Tottenham – West Ham 2:2 (kon.) | Everton – Leicester 2:2 (kon.) | Southampton – Liverpool 0:2 (kon.)
Everton FC
2:2 (0:0)
Leicester City
Neděle 22.02.2015, 15:05 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League

To je z tohoto online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a u Premier League zase někdy na počtenou. (17:30:36)

Počet zákroků brankáře Howarda – 2.

Je dobojováno! Phil Dowd ukončil svým hvizdem atraktivní utkání, které nakonec skončilo 2:2.
    Den a noc. Tak by se daly charakterizovat oba poločasy. V tom prvním jsme příliš šancí neviděli, druhý nám ovšem nabídl skvělý fotbal okořeněný čtyřmi góly. Do vedení se dostaly Karamelky, když se prosadil Naismith. Leicester o 6 minut později vyrovnal, když míč do branky usměrnil střídající Nugent. Lišky dokonce skóre otočily, po Vardyho přihrávce skóroval muž zápasu Cambiasso. Everton se po tlaku přece jen dočkal a vyrovnal, když si Lukakovu hlavičku srazil do branky obránce Upson. Konečné skóre 2:2.

90+5

90+5
    Po Huthově hlavičce následuje další roh!

90+4
    Nugentův centr byl sražen na roh. To bude zřejmě poslední šance tohoto utkání.

90+3
    V Goodison Parku to právě opravdu vře! U balonu jsou hráči Leicesteru, kteří obléhají velké vápno Evertonu.

90+3
    Konchesky pro svůj celek vybojoval rohový kop.

90+2
    Lukaku si naskočil na roh, ale obrana jeho zakončení na branku nepropustila.

90+1
    Ke střele se dostal Christian Atsu, ale Schwarzer jeho pokus vyrazil na roh!

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty!

89
    Tempo hry je v posledních minutách na světové úrovni, balon se přelévá ze strany na stranu.
    Matthew UPSON - 2:2

88
    Everton právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají! Atsu vyslal před branku centr, do kterého se rybičkou položil Romelu Lukaku, po kterém si však míč srazil do branky obránce MATTHEW UPSON – 2:2!

87
    I hosté střídají potřetí. Po vydařeném výkonu odchází Cambiasso, kterého nahradí Andy King.

Lukáš Konvičný

Branky: 57. Naismith (R. Lukaku), 88. Upson (vla.) – 63. Nugent, 70. Cambiasso (Vardy)

Karty:   25. Morgan (LEC)

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 11:7.
    Everton FC: Howard – Coleman, Stones, Jagielka (C), Baines – Barkley (55. Gibson), Bešić (55. Atsu), McCarthy – Lennon, R. Lukaku, Naismith (85. Mirallas).
    Náhradníci: Robles – Garbutt, Alcaraz, Gibson, Mirallas, Atsu, Koné.

Leicester City: Schwarzer – Simpson, Morgan (C), Huth, Upson, Konchesky – Schlupp (61. Vardy), James, Cambiasso (87. King), Mahrez (61. Nugent) – Kramarić.
    Náhradníci: Hamer – Wasilewski, Drinkwater, King, Vardy, Ulloa, Nugent.

Rozhodčí: P. Dowd – P. J. Kirkup, G. Beswick