Ottawa – Florida 4:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 3:1 (kon.) | Edmonton – Anaheim 1:2 (kon.)
Montreal – Columbus 3:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Arizona – Tampa 2:4 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Dallas – Detroit 6:7 (po pr.) | San Jose – Los Angeles 1:2 (kon.)
Philadelphia – Washington 3:2 (kon.) | Chicago – Boston 2:6 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Washington Capitals
Neděle 22.02.2015, 18:45 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

59:03
    Na trestnou lavici musí za zdržování hry, konkrétně za vyhození kotouče mimo hrací plochu, Nick Schultz (PHI). Dobrá šance pro Washington.

44:00
    Vylučovat se bude na straně Philadelphie, domácí čeká oslabení. Dvě minuty za podražení je nucen odsedět Michael Del Zotto (PHI).

39:43
    Bude se na konci druhé periody vylučovat, z řad Philadelphia Flyers. Dvě minuty za sekání inkasuje od hlavního rozhodčího Mark Streit (PHI).

26:18
    Tvrdost už je znát také v pěstních soubojích. Pykat za rvačku musejí do boxu domácí Zac Rinaldo (PHI) a hráč Washington Capitals Jason Chimera (WSH). Trest na dvě minuty pak navíc dostává autor předchozí braky Tom Wilson (WSH). Přesilovka Flyers.

23:00
    Znovu se bude na začátku druhé periody vylučovat, nyní ze strany Philadelphie. Ze plexisklo musel odjet kvůli hrubosti Braydon Coburn (PHI).

21:29
    Sice už se za chvíli vrátí vyloučený hráč hostů do hry, ale další míří nyní za katr. Dvě minuty za vysokou hůl musí jít odsedět Brooks Laich (WSH).

19:30
    Ještě sledujeme na konci první třetiny vyloučení. Matt Niskanen (WSH) musí do boxu trestoměřičů, jeho koleno zasáhlo Couturiera hodně nepříjemně. Faul kolenem.

13:55
    Premiérovou přesilovku dnes vyzkoušejí také Capitals. Dvě minuty za faul loktem dostává Zac Rinaldo (PHI) a jeho tým bude hrát ve čtyřech.

03:37
    První vyloučení utkání, dvě minuty za držení inkasuje od rozhodčího hostující hokejista Jay Beagle (WSH), přesilovka Philadelphie.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 5. Giroux (Streit, Voráček), 22. Simmonds (Streit, Giroux), 56. Del Zotto (Voráček, VandeVelde) – 26. Wilson (Carlson.), 36. Ward (Fehr, Laich)

Philadelphia Flyers: Zepp (Emery) – Streit, Schultz, Coburn, Del Zotto, MacDonald, Grosmannn – Simmonds, Giroux, Raffl – Voráček, Couturier, Read – Umberger, B. Schenn, White – VandeVelde, Bellemare, Rinaldo
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schilling – Chimera, Backstrom, Ovečkin – Brouwer, Kuzněcov, Johansson – Ward, Fehr, Laich – Wilson, Latta, Beagle

Rozhodčí: St. Laurent, St. Pierre – Cvik, Nansen

Diváci: 19 703