třinec právě vstřelil branku!
    A je hotovo. V početní výhodě se kotouč dostal k DANU PRZYBYLOVI, který překonal Kardinála a rozhodl tak o tom, že druhý bod zůstane v Třinci. Asistence: Jan Hladonik Filip Rufer.

62:08
    První zákrok na Kaluse ještě hostům prošel, ten druhý už ale ne. Kaláb vyloučen za krosček.

57:58
    Na ledě došlo k potyčce a bude se vylučovat. Bílý a Kalus si odpykají dvě minuty za hrubost. Opět se bude hrát ve čtyřech.

55:22
    Jeden z Ocelářů napálil pouze horní konstrukci.

54:08
    Zároveň je vyloučen také Papaj na dvě minuty za sekání. Bude se tak hrát ve čtyřech.

54:08
    A hosté půjdou znovu do čtyř. Za hrubost je vyloučen Vícha.

51:17
    Przybylu v brejku zahákoval Beránek a odpyká si tak dvě minuty.

50:06
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A Vítkovice nabídnutou šanci využívají. Po dlouhé kombinaci nakonec překonal třineckého brankáře JOZEF BALÁŽ. Asistence: David Gřesík, Matouš Vondál.

48:45
    Na trestné lavici se k Ruferovi přidá další obránce, Klocek, který od rozhodčích vyfasoval dvě minuty za podražení. Hosté budou hrát dvojnásobnou přesilovku.

48:14
    Rufer je vyloučen na dvě minuty za sekání.

35:32
    Rufer oslabuje svůj tým a míří na trestnou, kde si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

31:21
    Bílý si odpyká dvě minuty za hákování.

28:56
    Kardinál sice zlikvidoval několik tutovek domácího týmu, nakonec ale přece jen kapituloval, když kotouč za jeho záda dorazil JAN HLADONIK. Asistence: Dan Przybyla.

27:15
    Minutu a čtvrt budou hrát hosté po faulu Šuláka ve třech. Vítkovický útočník si odpyká dvě minuty za držení protihráče.

26:30
    Baláž je vyloučen na dvě minuty za hákování.

21:36
    Oceláři hráli v šesti a půjdou do čtyř, trest za hráčskou lavici odpyká Korčák.

10:21
    Oceláři dlouho doráželi u vítkovické branky, nakonec došlo k potyčce mezi několika hráči a bude se vylučovat. Hladonik a Urban si odpykají dvě minuty za hrubost. Oba týmy tak budou hrát ve čtyřech.

05:56
    Ficek si odpyká dvě minuty za hákování.

03:13
    Přes obránce se do brejku dostal DOMINIK MOLIN a i přesto, že byl faulován, dokázal v pádu zasunout kotouč do branky a vyrovnat tak stav dnešního utkání. Asistence: Jan Kalus, Jakub Michálek.

00:29
    Tak to bylo rychlé. DAVID GŘESÍK si sjel do mezikruží a odtud poslal kotouč mezi betony třineckého brankáře do sítě. Asistence: Kristián Sojka.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 4. Molin (Kalus, Michálek), 29. Hladonik (Przybyla), 63. Przybyla (Hladonik, Rufer) – 1. Gřesík (Sojka), 51. Baláž (Gřesík, Vondál)

HC Oceláři Třinec: Prokop (Ochman) – Klocek, Radzienciak, Krzak, Michálek, Rufer – Najsar, Molin, Raška, Korčák, Przybyla, Kalus, Čmiel, Papaj, Indrst, Hladonik
    HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Juránek) – Kaláb, Bílý, Ficek, Šulák – Vojtovič, Beránek, Fridrich, Kylnar, Vondál, Cháňa, Pastor, Baláž, Vícha, Urban, Gřesík, Sojka

Rozhodčí: Lotko – Puczok, Tomis