Barys – Omsk 3:4 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 4:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 1:2 (kon.)
Čeljabinsk – Novosibirsk 2:1 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Středa 04.03.2015, 14:30 • Yunost Sport Palace • Play-off KHL

63:54
    ŠumakovSIB) zahrál vysokou holí a trefil do obličeje soupeře, proto teď bude trnout na trestné lavici 2 minuty a doufat, že domácí neskórují, to by znamenalo konec zápasu.

48:04
    Vyloučení domácího hráče za příliš mnoho hráčů na ledě.

35:12
    Salák sražen při souboji, rozhodčí posuzují zákrok jako zaviněný a tím pádem i nedovolený – 2 minuty pro Panova- nedovolené bránění.

27:23
    Přesilovka Traktoru měla "jepičí život." Teď už si může Čistov (vysoká hůl) popovídat na trestné lavici s protihráčem ze Sibiru, který odpykává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

27:18
    Šumakov už si sedl na trestnou lavici. Bude pykat dvěma minutami za překročení pravidel. Ještě něco rozhodčí řeší s trenérem Skabelkou (SIB).

09:06
    Háč Sibiru Kugryšev jde na trestnou. Menší trest. Prostor pro kombinaci Čeljabinsku se zvětší.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 16. Glinkin (Čistov), 65. Davydov (Glinkin) – 50. Ullström (Ožiganov)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Garnett) – Borodkin, Quint, Kondratěv, Piganovič, Martynov, Vasilčenko, Petrov, Aťušov, Davydov – Čistov, Bulis, Panov – Osnovin, Pěnkovskij, Růžička – Glinkin, Pestunov, Popov – Mokin, Kokujov
    Trenér: Andrej Nikolišin (Rus)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ožiganov, Hersley, Alexejev, Mamašev, Gimajev, Ignatovič, Menšikov, Vereščagin – Enlund, Ullström, Monja – Kopejkin, Koskiranta, Kugryšev – Šumakov, Gubin, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov
    Trenér: Andrej Skabelka (Bělorus)

Rozhodčí: Hlavní: Zacharov, Bukin – Čároví: Palej, Otmachov