Real Sociedad – Sevilla 4:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Villarreal – Eibar 1:0 (kon.)
Elche – Real Madrid 0:2 (kon.)
Athletic Bilbao
1:0 (0:0)
Rayo Vallecano
Neděle 22.02.2015, 17:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španělská LaLiga

Na stadionu probíhají oslavy domácího klubu. Já se s vámi loučím a někdy příště, na počtenou. (18:50:56)

Je tu konec, domácí vítězí díky jediné trefě Adurize, který pět minut před koncem hladce dorazil míč do pravé části brány Vallecana.

90+4

90+3
    Půl minuty před koncem drží Williams míč na útočící polovině, daleko od sítě Bilbaa.

90+3
    Poslední minuta nastaveného času, Iraizoz bude vykopávat.

90+2
    Vysokými výkopy dostávají domácí hráči míč daleko od vlastní brány.

90+1
    Amaya osamocen na prostředku bojiště vymýšlí kloudnou přihrávku, ale balón končí až za bránou Athletica.

90+1
    Tito vhodil míč do hry, do konce zápasu se ještě nastavují tři minuty!

90
    Morcillo posílá míč z prostředku hřiště k bráně Bilbaa, tam jsou ale připravení domácí fotbalisté.

89
    Domácí jsou na koni, Aduriz útočil na druhou trefu, ale tentokrát stál v ofsajdu.

88
    Ale standardní situaci rozehrávají domácí, za míčem se žene Williams.

88
    Za tři minuty vyprší základní hrací doba, kterou sudí patrně ještě asi o dvě minuty nastaví. Hosté teď urputně bojují o srovnání.
    Aritz ADURIZ - 1:0

86
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Pět minut do konce zápasu a domácí střílí první a možná poslední gól zápasu! ARITZ ADURIZ si seběhl do vápna k dopadajícímu míči, který už pohodlně doťukl k pravé tyčce až do sítě. Stadion oslavuje tohoto střelce.

85
    Williams se chtěl uvolnit a doběhnout jedoucí míč ze standardky, jenže byl faulován. Diváci se dožadovali odpískat tento zákrok, rozhodčí zůstává však klidný.

84
    Opatrnou strategii začalo hrát Bilbao, pečlivě si drží míč na kopačkách.

83
    Žlutou kartu dostává Mikel Rico (Athletic Bilbao).

81
    Zbývá deset minut do závěrečného hvizdu, stále je stav nerozhodný a oba týmy se budou snažit udržet si čistý štít a nedopřát soupeři možnost vstřelit vítězný gól.