Guingamp – Montpellier 0:2 (kon.) | Lyon – Nantes 1:0 (kon.) | Remeš – Méty 0:0 (kon.)
Saint-Étienne – Marseille 2:2 (kon.)
EA Guingamp
0:2 (0:1)
Montpellier HSC
Neděle 22.02.2015, 14:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím, přeji vám příjemný zbytek dne a šťastný vstup do nového týdne. (15:54:40)

Je dobojováno. Montpellier HSC porazil EA Guingamp na vlastním hřišti 2:0. Deset minut po odpískání druhého poločasu přidal druhý gól hostů Kévin Bérigaud a skóre se od té doby neměnilo. Velkou šanci měl v 63. minutě Joris Marveaux. Po rohovém kopu vyslal nádhernou zadní patičku, která se velmi podobala slavnému gólu švédské legendy Zlatana Ibrahimoviće z dob, kdy oblékal dres italského Inter Milán. Největší šanci měl v závěru Bakar, jeho penalta však šla do břevna. Guingamp 0 Montpellier 2.

STATISTIKY:
    Držení míče: 63% – 37%
    Střely na branku: 2:9
    Rohové kopy: 1:4
    Fauly: 13:19
    Hráči Montpellier se radují z vítězství na hřišti Guingampu, o které se postarali Morgan Sanson a Kévin Bérigaud.

90+3

90+3
    Míč je v držení hostujícího Montpellieru na jejich půlce. Utkání skončí co nevidět.
    Djamel Bakar pálil z penalty pouze do břevna.

90+2
    Bakar poslal penaltu do břevna! Následně pak Montpellier nastřelil boční síť! Velká škoda, ovšem vzhledem ke skóre je to nemusí mrzet.

90+1
    Sankharé srazil Lasneho a byla udělena penalta!

90+1
    Rozhodčí nastavil ještě tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Angoua sebral míč z nohy Bakarovi. Hostující fandové již oslavují vítězství.

89
    Utkání se již spíše dohrává. Míč je v držení Montpellieru na jejich vlastní půlce.

88
    Domácí se provinili ofsajdem, míč tak do hry uvede Jourdren. Následně se do dobré akce dostal Lasne, jenže jemu sebral míč z nohy skluzem Lévêque.

87
    Nyní už však žluté napomenutí bylo uděleno. Siaka Tiéné vidí první žlutou kartu v tomto zápase.

86
    Deplagne byl v dobré šanci sražen k zemi. Ani tato akce neposloužila Alexandru Castrovi jako podmět pro udělení první žluté karty v tomto mači.

85
    Následný dlouhý centr Schwartze zachytil Jourdren do náruče. Utkání se již spíše dohrává.

84
    Guingamp vysílá jeden centr za druhým, nicméně přes obranu Montpellieru se jim nedaří dostat.

83
    Deplagne vytěsnil pokus Guingampu na rohový kop, z kterého také gól nepadl. Jourdren se ujme výkopu míče.

82
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Anthony Mounier, přichází Siaka Tiéné.