Arouca – Rio Ave 1:0 (kon.) | Marítimo – Belenenses 1:2 (kon.) | Estoril – Coimbra 1:2 (kon.)
Sporting – Gil Vicente 2:0 (kon.)
CS Marítimo
1:2 (1:1)
CF OS Belenenses
Neděle 22.02.2015, 17:15 • Estádio dos Barreiros • Portugalská Primeira Liga

Skončil nám zápas portugalské ligy ve kterém Belenenses zvítězil o na hřišti Marítima po brance z pokutového kopu v poslední minutě hry. Dalo by se říct, že v dnešním zápase stojí za zmínku pasáž mezi 26-30 minutou a následně poslední minuta zápasu. V ostatních minutách nám oba týmy nabídli průměrnou podívanou, při které se nebavili ani příznivci na stadionu. Tímto se s Vámi loučím a budu se těšit při některém z dalších utkání. (19:11:26)

90+4

90+4
    Běží poslední nastavená minuta a ač se domácí celek snažil poslat dlouhý míč do nebezpečné situace před brankou tak rozehrávat bude Ventura a nejspíše počká až rozhodčí ukončí zápas.

90+2
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Fonte, přichází China.

90+2
    Žlutou kartu dostává Gégé (CS Marítimo).
    PELÉ - 1:2

90
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PELÉ, který s přehledem proměnil pokutový kop a posílá svůj celek do vedení.
    Penalta pro hosty

88
    Toto je opravdu velký zvrat. Salin předvedl nešikovný zákrok a po faulu na Nunese dostává žlutou kartu a navíc rozhodčí nařizuje pokutový kop.

87
    Žlutou kartu za zdržování dostává Diogo (CS Marítimo).

85
    Opravdu chabý pokus o vstřelení branky předvedl střídající Sousa.

83
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Costa, přichází Sousa.

82
    Žlutou kartu dostává Gallo (CS Marítimo).

80
    Deset minut do konce utkání a držení míče je na straně domácích 59% – 41%.

78
    Rúben Ferreira zahrával přímý kop s celkem zajímavé situace, ale nebezpečí pro branku vyprodukovat nedokázal.

76
    Další Ebinhův pád v pokutovém území, ale ani tentokrát rozhodčí nesahá k odpískání pokutového kopu.

75
    Hra je opravdu nezáživná a patnáct minut před koncem utkání je výsledek stále nerozhodný 1:1.