Rio Ave – Moreirense 1:1 (kon.) | Penafiel – Marítimo 3:4 (kon.) | Coimbra – Boavista 0:0 (kon.)
Benfica – Setúbal 3:0 (kon.) | Braga – Arouca 2:0 (kon.)
FC Penafiel
3:4 (2:1)
CS Marítimo
Neděle 15.02.2015, 17:00 • Estádio Municipal 25 de Abril • Portugalská Primeira Liga

90+2
    Penafiel právě vstřelil branku!
    GUEDES po několika minutách na hřišti snižuje na rozdíl jednoho gólu a naděje domácích ožily, času už je ovšem opravdu velmi málo.

77
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Hned vzápětí gól přišel, ale do brány Penafielu. MOUSSA MAREGA svou pravačkou vyslal prudkou ránu, se kterou nemohl Haghighi udělat vůbec nic.

49
    Vzápětí Marítimo přidává druhou trefu, rázem se situace obrátila a během ani ne pěti minut úvodu druhé části jsou to domácí, kteří jsou o gól pozadu! Autor branky je RAUL

47
    Marítimo dokázalo napodobit svého soupeře a také dává branku, hned ze začátku poločasu. Marega vybídnul přesnou přihrávkou ke skórování EBINHA, který byl na hranici ofsajdu, ale pomezní praporek nezvedl a je srovnáno.

33
    K pokutovému kopu se postavil ANTÓNIO XAVIER a dokázal jej proměnit.

19
    Obrana hostů je na tom, ale úplně jinak a domácí navyšují svůj náskok. Rabiola připravil gólovou možnost pro ANDRÉHO FONTESE, který touto nabídkou nepohrdl a překonal brankáře Salina.

3
    Domácí se krátce po začátku zápasu ujímají vedení! Rohový kop zahrával João Martins, který svým centrem našel hlavu Héldera Ferreiry, jehož pokus ještě Salin dokázal vyrazit, ale míč do brány dorazil RABIOLA.

Radek Přibyl

Branky: 3. Rabiola, 19. André Fontes, 90+2. Guedes – 33. Xavier (pen.), 47. Ebinho, 49. Raul, 77. Marega

Karty:   43. Hélder Ferreira (PFL), 76. Ezequiel (PFL) – 34. Raul (MAO), 45+3. Danilo Perreira (MAO), 90+4. Bauer (MAO)

FC Penafiel: Haghighi – Tony, Tiago Valente, Pedro Ribeiro, Vítor Bruno (62. Mbala) – Hélder Ferreira (C), Rafa Sousa (79. Guedes) – André Fontes, João Martins (66. Ezequiel), Quiñónes – Rabiola
    Náhradníci: Coelho – Guedes, Romeu Ribeiro, Ustaritz, Mbala, Ezequiel, Braga

CS Marítimo: Salin – João Diogo, Bauer, Gege, Raul – Alex Soares, Danilo Pereira (C), Weeks (44. Marega) – Edgar Costa, Ebinho (70. Fábio Abreu), Xavier (80. Luis Olim)
    Náhradníci: Wellington – Luis Olim, Briguel, Fábio Abreu, Marega, Éber

Rozhodčí: Mota – Vieira, Gomes