Heerenveen – Groningen 3:1 (kon.) | Eindhoven – Dordrecht 3:0 (kon.) | Willem II – Ajax 1:1 (kon.)
Twente – Arnhem 1:2 (kon.) | Feyenoord – Excelsior 3:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
3:2 (0:2)
SBV Excelsior
Neděle 22.02.2015, 16:45 • De Kuip, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie

Skončilo nám utkání, ve kterém si domácí Feyenoord připisuje tři body za vítězství nad Excelsiorem 3:2. Utkání ale pro ně nezačalo vůbec dobře, neboť poločas prohrávali 0:2. Do druhého poločasu vstoupili domácí velmi aktivně a výsledkem toho byla penalta a červená karta pro Fischera. Od té doby domácí zavřeli hosty a dlouho se jim nedařilo vstřelit vyrovnávají gól. Až v 77 minutě se Toornstra dostal do šance a tu proměnil. Hned v další akci se trefil Immers a domácí tak zvítězili 3:2.

Statistiky zápasu:

Držení míče : 78% – 22%
    Střely celkem : 22:6
    Rohové kopy : 8:2 (18:40:13)

90+3

90+2
    Feyenoord kontroluje zápas, utkání co nevidět skončí.

90+1
    Domácí kombinují na polovině Excelsioru a vypadá to pro ně velmi dobře.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Centr Achahbara skončil v rukavicích hostujícího brankáře.

89
    Domácí se ubránili a můžou postupovat do protiútoku.

88
    Excelsior se usadil na polovině domácích, uvidíme, zda se jim podaří s výsledkem ještě něco udělat.

87
    Centr do vápna hostů propadl až k domácím hráčům, Kazim-Richards zvyšuje na 4:2, jeho radost ale zastavuje praporek pomezního.

86
    Hostující obrana odklidila míč do bezpečí, míč na kopačkách ale mají stále domácí.

85
    Přímý kop pro domácí z kraje velkého vápna.

84
    Domácí nepřesní v útoku, u míče hosté.

83
    Botaka se snažil něco vybojovat pro svůj tým, domácí obrana ale situaci zvládla.
    Manu a jeho trestuhodně neproměněná tutovka.

81
    Domácí se mohli dostat do dvoubrankového vedení, to by ale Manu po skvělé přihrávce musel trefit branku z metru.. Ano, domácí útočník právě trestuhodně přestřelil branku.

80
    Hosté celý zápas skvěle bránili, ale dvě povedené akce domácích po sobě mění stav zápasu.
    Lex IMMERS - 3:2

79
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    Domácí během dvou minut otáčejí průběh zápasu! LEX IMMERS stál na zadní tyči, kde se k němu dostal míč a posílá domácí do vedení! – 3:2.
    Jens TOORNSTRA - 2:2